Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

24 sie 2008, 16:45

Wszystkiego najlepszego dla Zuzi :ico_prezent:

majandra pisze:A może go za wcześnie kładziesz.
wczoraj pierwszą drzemkę miał od 11 do 13.30 i potem próbowałam go uspać o 19 ale nie chciał zupełnie to potem spróbowałam po 20,czyli 6.5 godziny nie spał.Teraz mu wychodzą ząbki i dlatego taki trochę marudny i nie chce spać.

Eska pościel śliczna ale cena tez ładna.

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

24 sie 2008, 17:27

Kocura Bura pisze:satyna odpada, nie lubimy oboje.
a u nas odwrotnie :-D a to nie jest ta śliska satyna tylko bawełniana i w sumie nie rózni się zbytnio od bawełny. Ja tam w sumie mogę spać w byle jakiej pościeli zaś moj A nie cierpi kory :ico_noniewiem: Na zime mamy pościel flanelową i jest super.

Jeju to brawa dla Zuzi za chodzenie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .
Olek na razie sam nie próbuje, musi mieć asekuranta :-D ale trzymany za jedną rączke śmiga że hoho. Smieszne jest to że wszyscy trzymają go za lewą ręke i wtedy chodzi super a jak tylko zmieni się rączke to nogi mu sie zaczynają plątać :-D Wiec teraz staram się go prowadzić raz za jedną a raz za drugą ręke.

Kicia Olek też spi w podobnych godz jak Kacper tzn od ok 11-14 a wieczorem kładziemy go dopiero ok 20.30-21 i pada bez miauknięcia :-)
Kicia10 pisze:Eska pościel śliczna ale cena tez ładna.
Kocura Bura pisze:bardzo ładna pościel,
majandra pisze:Eska, pościel śliczna.

Dzięki, a cena dlatego taka bo po pierwsze satyna bawełniana koło 90zł kosztuje po drugie jest to polska firmaAndropol (chińskie były po 50zł) a po trzecie my mamy tą dużą kołdrę 200x220 i pościele na ten wymiar są droższe. Tak szczerze to miałam tylko 2 komplety tej dużej poscieli więc stwierdziłam że na rocznice bedziemy miec fajny prezencik :ico_oczko: Na codzien tak nie szastam pieniędzmi :-D

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

24 sie 2008, 17:37

eSKa, fajny pomysl z posciela na rocznice, w koncu to ma byc cos dla was i jest :-D a takiej bawelnianej satyny jeszcze nie mialam okazji dotknac, napewno milutka, bo tej sliskiej do spania tez nie lubie :ico_nienie:

jesli chodzi o prowadzanie za jedna raczke to Szymon jeszcze sie boi i musi miec dwie, on sam sie trzyma wiec wystarczy mu dac palce od reki a on juz zasuwa, ale jak go chyce za jedna reke to stoi jak wryty... ja sie tam nie martwie zacznie chodzic w swoim czasie a i tak najbardziej mu pasuje raczkowanie bo wtedy moze isc gdzie chce.

Kicia10, to rzeczywiscie Kacperek potrafi dlugo wytrzymac bez snu, ja wlasnie zanioslam mojego marude do lozeczka i czekam az zasnie :ico_oczko:

aaa i musze zaczac czytac ksiazke "jezyk dwulatka" bo ona podobno juz zawiera jakies wskazowki do mlodszych dzieci tez

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

24 sie 2008, 18:06

majandra, no pewnie, ja tez nie usypiam Szymona na sile, jak kilka razy wstanie w lozeczku i marudzi na nowo to wyciagam go stamtad i dalej sie bawi

a wlasnie wklejalas jakies foty z roczku Maciusia??? bo ja sobie nie przypominam :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-08-24, 18:09 ]
a ja zdecydowalam ze roczek zrobie dokladnie 3 wrzesnia, czyli tak jak wypada
i dzisiaj wlasnie mowie mojego M bratowej ze kupimy Szymciowi na roczek rowerek a ona mowi " to nie kupujcie" no to pytam czy oni juz kupili a ona ze nie ale maja zamiar kupic, no to jej mowie ze my kupimy rowerek w UK no bo po co mu rowerek tutaj jak za 12 dni wyjezdzamy :ico_noniewiem: chyba normalne ze nie bede mu tutaj zadnych prezentow wiekszych robic bo po co ma to pozniej lezec.

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

24 sie 2008, 20:09

majandra, super te foty, najlepsza ta z irokezem Maciusia,,,haha a rowerek wygląda naprawde extra, wlasnie taki chcemy dla Szymona.

Szymon zasnal mi 18.30, obudzil sie 19.30 z wiela maruda, poszlam go okapac, jak przygotowywalam wode to placz mial na koncu nosa, no ale w wodzie juz bylo fajnie, wykapany, pojedzony myslalam ze bedzie chcial sie jeszcze bawic bo dopiero co wstal a on nie marudzi i marudzi wiec poszlam go zaniesc do lozeczka i co...i cisza :ico_szoking:
czyzby on byl taki zmeczony ze wstal tylko na kapanie i jedzenie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-08-24, 20:12 ]
a ja jutro do fyzjera :597:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

24 sie 2008, 20:26

Zuzanka śpi słodziutko :-) A mnie źle i bleee :ico_placzek: , bo do pracy jutro. Tak cudnie było sobie pobyć z dzidziulkiem. Kurczę, tak sobie myślę,że rok temu o tej porze siedziałam w domku już i nie pracowałam, a w sumie mogłabym, a teraz zamiast siedzieć w domku to muszę chodzić do pracy. Koleżanka za którą jestem obliczyła,że macierzyński i wypoczynkowy kończą jej się 29 grudnia, więc pewno po nowym roku będę kurką domową na pełnym etacie. A z moim wychowawczym nic nie będzie, bo nawet jakbym poszła to automatycznie mi się skończy jak K. wróci.

eSKa- ja to nawet nie wiedziałam,że jest satyna bawełniana :ico_noniewiem: Tak satynowy komplet dostaliśmy na ślub i nie dało się spać. A flanelową pościel też mamy i też bardzo lubię (bo M. to i tak obojętne pod czym śpi). A pomysł na prezent super, naprawdę!

majandra, super foteczki! Prezencik fajowy! A torcik pysznie wygląda! Pomysł z przyjęciem na polku super i jakbym miała jak to też był zrobiła takie! A my chyba zaprosimy tylko najbliższą rodzinkę i nie będzie wielkiej impry.

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

24 sie 2008, 22:19

eve81 pisze:no to jej mowie ze my kupimy rowerek w UK
No jasne że lepiej tam, przecież nie będziesz targała tego rowerka z PL az tam a tu to tylko będzie się marnował.

eve81 pisze:a ja jutro do fyzjera
jakies drastyczne zmiany się szykują???

Kocura Bura pisze:eSKa- ja to nawet nie wiedziałam,że jest satyna bawełniana
jest jest i polecam

majandra super foteczki, tort świetny, Maciuś ma czadowego irokeza extra wygląda :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , dla mnie to wciąż niemożliwe jak przez rok dziecko się zmienia i ile uczy :ico_olaboga: ]

Kocura Bura pisze: A my chyba zaprosimy tylko najbliższą rodzinkę i nie będzie wielkiej impry.
Kocurka my też tak postanowiliśmy, zaprosimy tylko dziadków, babcie, chrzestnych i do tego nasi najlepsi przyjaciele (małżenstwo) w sumie będzie 15osób. Dla mnie bez sensu zapraszać więcej ludzi.

Kocura Bura pisze:więc pewno po nowym roku będę kurką domową na pełnym etacie
wiesz, że troszke ci zazdroszczę :ico_oczko: choć nie wiem czy już o tym pisałam ale dla mnie marzeniem jest praca na 1/2etatu (jeden dzień w domu następny do pracy i tak na zmiane) bo ciągłe siedzenie w domu to chyba by mnie wykończyło :ico_noniewiem:

Dobra uciekam do łóżka bo jutro do pracy. Teraz sobie uświadomiłam że ten tydzień mam własnie taki "pół-etatowy" pon-praca, wt-dom, śr-praca, czw-dom, pt-praca :ico_brawa_01: pewnie szybciutko ten tydzien przeleci a potem ...... chyba urlop :ico_brawa_01: :509: :ico_brawa_01: :509: :ico_brawa_01: na razie nie zapeszam :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-08-24, 22:23 ]
majandra pisze:prezenty Maciuś dostał (nie dostał tylko od brata męża ),

majandra ale i tak troche po świnsku, że nie przyjechali bo przecież prezenty to nie wszystko. A postawy twojego szwagra to już nie nie skomentuje, przecież on jakby nei bylo to bardzo bliska rodzina i przynajmniej na jakis drobiazg mógł sie wysilić :ico_olaboga: :ico_olaboga:

DObra teraz juz naprawde ide spac DOBRANOC

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

24 sie 2008, 22:39

Majandra zdjęcie super,Maciuś taki słodki :-D mi tez najbardziej podoba się to zdjęcie z irokezem :ico_brawa_01: i rowerek bardzo fajny,kolorek ładny,no te rowerki mają to do siebie że jakieś takie niestabilne co nie??

Eve no to czekamy jutro na zdjęcia fryzurki nowej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: No i z rowerkiem masz racje,gdzie go będziesz tam ze sobą brać a jak już chcą oni mu kupić to niech dadzą Ci kasę :-D

No a Kacper właśnie taki jest że może nie spać i nie spać i wiecie jak go włożę do łóżeczka to
tak mu się oczy kleją,chwieje sie jak nie wiem ale jeszcze próbuje wstawać :ico_olaboga: i pada już w takich dziwnych pozycjach bo do ostatniej chwili sie wierci jak nie wiem co.

A ja dalej nie dostałam okresu ale wiem że się zbliża bo chodzę taka jakaś wkurzona :ico_zly:
wszystko mnie denerwuje i brzuch trochę pobolewa.

Kocura ja chętnie mogę iść za ciebie do tej pracy bo już też mam dość siedzenia w domu :ico_olaboga: ale za to od października do szkoły już się cieszę :ico_brawa_01:

Idę spać i liczę na to że jutro okres przyjdzie i opuszczą mnie te nerwy.

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

25 sie 2008, 00:48

Hej dziewczynki!!!
Cieszycie sie ze mnie widzicie? Wlasnie kupilismy nowy laptopik i juz dzis to nie popisze, bo jutro od rana do szkoly, dzien 1 przede mna ale jutro naskrobie no i musze nadrobic czytnko, jestem na stronie 504 :-) wiec do juterka :-)

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

25 sie 2008, 06:30

eSKa pisze:jakies drastyczne zmiany się szykują???


nie, nie standardowo :-D

mama_zuzi1980, witaj NARESZCIE JESTES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość