Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

25 sie 2008, 15:24

anulka_, witamy serdecznie na naszym watku :ico_oczko:
Kristi o rety jaki fajowy avatarek :ico_oczko:
Basieńko....może to rzeczywiście jakiś bunt....ale przejdzie nie marts się.
Ja sie staram byc cierpliwa, ale czasami juz nie daje rady :ico_placzek: Myslę, że to dlatego, ze całymi dniami jestem z Emilka sama, i czasami mam juz troche dosc tej monotonii
Rozumiem to doskonale, chciociaż Ja ostatnio czuje się wyśmienicie (mam nadzieje że nie zapeszyłam)
Jestem happy że mogę być z Antolkiem, trochę moja nerwowość się uśpiła. :-D
***
NAS już trochę męczy ta pogoda, te częste deszcze tutaj...chciałabym bartdziej normalny klimat i ciepełko w lato....dlatego zaczeliśmy na powaznie myśleć o Włoszech, myśleliśmy wcześniej o Hiszpani, ale we Włoszech mam siostre i skoro mam sie przeprowadzać to wolałabym być bliżej niej...byłoby wspaniale.
Mój B zaczął juz szukać tam pracy...

[ Dodano: 2008-08-25, 15:25 ]
Maggie wielkie :ico_brawa_01: dla Antosia jak juz super mowi i jak wie jak ma mame z lozka wyciagnac ;-)
hehe no ma syncio sposób mna mamę.

Wcześniej wołał że ma mokro w pieluszce, ale teraz jak juz w papmkach nie chodzi, to nie ma sposobu :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
anulka_
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 sie 2008, 06:31

25 sie 2008, 15:27

Witam! Dziekuję za miłe powitanie:)
Jestem Anka, mam 27 lat, pracuje w aptece. Mam męża Grzegorza, który pracujue w pogotowi i synka Miłoszka-19.08. skończył 2 latka. Jestem zabieganą mamą bo pracuję n cały etat w aptece szpitalnej i trzy razy w tygodniu dorabiam sobie w aptece na mieście. Właśnie dziś pracuję od 7:30 do 19-stej. W szpitalu kończę pracę o 15-stej, wpadam do domu jem obiad i uciekam do drugiej apteki, dobrze że mam blisko. Powiem szczerze że ostatnio ma wielkie wyrzuty sumienia że mało czasu spędzam z synkiem, ale każdą wolną chwilę staram się być z nim. Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

25 sie 2008, 15:30

anulka_, oj to jesteś bardzo zabieganą kobietką, a zkim zostaje Miłoszek jak Ty w pracy jesteś?

Awatar użytkownika
anulka_
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 sie 2008, 06:31

25 sie 2008, 15:33

Maggie Moja mama pracuje w szkole i zawsze po pracy ona zostaje z Miłoszkiem. Jak pracuje to jest z nim mąż, albo teściowa, a czasem nawet moja babcia, ale ona tylko na chwilkę bo ma już 70 lat.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

25 sie 2008, 16:18

anulka_, to dobrze że ma z kim zostać...ja jak pracowałam to musiałam dać Antosia do żłobka i choć był tam tylko 6 godzin...to i tak miałam ogromne wyrzuty sumienia i tęskniłam niesamowicie.

Awatar użytkownika
anulka_
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 sie 2008, 06:31

26 sie 2008, 06:39

Witam z rana!! Będę tu o tej porze częstym gościem bo wieczorami nie zawsze mam czas. Właśnie szykuję się do pracy :ico_noniewiem:

Maggie wiem co czułaś, mi często jest bardzo smutno że nie widzę Miłoszka cały dzień :ico_placzek:
Gabi ja wróciłam do pracy zaraz po macierzyńskim, miałam jeszcze kilka dni zaległego urlopu wypoczynkowego, Miłoszek miał 5 miesięcy


Miłego dnia!

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

26 sie 2008, 08:38

Witajcie ;)
Ja na chwilke bo moja Nicolinka sobie konczy sniadanko i patrzy na bajke a moj maly Marcusek sobie smacznie spi :)
U nas wszystko ok,wczoraj maly Marcusek mial szczepionke i plakal tylko przy ukluciu taki byl dzielny,a i wazy juz poza 8 kg,(8,2 kg) i ma 68 cm wzrostu (dlugosci :ico_haha_02: ) Pozatym jest wszystko pieknie i malutki jest zdrowy i wazy 0,5 kg za duzo.. ale jak maly Marcusek ma taki apetyt to dobrze,Marcus pije mleczko je kaszki i sloiczki.. i to tak w pewnej kolejnosci.. Najpierw mleko pozniej kaszka pozniej znowu mleko i pozniej sloiczek a pozniej albo kaszka na dobranoc albo mleko :ico_oczko:
I Nicolinka wczoraj byla taka grzeczna u lekarza.. siedziala u swojego taty ladnie na kolankach i patrzala co sie dzieje itd..
A powiem wam tez ze Nicolcia juz pomaga mi malemu Marcuskowi pampersy zmieniac.. bylam sama w szoku bardzo pozytywnym ;)
Wkleje wam pozniej zdjecia na dowod .. :-D ale to slodko wyglada jak starsza siostra tez malemu tam wyciera chusteczka ;->
No a u nas dzisiaj znowu pogoda nie za fajna.. :ico_noniewiem: Tak jakby chcialo padac.. i pewnie za niedlugo znowu lunie deszczem ;)

Maggie dziekuje za fajowy komplemencik ;)

Anulka witam cie wsrod nas,i tez podziwiam cie ze tak sobie dobrze radzisz i godzisz prace i synka,ja to bym nie umiala chyba tak.. :ico_wstydzioch: Pozdrawiam cie ;-)


I ja tez wczoraj juz nie zagladalam wieczorkiem bo poszlismy wszyscy szybciej spac ;-)
Milego dnia wam zycze i buziaki papa

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

26 sie 2008, 12:00

anulka_, ja rownierz Cie podziwiam... pracujaca mamusiu :-)

Kristi, dzielne masz dzieciaczki, wielkie :ico_brawa_01: dla nich
Kristi napisał/a:
wazy juz poza 8 kg,(8,2 kg) i ma 68 cm wzrostu (dlugosci )
wow, ale Ci mezczyzna szybko rosnie :ico_brawa_01: :ico_haha_02:
My dzisiaj idziemy na szczepienie z Emilką, ciekawe jak będzie, pewnie płacz :ico_noniewiem:
Trzymam kciuki za nasza kochana Emi, zeby jak najmniej bolalo,, i bylo jak ajmniej placzu!
Ja na szczescie mam z Asia spokoj, jesli chodzi o szczepienia :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-08-26, 12:01 ]
Gabi, wlasnie zauwazylam ze juz za 6 dni jedziecie sobie na wakacje :-)
ale Wam dobrze... tez bym jeszcze sobie gdzies pojechala :-) , jakos mam taki niedosyt po tym morzu :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-08-26, 12:02 ]
anulka_, czekamy na jakies zdjecie Miłoszka :-)

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

26 sie 2008, 12:43

wow, ale Ci mezczyzna szybko rosnie
Tak rosnie i to tak szybko.. zauwazam ze jak dla mnie to za szybko mi moj maly mezczyzna rosnie ;-) :ico_haha_02:
Kristi, dzielne masz dzieciaczki, wielkie dla nich
Dziekuje w imieniu moich dzieci ;) :588:

A ja wam tak marudzilam ze pogoda u nas nie za bardzo.. i prosze jak sie dzisiaj wypogodzilo.. rano zabieralo sie na deszcz a teraz jak ladnie slonce swieci.. i juz nawet zaliczylismy spacerek bylismy na placu zabaw.. a teraz moje kochane dziecinki sobie spia ;-)
A ja wam pokaze fotki jak Nicolka pomaga przy zmianie pampersa Marcuska jak chcecie.. :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-08-26, 12:49 ]
Trzymam kciuki za nasza kochana Emi, zeby jak najmniej bolalo,, i bylo jak ajmniej placzu!
I ja tez podpisuje sie pod co napisala Basia trzymam kciuki ze nie bedzie az tak zle powodzenia ;-)

I te foteczki..

Obrazek
Obrazek

To ja uciekam buziaki dla wszystkich papa

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

26 sie 2008, 16:00

Kristi, ogromne :ico_brawa_01: dla Nicolki :ico_brawa_01: . Jaka dzielna i kochana z niej siostra :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość