asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

21 sie 2008, 13:53

le mnie boli. Brzuch po prawej stronie boże a jak to wyrostek to co będzie?
jesli to wyrostek to ten ból powinien schodzić coraz niżej.

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

21 sie 2008, 16:12

jesli to wyrostek to ten ból powinien schodzić coraz niżej.
poza tym powinnaś mieć kłopot z uniesieniem prawej, zgiętej nogi do góry w kierunku piersi, ale osobiście myślę ze to może być Klaudia - Twój mały wierciuch.
Mój synuś miał wczoraj aktywny wieczór - koniecznie chciał chyba żeby rodzice przy okazji swojej rocznicy nie zapomnieli i o nim. W pewnym momencie tak mnie bolało, że nie mogłam się ruszyć- taki paraliżujący ból od korzonek do prawej nogi - identyczny z rwą kulszową. Może Mały ucisnął rdzeń kręgowy ale nie wiem czy to możliwe.
Evik cieszę się bardzo że już jesteś z nami- pusto tu było bez Ciebie i Osity ale dziś już widzę że się ruszyło

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

21 sie 2008, 18:19

A ja tak siedzę sobie w domku i jem i jem z nudow:)
A dzieciatko kopie a kopie:).Tatusiowi wczoraj udało sie poczuc jak malutki/a kopie,bo zawsze jak przykladal reke do mojego brzucha to maly/a przestawal kopac:)

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

21 sie 2008, 19:47

Magda83 napisał/a:
bo zawsze jak przykladal reke do mojego brzucha to maly/a przestawal kopac:
Magda, u nas jest identycznie. Bardzo często zdarza się, że Bartek kopie jak szalony a gdy tylko tata przykłada dłoń do brzucha, mały uspokaja się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Tatuś musi uzbroić się w cierpliwość :ico_oczko:
Kilka razy zdarzyło mi się takie dziwne rozpieranie w brzuchu, tak jakby rozciagnięcie macicy od srodka, po jednej stronie pępka powstaje niewielkie wzniesienie twarde jak kamień. Myslę, że to mały tak się gimnastykuje.

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

21 sie 2008, 22:26

dziewuszki co porabialyscie dzisiaj ciekawego?J w sumie nic ciekawego,prawie caly dzien przed tv :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

21 sie 2008, 22:29

no i ja sie witam z szczęśliwymi :ico_ciezarowka: :ico_oczko: co tam u nas słychać dziewczyny jak śliczniusie brzuski i skarby ukryte w nich :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

22 sie 2008, 07:15

JA to wczoraj cały dzień w trasie. Pojechałam do Elbląga odebrać swój dyplom bo broniłam się w kwietniu a do wczoraj go widziałam. Poza tym umówiłam się na USG 3D w poniedziałek. Badanie trwa godzinę i kosztuje 200zł. Nie mało ale warto się w końcu dowiedzieć co tam w tym brzuszku siedzi choć ja cały czas myślę że chłopak :ico_noniewiem: No i potem zakupy. Nie miałam zbyt dużych możliwości ale udało mi się znaleźć fajną bluzkę którą założę również po porodzie.

Mnie brzuch nie boli ale w poniedziałek złapały mnie bóle biodra i trzymało dwa dni. Maleństwo mi chyba gdzieś uciskało bo nie mogłam chodzić. Z drugiej strony mam dyskopatię i to też może mieć wpływ na różne bóle szczególnie w ciąży.

A mój synek dziś wstał przed 6 więc udało nam się z mężowi zjeść razem śniadanko :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

22 sie 2008, 07:56

moje maleństwo ostatnio zrobiło się bardzo ruchliwe kopie po pęcherzu i nie tylko a najbardziej aktywne robi się jak zjem i kladę sie do łóżka wieczorem śmiejemy się z mężem że mamusia odpoczywa a dzidzius wstaje na kolacyjkę :ico_brawa_01:
na nudy nie narzekam Łukaszek jeszcze kiepsko sie czuje więc mam co przy nim robić

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

22 sie 2008, 09:00

No ja na nudy też nie narzekam choć czasem bym chciała. Jest wesoło i ciągle się coś dzieje.
Moje maleństwo też budzi się wieczorem. Jak Tymonek juz zaśnie a ja się kładę odpocząć to wtedy drugie zaczyna szaleć. w sumie mu się nie dziwię też chce mieć chwilę dla siebie bo ciągle jest tak jakby na drugim planie. Na pewno to się zmieni po porodzie, aż się boję co to będzie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

22 sie 2008, 09:08

Poza tym umówiłam się na USG 3D w poniedziałek.
to do poniedziałku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jejuś ale się doczelać nie mogę :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A tak z ciekawości się spytam dziewczyny nie wiem czy sobie tego nie wymyśliłam ale pamiętam że jako pierwszą z was znającą płeć maleństwa była osita ale z tego co pamiętam miała mieć córcie a teraz patrze że ma mieć synka więc tak myślę czy to ja coś pokręciłam czy po prostu dziewczynce dorósł "tasiek" :ico_oczko: :ico_nienie:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość