Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

24 sie 2008, 14:03

witajcie laski i na wstepie blagam o wybaczenie...dlugo mnie nie ma, bo przylecial moj Brat i nie mam kiedy do kompa usiasc :ico_oczko:
wiola wiec Wiktor zwyciezyl!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super ze juz wszystko dobrze!!! teraz tylko trzeba wylezec ta szyjke....
wspolczuje Wam laski....mi brzuch przeszkadza tylko w schylaniu sie-za kazdym razem dostaje makabrycznej zgagi :ico_olaboga: poza tym-w niczym...nawet rumakujemy we wszystkich pozycjach :-D no i czasem nie moge za dlugo siedziec bo potwornie bola mnie zebra-najwyrazniej Kropek ma juz naprawde ciasno, bo agresywnie przemeblowuje mi jame brzuszna....w ogole to bardzo jest ruchliwy-czasem odnosze wrazenie ze On w ogole nie sypia :ico_haha_01:
poza tym wszystko swietnie....szczerze mowiac nie spodziewalam sie ze w 8 miesiacu ciazy bede latac po klifach (zdjecia nastepnym razem) czy biegac do autobusu :-D
buziaczki!!!

sylwia27
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 18 mar 2008, 19:53

24 sie 2008, 15:19

mi na zgage pomaga ciepłe mleko, podobno w aptekach jest jakieś mleczko w proszku dla kobiet w ciąży i na zgage, ale ja nie kupuje bo mi mleko pomaga

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

24 sie 2008, 18:11

zirca, ja nie mogę rumakować :ico_placzek: a strasznie mi tego brakuje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

24 sie 2008, 19:39

ja nie mogę rumakować a strasznie mi tego brakuje
mi też ale po statnim badaniu u ginki dowiedzialamze szyjka mi sie skraca i wszystko mnie poźniej tak bolalo, ze wole nie ryzykowac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

24 sie 2008, 22:31

adia26ciekawe czy naszym watkiem bedzie wrzesien czy pazdziernik....wrzesien juz za pasem :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

24 sie 2008, 22:35

adia26ciekawe czy naszym watkiem bedzie wrzesien czy pazdziernik....wrzesien juz za pasem
_________________
ja chce wrzesien :ico_sorki: nie to ze nie lubie października :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

24 sie 2008, 22:45

ja chce wrzesien nie to ze nie lubie października
oj mi sie tez marzy wrzesien :ico_brawa_01:
miejmy nadzieje ze pazdziernikowki beda trzymac za nas kciuki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

25 sie 2008, 15:01

Czesc dziewczyny. Kłaniam sie po nieobecnosci weekendowej. Byłam na weselisku :-) no jakos to przezyłam. W pierwszy dzien pojechalam do domku odpoczac, bo to blisko bylo, tak wiec przespaląm sie i po dwoch godzinkach byłam spowrotem na imprezie :-D dobrze mi to zrobiło. Buciki oczywiscie na przebranie miałam bo na obcasie nie dało sie długo wytrzymac. Niestety nie czekałam do oczepin i o 22 bylismy w domu, zmeczenie wzieło gore :ico_placzek: a wczoraj drugi dzien był oki, poprawiny krotsze, wiec spokojnie przezyłam. Tez wrociłam wczesniej do domku. Z tanczeniem to wiecie same jak moze byc :-D tak jedynie sie kulałam z nogi na noge, tylko kilka kawałkow zatanczyłam.
No ale dałam rade :ico_brawa_01: najgorsze jeszcze przede mna. Za miesiac ma moj szwagier wesele znowu dwa dni, a do tego czasu brzuszek jeszcze urosnie.
Dziewczyny wiem ze kiedys był tu taki watek z naszej klasy, ale nie moge go znalezc, jest ktoras z was tam zapisana na tym watku, bo ja chciałam sie dopisac ale nie moge tego znalezc :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

25 sie 2008, 19:43

wiola85, no ładnie że si wyszalałaś :):):) ja będe szaleć w czwaterk na swoim cywilnym wiecie co wam powiem mam nadzieje że impreza szybko minie i to jest moje największe marzenie :):) dzisiaj byłam u pani doktor i mam strszne wyniki moczu dostałam antybiotyk :(:( oj ale się normalnie zdenerwowałam jak zobaczyłam te wyniki ja rozumie że mogą być minimalne róznice ależeby aż tak się rózniły normalnie szok mam brać leki prze 2 tygodnie :ico_placzek: :ico_placzek:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

26 sie 2008, 09:55

slonko2008, - jak masz leki to sie nie martw, Wypoczywaj jak ja. Jak tak sie lenie, to od razu brzuszek mi rosnie jak na drozdzach. My dzis mamy drugą rocznice slubu :) Sama zobaczysz jak to szybko zleci. :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość