Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

25 sie 2008, 20:44

Byłam własnie "z wizytą"u styczniówek. Tam Osita podała kilka linków do stron z wróżbami co do płci dziecka, we wszystkich wrózbach wyszła mi córeczka :ico_olaboga: Przesądna absolutnie nie jestem ale i takie wrózby dają czasami sporo do myslenia.
Evik napisał/a:
U nas też dają ubranka ale pampersy trzeba mieć swoje.
Własnie, co szpital to obyczaj. U nas w mieście są dwa a ja nadal jestem nie zdecydowna. W jednym mam znajomą położną a w drugim niby standardy wyzsze :ico_noniewiem:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

25 sie 2008, 21:12

Witajcie kochane!
Evik gratuluje synka!!!! Będziesz w domu na rękach noszona 3 mężczyzn i Ty chyba,ze planujecie jeszcze 3 pociechę i może dla odmiany panienkę :-)

Aniasf ja zużyłam 4 paczki tych najmniejszych pieluszek a Antoś wcale nie był mały. One są o wiele lepsze jeśli chodzi o chłonność szczególnie tych pierwszych,wodnistych kupek. Koniecznie kup paczkę sama sie przekonasz, że są warte swej ceny.


Dziewczyny gdzie Wasze brzuszki? Dajcie chociaż poogladać :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

25 sie 2008, 21:32

Tam Osita podała kilka linków do stron z wróżbami co do płci dziecka, we wszystkich wrózbach wyszła mi córeczka :ico_olaboga:
widzisz coś w tym jest ja też mówiłam że będzie córa takie miałam pierwsze wrażenie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

25 sie 2008, 21:43

Asika, co fotka to jestem bardziej pełna podziwu jak Antoś szybko rosnie, kawaler na całego i buciczki tatusiowe się doczekały małuch stópek. Dzieki za pieluszkowe rady.
Ika, przyznam Ci się szczerze, że czasami się zastanawiam się nad dziewczynką mimo, że na usg wyszlo że będzie chłopiec.

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

25 sie 2008, 21:58

Hej dziewczyny
Ale tutaj naskrobane:)
Bylam dzis u ginka iii dziecko nie chcialo pokazac co ma miedzy nogami:),tak wiec nadal nie wiem.Dostalam skierowanie do szpitala i jutro ide dowiedziec sie wszystkiego dokladnie-czy bede miala tylko echokardiografie czy badania prenatalne,kiedy i co i jak.Moj lekarz widzi ze wszystko jest ok ale jak moge isc to pojde bo chce wiedziec na czym stoje.Tak wiec polatam sobie teraz troche po lekarzech...

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

25 sie 2008, 22:07

Magda83, trzymaj sie w tym szpitalu, bądź dobrej myśli, napewno wszystko będzie o.k.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

25 sie 2008, 22:07

Ika, przyznam Ci się szczerze, że czasami się zastanawiam się nad dziewczynką mimo, że na usg wyszlo że będzie chłopiec.
zobaczymy co wyjdzie na następnym ja zawsze sobie mówiłam że uwierzę w płeć dopiero jak mi ją 3 różnych lekarzy powie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

25 sie 2008, 22:09

Ika na dwóch już wyszło, że chłopiec, na tym w 13 tc bardzo wyraźnie, na ostatnim w 21 już słabiej ale wraz ginka przystaje przy chłopcu.

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

25 sie 2008, 22:20

jak Antoś szybko rosnie
oj rośnie rośnie
Przyznam się,że mimo kilku fotek siusiaczka i jajeczek do samego końca łudziłam się,ze moze jednak będzie cinka. A na wrózbach wychodziło mi raz tak raz siak. Ania jednak po tym zdjęciu z 13 tyg to raczej juz tylko łudzić się można a i tak Bartuś będzie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

25 sie 2008, 22:47

Aniafs kąpałam w niej latem swojego jamnika
:-D :-D :-D super- ale się uśmiałam
Co do pieluszek to szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia jakie będą potrzebne ale pewnie już przy końcu będzie można to określić po wielkości dzidzi w brzusiu. Poza tym co dzidziuś to i papmersy mogą przydać się różne. Moja kuzynka urodziła nie małego synusia, ale miał szczupłe nóżki więc przez 2 potrafił się cały osiusiać i długo używali tych pierwszych.
Evik kochana gratuluję syneczka- no to teraz faktycznie będziesz królewą wsród swoich panów.
Magda a może jutro uda Ci się dzidziolka podejrzeć gdzieś na jakimś badaniu, co? No chyba ze już usg nie będą Ci robić.
Asika świetny ten Twój kawaler - już na podryw może startować i dam sobie głowę uciąć że wyrwie kilka panieniek w różowych sukienusiach :)

Uciakam spać bo jutro znów trzeba wstać ehhhh Dobranoc :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość