Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

22 sie 2008, 09:41

tak sobie dzisisj nie spie
oj ja tez sobie nie spie bo po pierwsze:Artura cala noc bolal zab,jeczal i sapal,czeka mnie dzis jego dentysta,ale bedzie oczywiscie przeprawa,a po drugie mam o 10 usg i caly czas o tym myslalam,czuje jakis niepokoj.Odezwe sie po powrocie ,teraz sniadanko i trzeba sie szykowac :ico_noniewiem: Do pozniej!

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

22 sie 2008, 09:46

a po drugie mam o 10 usg i caly czas o tym myslalam,czuje jakis niepokoj.
Miszka Ty mnie nie denerwuj ja nie wiem czemu Ty sie niespokojnie czujesz :ico_nienie: wszystko jest ok :ico_sorki: ...ni i daj znac co tam Twoj synek wyrabial na usg :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

22 sie 2008, 12:19

witam sie i ja

ja dopiero teraz, bo wczesniej nie moglam, mielismy gosci wczoraj, kuzyn meza przyjechal z dziewczyna z Polski i byli u nas na noc, a rano dzwonilam po meza do pracy zeby zabral mnie do lekarza bo mialam bole, strasznie sie wystraszylam, bolalo jak cholera, az sie rozplakalam,bylam na KTG skurczy brak, rozwarcia nie ma i nic nie wskazuje na szybki porod, maly jest bardzo nisko i dlatego mnie tak boli, ale lekarz mowil, ze wszystko jest w porzadku, kolejna wizyta we czwartek, ale mialam pietra :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Ogarnelam mieszkanko po wczorajszej imprezce i teraz usiadlam troche na neta, ale musze dzis posprzatac bo jutro sie nie bedzie chcialo

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

22 sie 2008, 13:06

a rano dzwonilam po meza do pracy zeby zabral mnie do lekarza bo mialam bole, strasznie sie wystraszylam, bolalo jak cholera, az sie rozplakalam,bylam na KTG skurczy brak, rozwarcia nie ma i nic nie wskazuje na szybki porod, maly jest bardzo nisko i dlatego mnie tak boli, ale lekarz mowil, ze wszystko jest w porzadku, kolejna wizyta we czwartek, ale mialam pietra
Ty to sie masz :ico_olaboga: Dobrze ze w porzadku!
...ni i daj znac co tam Twoj synek wyrabial na usg
SYNEK?Wlasnie sie dowiedzialam,ze to......DZIEWCZYNKA :ico_szoking: Szkoda ze nie widzialyscie miny mojego Artura :ico_noniewiem: Malo trupem nie padl,on juz pewien ze ma syna,a tu gowno,cipeczka jak byk :ico_szoking: Ja juz nie wiem sama,wszystko dla chlopca mam ,az zaluje ze chcialam wiedziec,bo teraz to mam taki kipisz w bani ze szok :ico_noniewiem: Juz nie wspomne ,ze to baba, nie dziewczynka, 2800 wazy,polozna mowi ze bedzie 5 kilo,to juz mnie calkiem dobilo.No najwazniejsze ze zdrowa,ale kompletnie sie nie spodziewalam uslyszec ze jednak nie chlopiec.Jak ja jej dam na imie?A mowily mi angielki w pracy- nie nastawiaj sie bo na 100%to widac dopiero w koncowce ciazy.No i masz babo placek.....

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

22 sie 2008, 13:10

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Ja leje no to niezle :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Boze to moze byc tak Miszka jak mowilysmy ty dziewczynke a ja chlopca :ico_placzek:
ale sie porobilo :ico_olaboga: -no ale powiem Ci ze Twoj brzuszek to bardziej na dziewczynke wygladal :ico_sorki: tak samo jak Pati zreszta :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

22 sie 2008, 13:12

witajcie kochane :-D
Ale mam doła normalnie nic mi się nie chce wszystko mnie wk.... i nawet Jarkowi się dosało bo musiałam sie wyładować biednyyyy teraz mi go strasznie szkoda , :ico_placzek: , wszystko mnie męczy i nie mam się w co ubrać ,
Wczoraj wydałam kupe kasy na wyprawke dla Antka a mój facet nawet złego słowa mi nie powiedział i się cieszył razem ze mną że takie fajne ciuszki mały będzie miał normalnie szok a ja taka niedobra jestem dla niego :ico_placzek: :ico_placzek:
A co do spania to sposób aby zasypiać w nogach Jarka sprawdza się w 100 % cała noc przespana :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: wygodnie dużo miejsca tylko Jarek mnie szuka w nocy bo nie ma się do kogo przytulić :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

22 sie 2008, 13:15

Miszkaja ciagle nie moge w to uwierzyc :ico_olaboga: Igusia bedzie miala kolezanke :ico_brawa_01: (o ile to Igusia nie Igorek :ico_olaboga: )

Co teraz siedzisz i myslisz nad imieniem :ico_haha_01: ????Nie to nie jest smieszne bo pewnie szok mialas :ico_olaboga: ale Ci powiem lepiej ze sie teraz dowiedzialas niz na porodowce-wtedy szok bylby maxymalny :ico_szoking:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

22 sie 2008, 13:16

miszka, normalnie niesamowite , normalnie szok ale wiesz może to lepiej że teraz a nie na sali to byłby dopiero szok dla ciebie a dla męża to dopiero

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

22 sie 2008, 13:17

Ja leje no to niezle
Boze to moze byc tak Miszka jak mowilysmy ty dziewczynke a ja chlopca
ale sie porobilo -no ale powiem Ci ze Twoj brzuszek to bardziej na dziewczynke wygladal tak samo jak Pati zreszta
Jej Martunia powinnam sie cieszyc ,ze zdrowa,ale no wiesz rozczarowanie jest jak cholera,jak przez 8 miesiecy mowisz do brzucha Kubus,a tu gowno.Powiem Ci kochana,ze niestety trzeba byc ostroznym z ta plcia,ja juz nie wiem co sie urodzi,jeszcze moge sie zdziwic.Ale poprosze mame zeby kupila kilka rzeczy dla dziewczynki.Artur mowi,ze za kare dostanie chamskie angielskie imie.Chociaz tym mnie pocieszyl,bo ja akurat bym chciala dla dziewczynki angielsko brzmiace z lekka.Ale mowie Ci jaka mial mine jak zobaczyl cipeczke :ico_szoking: Za nic mu to do jego Kubusia nie pasowalo,az sie martwie czy on ja bedzie kochal :ico_placzek:Ze mna jest inaczej,nastawilam sie ale to dla mnie to samo dziecko,a on widze ma problem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

22 sie 2008, 13:19

kochana teraz musisz się przestawić że będziesz miała córeczke :-D :-D ciekawa jestem jak będzie miała na imię , ciekawe co teraz myśli sobie twój facet i jak się tłumaczy teraz kolegą żę jednak córeczke sobie ustrzelił :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość