Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

23 sie 2008, 21:44

A mi moja Nicolka ostatnio powiedziala "Mami" tez pekalam z dumy i odrazu mala wycalowalam ;-)
A ja dzisiaj bylam pracowita.. skosilam cala nasza trawe na ogrodku i na gorze i dwa male ogrodki na dole.. troche jednak tego bylo.. i jeszcze pozniej to wykapalam dziecmi moje slodkie i siebie tez :-D
A teraz to juz tak od 21 00 moje skarbusie po kapieli sobie spia a ja odpoczywam ;)

Gabi to jest tak.. ze ja narazie tak specjalnie nie bede podejmowac tego tematu z moja tesciowa.. ale jak przy nastepnej okazjii bedzie sie zachowywala tak jak wczoraj to zwroce jej uwage i niech sie dzieje co chce.. moze sie obrazac ale tak jak to jest do tej pory to byc nie moze.. :ico_nienie: Ja sie nimoge tak czuc taka niepotrzebna i nie moge caly czas machac reka i sie nie odzywac dla swietego spokoju a w srodku sie nerwuje i gryze w sobie .. Takze ja poczekam jeszcze i nastepnym razem sie juz nie dam.. i powiem jej delikatnie jak potrafie co mysle o tym i moze cos pomoze i bedzie inaczej..
Jutro mamy tam do nich niby isc ale juz powiedzialam mojemu mezowi ze niemam zamiaru tam isc do nich wiec chyba zostaniemy w domu i dobrze .. bo to lepiej dla mnie.. wiem czasami zachowuje sie jak tchorz i wole unikac konfliktow ale na dluzsza mete to sie tak nieda uciekac.. jak powiedziala Basia to moje dzieci i ja decyduje co wolno a co nie ;-)
A czy moja tesciowka zrozumie?? Niemam pojecia.. jak ja znam to sie moze obrazic i sie juz wcale nie bedzie odzywac i moze sie poczuc niepotrzebna.. wiem ze moja tesciowka tez widze ze ma rozwiniety instynkt babciny.. i ona juz chyba tak niewiem moze swiadomie wtraca mi sie do wychowania Nicolki co mnie doprowdza do czerwonej goraczki.. i bardzo irytuje ale jak glupia siedze cicho.. :ico_zly: :ico_puknij:

No nic dosc tych smutasow juz.. Bylo minelo,i nastepnym razem bede reagowac ..

Milej nocki i dobranoc ja sie poloze chyba szybciej dzisiaj spac .. a u nas teraz w nocy pada deszcz.. dobrze ze trawke mam super pocieta buziaki papa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

23 sie 2008, 23:21

:ico_brawa_01: dla Emilki i dla Nicolki.

Kristi dzieln a kobietka z Ciebie, dasz radę.
Trzmam kciuki.

A ja cos ostatnio nie mam weny do pisania :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

24 sie 2008, 08:58

Dzien dobry ;-)
U nas dzisiaj z rana ladna pogoda sie robi i dzisiaj dzionek sie zapowiada tez ladnie ale na szczescie bez moich tesciow i juz sie ciesze ;-)
Moze pojdziemy pozniej po obiedzie na spacerek albo pojedziemy sobie do innego miasteczka pochodzic po rynku..

Gabi masz racje moja tesciowa sie wtraca ale ona uwaza ze sie wogule nie wtraca to jest dziwne u niej.. uwaza ze jest idealna i ze wszystko dobrze robi.. a jak sie jej uwage zwroci to nie daj boze.. ale poradze sobie nastepnym razem ;-)
Dzieki za mile slowka

Maggie dziekuje tobie tez za mile slowka ;-) I trzymam kciuki za twoja wenne mam nadzieje ze ona do ciebie szybciutko wroci Buziaki dla was :ico_oczko:

Milusiego dnia papa

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

24 sie 2008, 11:50

Gabi, :ico_brawa_01: dla Emi !!!
wierze ze pekasz z dumy, bo ja jestem w niebo wzieta jak Asia mowi do mnie: "mamusiu Basiulu, kocham Cie najbardziej na hecie!" (czytaj: świecie) , i mowi to tak wyraznie! do nie dawna mowila 'kokam' a teraz juz 'kocham' :ico_haha_02: :ico_brawa_01:

Kristi, jestes dzielna i wspaniala matka, dasz rade :ico_buziaczki_big: . Ciesze sie, ze chociaz duchowo moge Cie troche wesprzec...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

24 sie 2008, 12:28

Maggie dziekuje tobie tez za mile slowka ;-) I trzymam kciuki za twoja wenne mam nadzieje ze ona do ciebie szybciutko wroci Buziaki dla was :ico_oczko:
Dzięki Kristi :ico_oczko:
ja jestem w niebo wzieta jak Asia mowi do mnie: "mamusiu Basiulu, kocham Cie najbardziej na hecie!" (czytaj: świecie)
Boziu, jakie cudowne słowa....normalnie wzruszyłam się.
BRAWA dla Asieńki.

[ Dodano: 2008-08-24, 17:36 ]
No i jestem chyba wena powoli wraca,
u nas dzisiaj pogoda w miarę

Dzisiaj coś nam do główek przyszło że może przeprowadzimy się do Włoch. tam jest moja siostra...bylibyśmy razem...jest ciepło, a moja mama wprost się w Italii zakochała :-D
Także mój B szuka tam dzwigów....bo chciałby robic to co dotychczas...tylko może we Włoszech :ico_haha_01:

Zobaczymy.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

24 sie 2008, 18:29

Basiu jakie to mile i piekne co piszesz to tak duzo znaczy dla mnie ze chociaz wy jestescie ze mna.. i dziekuje za to ;-) I te piekne slowa..

Maggie ciekawy pomysl z ta przeprowadzka ;-) Bylabys blizej siostry i nawet ciekawy pomysl zycze wam Powodzenia ;-)

A my jestesmy juz po spacerku rodzinnym i porobilam troche duzo zdjec ;-)
Ale tak to wszystko ok,
Pozdrawiam do wieczorka papa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

24 sie 2008, 19:16

Gabi nie martw się...przejdzie Emilci ten okres ....
Emi na razie mówi "Emi koka mame koka" :ico_oczko: - ja wtedy tez jestem wzruszona :-)
Pieknie....Antoś rano doprowadza mnie do tego że sie rozp[ływam....rano jak wstanie a ja jeszcze leże a on juz nie ma pomysłu jak mnie "podnieść z łóżka" to mówi " mamuniu tokana, plocie lób mieko, plocie"
A dzisiaj rano to powiedział mi żebym juz obiad robiła :ico_haha_01:
Chyba był bardzo głodny.

Awatar użytkownika
anulka_
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 sie 2008, 06:31

24 sie 2008, 22:17

Wita Was Sierpniówka :) Czy mogę się dołączyć? :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

25 sie 2008, 10:57

anulka_, witamy na naszym watku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . Opowiedz nam cos o sobie i malenstwie, nio i czekamy na suwaczek i zdjecia ;)

Gabi, moja Asia tez ostanio cos bywa bardzo niagrzeczna... :ico_olaboga: , wszystko jej przeszkadza, wscieka sie o wszystko i placze bez powodu, a rano jak chce ja ubrac, to masakra!! :ico_placzek: :ico_olaboga: , nie da sie za chiny ubrac, drze sie jakby nie wiadomo co sie jej dzialo, tak samo jak ubieranie przed spacerem... Zaczynam miec po woli dosc... coraz czesciej zauwazylam ze trace cierpliwosc do niej :ico_olaboga: , dawniej mialam wiecej cierpliwosci, a moze byla grzeczniejsza?...? :ico_noniewiem:
Nie wiem co sie jej stalo... wiem ze ida jej dolne 5ki, ale bez przesady :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

25 sie 2008, 13:06

Witajcie ;-)
Jak zawsze moje dziecinki sobie spia a ja mam czas wiec klikam do was ;)
Najpierw uspalam Marcuska a jakies niecale 30 minutek za Marcuskiem uspalam Nicolinke ;)
A tak pozatym to u nas pada deszcz i jest zimno i brzydko i mokro.. pogoda do pupy.. :ico_wstydzioch:
A dzisiaj maamy termin z Marcuskiem u lekarza dzieciecego bo bedzie mial szczepionke.. oj znowu bedzie plakal ale musi tak byc..
Pozatym to wszystko oki.

Maggie wielkie :ico_brawa_01: dla Antosia jak juz super mowi i jak wie jak ma mame z lozka wyciagnac ;-)
Moja Nicolinka tez zaczyna powolutku ukaladac wyrazy ale narazie dwu wyrazowe .. mowi juz np.mein baby co znaczy moje dziecko ale jak chodzi o Nicolke to mowi tak na Marcuska w jej rozumieniu moj braciszek moje dzieciatko baby ;-)
I wyrywaja sie tez malej po polsku wyrazy jak daj,nie,zobaczymy co bedzie mowila jeszcze ;) Czekm cierpliwie ;)

Gabi napewno Emilce przejdzie.. trzymam kciuki..
Moja Nicole jak narazie daje mi sie ubrac i na dzien dzisiejszy jak jestesmy sobie w domku same z kochanym Marcuskiem to jest spokojna i nie marudzi i psoci i lobuziaczy ale wszystko w normie i umiarze.. I to mi sie podoba ;-) I co wazne.. Slucha sie mamy .. :ico_brawa_01:

Basia moze to jakis Bunt dwulatka ma Asia ... A moze miala nie za dobry dzien.. tez trzymam kciuki zeby malej przeszlo..
A z ta cierpliwoscia.. to mi sie wydaje ze wczesniej tez mialam wiecej cierpliwosci.. masz racje moze dziewczynki wczesniej byly spokojniejsze.. a teraz mam tez cierpliwosc ale wydaje mi sie ze wczesniej mialam jej ciut wiecej.. :ico_wstydzioch:

Milego dzioneczka papa

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość