Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

22 sie 2008, 11:45

blumek hej ja tez mam mnostwo wolnego czasu. Lezec mi sie juz nie chce, w ogole nic mi sie nie chce, mam okrutnego lenia :-) nastawiam sie psychicznie na jutrzejsze wesele, chociaz do tego tez jestem jakos sceptycznie nastawiona, ani potanczyc nie bede mogła, oj ciezkie dwa dni mnie czekaja :ico_olaboga:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

22 sie 2008, 11:51

wiola85, - ja musze jak najwiecej lezec :( Czy mi sie to podoba czy nie. Na wesele nie jedziemy, musielismy odwolac :( strasznie mi jest przykro z tego powodu. Ale i tak włożyliśmy w kopertę parę groszy i padalismy przez koleznkę. Ty sobie chociaz posiedzisz i pojesz :) A ja nawet na slub nie moge isc :( Bo daleko trzeb ajechac :(

[ Dodano: 2008-08-22, 14:36 ]
Zrobiłam mega duze zakupy dla Majuni, buteleczki, podgrzewacz, szczoteczka do włosów i inne takie akcesoria. Juz nie mogę się doczekac przesyłki. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

22 sie 2008, 18:07

blumek jejku to super, ze juz pokupywalas te akcesoria :ico_haha_01: ja mam tylko troszke ale zawsze cos :-) A powiedz mi masz takie skurcze, znaczy takie twardnienie brzucha ale nie bolesne, tyko takie dziwne uczucie, bo ja czasami mam i podobno to jest normalne, ale jak ostatnio miałam to okazało sie ze ta szyjka sie skrociła, chociaz nie wiem czy tam z tym cos wspolnego :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

22 sie 2008, 18:26

blumek wiola85 :ico_sorki: kochane wypoczywajcie jak najwiecej :ico_sorki: z zakupami dacie jeszcze rade :ico_brawa_01: zreszta na sam poczatek wystarczy kilka ciuszkow a po porodzie jak dojdziecie do siebie to z maluchami po sklepach pochodzicie :ico_brawa_01:
bo ja czasami mam i podobno to jest normalne, ale jak ostatnio miałam to okazało sie ze ta szyjka sie skrociła, chociaz nie wiem czy tam z tym cos wspolnego
-wiola ja tez mialam takie skurcze przepowiadajace-i mam -macica przygotowuje sie do porodu i cwiczy :ico_sorki: nieby nie ma sie czym przejmowac-przynajmniej u mnie nie szlo to w parez ze skracaniem szyjki :ico_sorki:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

22 sie 2008, 21:23

mmarta81, - marteczko, tylko ze nie chodzi o ciuszki a inne akcesoria kosmetyczne i taki etam, wanienka, łózeczko :) Ale damy rade. Przy internecie naprwde mozna duzo zaoszczedzic. Buziaki cieple.

[ Dodano: 2008-08-23, 10:22 ]
Wiola- mam taie twrdnienie brzuzka, ze dwa, trzy razy dziennie i zazwyczaj z rana. Teraz tez mnie boli po tej stronie gdzie sie mala gniezdzi :ico_placzek: ale brzuszek miekki. A to twardnienie brzuszka to skurcze przepowiadające, macica ćwiczy. I od tego moze sie skracac szyjka :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

23 sie 2008, 11:49

czesc dziewczynki co tam u was jak sie czujecie? oj nie zazdroszcze wam tego lezenia :ico_olaboga: . Buziaki

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

23 sie 2008, 18:05

Ja dzis tak sobie sie czuje, Brzuszek mnie boli cały dzien :ico_placzek:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

23 sie 2008, 20:02

blumek, odpoczywaj sobie ladnie i za bardzo sie nie martw :ico_sorki: to tylko szkodzi nie pomaga :ico_sorki:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

24 sie 2008, 08:50

adia26, nio, tak staram sie właśnie robic. Leniuchujemy ile wlezie :) A tekie pranko wstawic czy powiescic to nie mecze sie tak bardzo. Dzis mama przychodzi to moze mi poprasuje :) A mezus podlogi musi umyc i kocią kuwetkę, bo wczoraj nie miała czasu.

sylwia27
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 18 mar 2008, 19:53

24 sie 2008, 12:34

witajcie ponownie :) mało zagladam tutaj, bo pracowałam do tej pory, teraz jestem na zwolnieniu. Dobrze sie czuje, tylko nogi mi dokuczaja bola a jak długo posiedze w jednym miejscu to robia się ciężkie i trudno mi je pózniej rozchodzić. Najbliższy czas zamierzam poświęcić na zakupy... tzw: wyprawke do szpitalach wszystko pokupować bo nie mam nic :( moja koleżanka też rodzi w pazdzierniku a juz wszystko ma. Musze też się wziąść za umeblowanie kącika dla małego. Łóżeczko, wózek, wanienka, nosiedełko jest i to wszystko.
U mnie będzie chłopczyk. Brzuszka w ostatnim czasie dostałam duużego, że aż cięzko mi się wstaje z łóżka rano, nie mówiąc o spaniu. Sama nawet skarpetek nie moge załorzyć mąż mi pomaga.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość