maua
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:11

31 lip 2008, 16:25

Widzę, że temat pieluszkowy króluje :-)

U nas Sabinka była już niemal odpieluszona, ale nabawiła się zapalenia pęcherza ... i niestety nastąpiła recesja.
Teraz sika prawie wyłącznie w pampersa.
Trudno.
Spróbujemy znowu za jakiś czas.

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

01 sie 2008, 07:30

Wiecie co jestem wkur... i musze sie Wam wyżalić.Moja niania tzn Filipka na cały lipiec wzieła sobie wolne i w sierpniu miała wrócic. Dzwonimy wiec wczoraj do niej ze w poniedziałek sie widzimy itd a ona mówi ze nie przyjedzie bo jej córka wyjechała i ona zajmuje sie pieskiem :ico_zly: i ze niby do nas dzwoniła ale nikt nie odbierał telefonu(ciekawe). Co za nieodpowiedzialna baba, przecież wie ze oboje pracujemy. Filipek do złobka sie nie dostał. Bede próbowac z prywatnych ale tam tez przepełnienie. Jestem po prostu wsciekła i załamana. Dodam jeszcze ze to nie jeakas małolata tylko kobieta ok 60. Porażka!!!

maua
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:11

01 sie 2008, 10:34

No to faktycznie średnio ciekawa sytuacja.
Mam nadzieję, że nam po urlopie Niania numeru nie wywinie.
Ale jest z nami już prawie rok (od września 2007), więc może nie będzie robić żadnych problemów :-)
Jeszcze rok chcielibyśmy z Nią powspółpracować :-)

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

08 sie 2008, 23:43

Maju ja tez sie oto boje z tym susikiem ja cos niby mu odcigałm ale tez lekko bo sie bałm wiec nie iwm czy to dobrze wspołczje jak juz bedziez cos wiedziec to napisz.
Agusia masakra z ta niani bardzo nie odpowiedzilna kobieta oby szybko udało wam sie znalesc kogos dobrego.
A my po chorobie Kuba maił ostre zapalenie gardł musiał brac antybiotyk nic prawie niej jadł przez tydzien i prze 4 dni miał temp ponad 39st. masakra byał tak byał słabiutki a tak bardzo mi schudł prze ten tydzin kilogram a przy jego nie dowadze to duzo teraz wazy 10 kg. mało tego dostał jeszce zapalnie jamy ustenj i cłay czas płąkła bo tak go bolao nawet pic nie mogłą ale na szcescie juz jest dobrze troche zaczoł jjesc i gardło juz jest łądne i i dziasełka tez . Pogoda jest okropna raz jest upał a na drugi dzine chłodno i deszcz

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

09 sie 2008, 22:30

witajcie kochane!
ja juz po przeprowdzce rozkoszuje sie nowym mieszkankiem i okolica zadowolona jestem bardzo...i natek tez :)ma teraz duzo miejsca no i plaze 15 min od domu !!!:):):) zeby tylko jeszcze nie lalo duzo to bedzie bosko!
szukam prac y obecnie i zlobka;/ ale strasznie ciezko o cos w sumie to sa miejsca dla dwulatkow wiec zobaczymy moze poczekamy.. albo mama przyleci co nie byloby zle bo moze udaloby nam sie z mezem wyskoczyc gdzies w weckend...
troche mnie meczy 24/7 siedzenie z maluszkiem hihihi w sumie prawie od poczatku pracowalam i to jak...no ale przynajmniej mamy troche czasu dla siebie wiadomo

maua udanego urlopu!

co do siusiania to u nas pielucha tylko do auta i na noc :) chociaz jak maly wola mi siku na srodku ulicy i sciag gacie to :ico_szoking: :ico_haha_01:

pozdrawiamy serdecznie i mam nadzieje bedziemy zagladac czesciej juz teraz :)

[ Dodano: 2008-08-09, 22:35 ]
zapomnialam sie jeszcze pochwalic ze natus przeszedl na odwyk anysmoczkowy i od dwoch tyg zero smoczka!! :ico_brawa_01: tak wiec dziecko mi dorasta hihi

[ Dodano: 2008-08-09, 22:36 ]
i ciagle pyta co to co to?i powtarza kazde slowo hihiihi czasem zadowoli sie odpowiedzia a czasem pyta w kolko pol godziny hihihi no coz z niecierpliwoscia czekam na dlaczego? :ico_haha_01:

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

20 sie 2008, 02:10

Halloo drogie mamy wyrzuciło nas na druga stronę :(

Piszcie co tam u Was i waszych dzieciaczków.Rano postaram się napisać co u nas.

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

21 sie 2008, 15:57

Witajcie

my już po urlopie, byliśmy nad morzem, pogoda kiepska ale i tak było fajnie. W sumie to mieliśmy tylko 1 dzień pięknej pogody więc pare ładnych fotek udało się zrobić :). Co do siusiaka, to opuchlizna zeszła i jest wszystko ok, do chirurga narazie nie idę, staram się to pomału zrobić sama :ico_noniewiem: , mam nadzieje że robię dobrze, bo opinie lekarzy sa naprawde różne.

Agusia mam nadizeje ze sytuacja z nianią sie wyjasniła

Moniś mój Adi tez miał zapalenie jamy ustnej, paskudna sprawa. A jak teraz się Kubuś czuje?

Julie fajnie, mieszkacie nad morzem. Zazdroszczę ci i życzę szybkiego znalezienia pracy i superniani :-) .

Ja obecnie jestem w trakcie szykowania wyprawki dla mojej pierwszoklasistki :-D , jestem strasznie przejęta tym że już idzie do szkoły .

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

23 sie 2008, 15:46

witam!
gratuluje urlopikow:D :ico_haha_01:
duza masz juz panne w domu maju ehhh leic czas leci
a ja pracke juz znalazlkam coprawda nie wymarzona ale fajna latwa i przyjemna- przez wieksosc czasu;)
blisko domku i kaska ok.
a malemu zlobek tez znalazlam ale od listopada - dlatego w czwartek przyjezdza moja mama wiec juz sie doczekac nie moge bo zawsze to troche pomocy sie przyda a i bedzie mozna z mezem w weeckend wyskoczyc :ico_haha_01:

u nas wszystko ok najgorsze tylko ze natus przechodzi mega bunt i czasem mam ochote wyskoczyc oknem :ico_zly: wszystko sam wszystko musi robic i czasem sie wkurza tak strasznie ze potrafi podbiec jak mu czegos zabroniei mnie zdzielic raczka :ico_szoking: no coz tlumacze jak moge czasem krzykne ale chyba najlepiej to przeczekac :ico_noniewiem:
czy wasze maluchy tez maja taki bojowy charakter? :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

04 wrz 2008, 20:23

Hej hej, gdzie się mamy podziewacie :), ja wpadłam się pochwalić że mój Adi wkońcu załapał co nieco z nocnikiem. :ico_brawa_01: Dzisiaj rano po zdjęciu pieluszki sam usiadł i zrobił siusiu i tak mu się spodobało, że robi cały dzień do nocniczka, musze go tylko pilnować bo nie woła jeszcze że chce i musze się domyślać ale postęp jes , no i opłacało się kupić aż trzy nocniki :-D a co u was?

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

05 wrz 2008, 13:18

Witam serdecznie.
Ja ostatnio malo czasu na pisanie mam.Juz si erozdwoilam i teraz normuje sobie czas dnia zeby to jakos wszystko funkcjonowalo:) Wiki rosnie jak na drozdzach i robi sie coraz bardziej samodzielna. :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość