Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

20 sie 2008, 13:12

W tej sytuacji proponuję, żeby zamieszkali u rodziców Michałka po ślubie
no wiesz Gabrysiu , nie spodziewałam się tego po Tobie :ico_haha_01: :-D , ja miałam nadzieje, że jednak u Was zamieszkają :-D
Przedszkola zazdroszczę bardzo, chociaz z Michałkiem poczekałabym i tak jeszcze z rok, ale u nas na przedszkole za bardzo szans nie ma, bo nie jesteśmy zameldowani w Lubartowie, a z tego co słyszałam, to dzieciaki z miasta maja wieksze szanse się dostać :ico_noniewiem: jak znajdę jakąś prace w miarę, to Michaś zostanie z babcia, no chyba że nasze plany jeszcze ulegną zmianie :ico_oczko:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

20 sie 2008, 18:39

Gabrysiu, ja Ciebie podziwiam jak wytrzymujesz całe dnie sama z Emilką... wiem jak jest weekend to juz w sobote w poludnie mam dosc. Ja mimo, ze wstaje rano i idę do pracy to i tak mam lżej niż mamy, które sa z dziećmi w domu całe dnie... ja dawno wpadłąbym w depresje...

Dzis Maja w przedszkolu byla grzeczniejsza, mniej zabierała zabawki... było dzis o wiele wiecej dzieci i sporo takich małych jak Maja i powiem Wam, ze ja tym paniom wspolczuje, krzyk, płacz, pisk i do tego cały czas muzyka :ico_olaboga: ja po godzinie byłam juz zmeczona...

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

20 sie 2008, 21:18

Gabrysiu, po prostu Emilka jest zmeczona stad to marudzenie... mało spała w dzień wiec dlatego dokucza...

Id e zaraz spać bo jaks zmeczona jestem, Maje obudziłam dzis po 6-ej a mimo to jeszcze nie spi :ico_zly: a wiecie co teraz je? Chleb ze smalcem,sama sobie wyjęła z lodowki i kazała tym posmarowac chleb :ico_szoking:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

21 sie 2008, 07:55

Witam :-)

Gabrysiu, po prostu Emilce kształtuje się charakter :-D

Dzis znowu zrobilam mai pobudke o 6.30, juz myslalam ze mi sie nie uda bo co otworzyla oczy to za chwile supiala... jutro juz Piotrek bedzie w domu wiec obudzi ja dopiero o 7.30 :-) Na 15.30 idziemy znów do przedszkola...

W nastepny weekend robimy grilla z okazji Mai uroidzin u mojej mamy :-) rodzina juz pyta co maja kupic :-D :-D

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

21 sie 2008, 13:58

Gabrysiu, a może Emilka sie czegos boi? U nas juz ze 3 razy sie zdarzyło, że Maja jak zasypiała to zakrywała sobie rączką oczka a jak zorientowałam sie i zapytam to mi odpowiedziała - bo ( ze sie boi )... strasznie mi wtedy sie jej szkoda zrobiło...

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

21 sie 2008, 16:04

Gabrysiu a moze jej zabki dokuczaja moze jej 5 zaczely isc :ico_noniewiem:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

22 sie 2008, 07:06

Ja tez myslalam, ze Maja nie ma 5-ek aż ktoregos dnia przypadkiem otworzyłą buzie i patrze ze ma jedna 5-ke :-)

Ja wczoraj mialam kiepski dzien, spłakałam sie przez ta głupia matkę Piotrka... jak ja jej nienawidze :ico_zly:

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

22 sie 2008, 08:11

Gabrysiu a moze ona boi sie rozstania z toba i tak reaguje sama mowilas ze zrbila sie wstydliwa i bojaca a przy tobie czuje sie bezpieczna a wie ze jak sie kladzie do lozeczka to ty odchodzisz i zostaje sama

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

22 sie 2008, 09:25

Gabrysiu, faktycznie przeciez Wy juz za kilka dni wyjezdzacie :-) Mimo, ze bedziesz sama z Emilka to mysle ze i tak odpoczniesz, chociazby dlatego , ze nie bedziesz musiala gotowac, sprzatac itp. :-D i pewnie zateskisz tam za mężem :-D

My mielismy w tym roku plany aby wyjechac na 4 dni do Zakopanego ale nie wiem czy cos z tego wyjdzie bo ja nie bardzo moge pozwolic sobie na urlop... a szkoda bo ja uwielbiam klimat Zakopanego...

[ Dodano: 2008-08-22, 09:27 ]
Popieram pomysł zakupów, nic tak nie porawia humoru jak jakis ciuszek czy kosmetyk :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

22 sie 2008, 10:04

hej wpadlam sie przywitac...
dawno nie zagladalam bo i czasu i humoru brak...

znowu poklocilam sie z T dzis z rana a dopiero od 3 dni bylismy pogodzeni...

przyznaje ze wpadam w jakas nerwice i depreche zalapuje-wszystko zaczyna mnie przytlaczac... musze sie jakos z tym uporac.....
nie smece wiecej...
buziaczki

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość