Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

22 sie 2008, 16:29

a czemu polozna tak powiedziala, jeszcze duzo nie zostalo, a na koncowce moj lekarz mowil, ze dziecko nie przybiera juz tak duzo, juz sama nie wiem, to moj ma 3 kg to ile bedzie wazyl
a kidy Twoj synus wazyl 3 kilo,moze mnie pocieszysz :ico_noniewiem:
sukieneczke zawsze mozna dokupic po urodzeniu, przeciez od razu noworodka nie ubierzesz w sukienusie, ale rozumiem Cie kochana, jestes jeszcze w szoku, ja caly czas nie moge o tym zapomniec.
No tutaj nie ma wyjscia bedzie w spodniach,bo troche pozno sie dowiedzialam i tak lepiej w ta strone bo wyobraz sobie co by bylo gdyby sie u Marty pomylili :ico_olaboga: Troche slabo widze ubieranie chlopca w rozowe sukienki :ico_olaboga:
Co bedzie jak u nas tez bedzie corcia, co my zrobimy z pokoikiem, my dywan w ulice i auta kupilismy
dlatego bylam ostrozna,ale gdyby na ostatnim usg powiedzieli ze chlopak to juz by mi lejce puscily,ale lezala odwrocona pleckami wiec nie dalo sie potwierdzic tego bo mi lekarz na polowkowym usg mowil :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

22 sie 2008, 16:37

a kidy Twoj synus wazyl 3 kilo,moze mnie pocieszysz :ico_noniewiem:
no w poniedziałek jak byłam u gina na wizycie :-D wiec się nie martw kochana
i tak lepiej w ta strone bo wyobraz sobie co by bylo gdyby sie u Marty pomylili :ico_olaboga: Troche slabo widze ubieranie chlopca w rozowe sukienki :ico_olaboga:
no u mmarty bylo by gorzej :-D
dlatego bylam ostrozna,ale gdyby na ostatnim usg powiedzieli ze chlopak to juz by mi lejce puscily,ale lezala odwrocona pleckami wiec nie dalo sie potwierdzic tego bo mi lekarz na polowkowym usg mowil :ico_noniewiem:
no to niezle kurcze, u nas lekarz widzial, nawet zdjecie zrobil, zobaczymy jak urdoze czy sie nie pomylil co do plci :-D ale wiesz co ja jakos sie boje teraz :ico_puknij:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

22 sie 2008, 16:51

:ico_brawa_01: Miszka GRATULACJE CORECZKI :ico_brawa_01:
Miszka jak chcesz to mi na PW przeslij Twoj adres ja mam tyle sukienek :ico_olaboga: Igusia sie chetnie podzieli z Emili :ico_brawa_01: bo i tak ich nie wynosimy :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-08-22, 16:53 ]
no u mmarty bylo by gorzej
u Marty sie nie pomylili :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

22 sie 2008, 16:59

u Marty sie nie pomylili :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
na pewno nie i w brzuszku jest Igusia :-)

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

22 sie 2008, 17:24

u Marty sie nie pomylili
A nigdy w zyciu!!!!!Pewnie ze sie nie pomylol,ja tylko gdybalam co by to bylo gdyby sie pomylil,ale nie ma takiej opcji w ogole :ico_noniewiem: Dobra jade z moim Arturem do dentysty z tym jego zebem jeszcze pogadamy jak wroce pa!

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

22 sie 2008, 17:25

Dobra jade z moim Arturem do dentysty z tym jego zebem jeszcze pogadamy jak wroce pa!
papa kochana

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

22 sie 2008, 17:25

:ico_haha_02: do uslyszonka

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

22 sie 2008, 17:28

mmarta kochana ja musze spadac na razie, zaraz mezulo wroci ide cos zrobic jesc, pizze wstawie :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

22 sie 2008, 17:34

:ico_haha_02: to do wieczorka pewnie

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

22 sie 2008, 21:15

miszka, kurde miszka ale szok :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: , 8 miechow miec Kubusia, a tu mala Emily sobie siedzi :ico_olaboga: , kurcze nie wiem jak ja bym to odebrala, tak bardzo chce miec synka ze pewnie bylabym zawiedzona i zla, az mi glupio ale tak pewnie by bylo :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: .
Powiem ci ,ze dzis w pracy kumpela opowiadala mi jak jej znajoma w Polsce rodzila synka a dostala coreczke :ico_szoking: , normalnie do konca mowili jej ze to synek :ico_noniewiem: . Wiec sie poschizowalam :ico_szoking: ,a teraz tobie sie to przytrafilo :ico_szoking:
Mysle o tym ze mi dwa razy powiedzieli ze to chlopak i to dwoch roznych lekarzy wiec chyba jest tam Kacper :ico_sorki: :ico_sorki:
Zreszta zawsze mowili,ze jak raz stwierdza chlopca to bedzie na 100%, z dziewczynka moga byc watpliwosci :ico_noniewiem: , ale teraz to juz nic nie wiadomo :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość