Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

22 sie 2008, 23:03

ahhh ...... u mnie zreszta też , wsumie nie mam pewnosci czy mnie nikt nie podgląda ,ale my nic tu złego nie robimy ,same baby wiec cooo tamm ,ale faceci niektórzy nie rozumieja tego ,przeciez oni maja swoje stronki ,a babki w to nie wnikają np. jak na tym topiku

http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... .php?t=345

można przeczytac co niektóre reakcje

DOBRANOC

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

23 sie 2008, 08:38

Witajcie z rana

My już wstałyśmy. Dzisiaj nieco wcześniej bo przed 8 :ico_noniewiem:
Pogoda taka sobie. Z jednej strony słonecznie z drugiej pochmurno :ico_noniewiem:

Na wieczór mamy zaplanowanego grilla ze znajomymi ale póki co nie mam na niego ochoty. Tym bardziej że my go robimy --> czytaj ja :ico_oczko:

Co do tej sytuacji u mojego P to wykańcza mnie to co się dzieje u niego w domu. Mówię Wam tam jest gorzej niż w Modzie na Sukces :ico_zly:
Z resztą co tam, kiedyś jak będę miała chwile to Wam opowiem :ico_oczko:

Nic idę zrobić :ico_kawa: żeby mnie postawiła na nogi bo dzisiaj troszkę pracy mam :ico_zly:
Oczywiście zaparzę więcej jak by któraś była chętna to bardzo proszę :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Miłego dzionka :-D

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

23 sie 2008, 09:36

Aga26, Dziekuje za :ico_kawa:
My za to dzis troche wiecej pospałysmy :-D Jula obudziła sie przed 8 a jak na nia to naprawde pózno bo tak z reguły budzi sie przed 6 :ico_noniewiem:
Pogoda u nas tez pochmurna ale nawet fajnie bo człowiek od tej spiekoty troche odpocznie :-D :-D
Fajnie tez bym sobie zjadła jakas kiełbaske z grila albo kaszaneczke :-P
imprezy sa fajne tylko to przygotowanie czekanie a potem najgorsze z wszystkiego sprzatanie :kosci:
skoro dziewczyny tak niepewnie sie czujecie to moze faktycznie zamknijmy nasz watek bedzie nam sie lepiej pisac :-) co wy na to czy zostawiamy tak jak jest

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

23 sie 2008, 09:50

Zrobiłam sobie chwile przerwy a co tam :-D

Jeżeli chodzi o zamknięce wątku to gozdzik ja się dostosuje. Fajnie by było gdyby był zamknięty bo była by większa swoboda w wypowiedzi i utarłabym nosa mojemu szwagrowi :ico_oczko: ale jeżeli zostanie tak jak jest też będzie dobrze :-)

Mój mąż dziś w pracy a ja uwielbiam sobotnie sprzątanie z Emilką :ico_zly:
Dwa razy więcej sprzątania. Ale do wszystkiego człowiek się przyzwyczaja :ico_oczko:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

23 sie 2008, 10:17

wa razy więcej sprzątania. Ale do wszystkiego człowiek się przyzwyczaja
ale za to wesoło mamy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

23 sie 2008, 11:13

hej dziewczynki :-) THX za :ico_kawa: mmmm

Nocka w miare 2 pobudki 1 po 3 w nocy druga nad ranem o 5 wiec znośnie.

U nas tez chyba padało przez noc bo co nieco słyszałam ,cały ranek zresztą też,teraz pochmurno bleeeeeeeeee, młoda sobie siedzi na biurku i długopisy wkłada i wyjmuje , przy tym doszczętnie je rozkręca ile sie da ,lub łamie plastikowe uszka :ico_olaboga: ,a ja se tu pisze z wami ,no niestety ja do kompa to ona tez sie pcha i koniec i nie ma zmiłuj .

co do zamknięcia watku to tez bym była poczęsci zaaaaaaaaa , napewno wiecej bym tu wam opowiadała ,a tak :ico_noniewiem: raczej nie wyda bo ,nie wierze w to ,że nie czytają tego inne dziewczyny z innych wątków ,albo osoby spoza TT ...

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

23 sie 2008, 11:53

wiec jak narazie to Becia Aga i ja jestesmy za zamknieciem :-)
Jula tez sie zaraz denerwuje jak zaczynam pisac na kompie wtedy ona tez chce chyba wszystkie dzieciaki tak maja co mama to i one :ico_noniewiem:
Jula psoci na całego wszedzie jej pełno
ciekawe jak tam Sensibel :-D :-D :-D oj jak chciałabym zobaczyc jej synusia :-D

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

23 sie 2008, 13:35

Posprzątałam :-D jestem wielka. Jeszcze przydałoby się na mieszkanko pojechać ogarnąć bo jutro wracamy do domu :-)
Poobierałam maliny i ostrężyny na sok jak mała spała :-)

Grilla żeśmy odpuścili bo pogoda niepewna. Może to i dobrze bo chyba do końca nie chciało mi się go przygotowywać.

gozdzik ja też nie mogę się doczekać zdjęć synka sensibel. Mam tylko nadzieję że z tym łożyskiem to nic poważnego.
Może tak jak w moim przypadku nie wyszło całe i musieli ją czyścić :ico_noniewiem:
No nic poczekamy to nam sensibel wszystko opowie

Hmmm pogoda taka niepewna i mnie natchnęło na zrobienie czegoś słodkiego :ico_wstydzioch:
Chyba zrobie piankę malinową :-D

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

23 sie 2008, 13:42

ja też jestem za zamknięciem wtedy będziemy mogły sie wyżalać bez obaw że ktos niepowołany nam tu zagląda

u nas nocka z serii koszmarów, ale juz przywykłam

dziś jedziemy z mężem na weekend we dwoje, mieliśmy jechac z Krzysiem, ale ostatnio coś nam sie nam nieukłada więc jedziemy we dwoje, powinno dobrze nam to zrobić

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

23 sie 2008, 13:44

Chyba zrobie piankę malinową
:-P :-P ale mi narobiłaś smaka
Jula śpi padła o 13 zreszta tak sie nauczyła ze zawsze idzie o tej godzinie spać :-D
ja tez byłam czyszczona :ico_noniewiem: nie nalezy to do przyjemnych ale spoko

[ Dodano: 2008-08-23, 13:48 ]
__DOMI__, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
super taki weekendzik we dwoje :-D :-D :-D
ale ostatnio coś nam sie nam nieukłada więc jedziemy we dwoje
niestety tak czasem jest ciagle jestesmy zabiegani zapracowani zmeczeni a to nie wpływa dobrze na zwiazek do tego dziecko które daje duzo radosci ale czasem tez stoi miedzy rodzicami

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości