Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

25 sie 2008, 22:55

Aleście popisały.
Anitko na pewno sobie poradzisz. Martuuniu to już w tę niedzielę, szybko, ale pewnie jesteś przeszczęśliwa z powodu przeprowadzki. Aga mam nadzieję, że z dziećmi już ok.
Pruedence zdjęcia świetne i super, że masz takie koleżanki. Mała Mysz u nas to samo z zarobkami itd. Wisieńko, ale zleciało. A ze spaniem unormuje się, dzieci tak mają, że im się czasem przestawia.
Martuunia pomysł z telefonem zabawką rewelacja. Amelcia dostała taki od mojego brata i jest przeszczęśliwa. Non stop z nim chodzi i czasem przypadkim ruszy, on dzwoni ona łapie odbiera i gada i do tego czasem ja jej zadzwonię i to samo. Leci, malo się nie połami.
A przylepa okropna i tylko mama i mama i mama.
Roczek rewelacja wyszedł. Zdjęcia dopiero wkleję, bo jeszcze nie zgralam. Oczywiście dziecko tort pierwsze popróbowało rączkami,a dmuchało z mamą, a potem oklaski a ona zawstydzona, ale się śmiała. Jeździk świetny i rowerek też. Po prostu przeszczęśliwa, ale potem przeżywała w nocy.
Do mszy (pomysł mojej mamy) byłam tak sceptycznie nastawiona, ale mało się nie rozryczałam, bo ksiądz tak ładnie wszystko zrobiła, a w kościele u moich rodziców w miejscowości, dzieci mogą sobie biegac nawet przed ołtarzem, tak więc i Amelcia śpiewala z księdzem i sobie pochodziła. W sumie było naprawdę świetnie i moja mama się postarała. Postanowiła nadrobić to, że wcześniej dała ciała, a znowu teściowa uhapiona, że u niej roczek.
Jutro stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: z okazji urodzin mojego szkraba i stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: także dla amelci KArolinki, mam nadzieję, ze już doszła do siebie.
Wiecie co, wczoraj tak rozmawiałam z moim M, że juz w zeszłym roku o tej porze rodziłam, a on, ale ami ma urodziny pojutrze, a ja no właśnie. Dobrze, że zostalo tylko wspomnienie, ale tak patrząc na nia, to warto było przecierpieć to wszystko. A Amisia roczek skończy za 1.5 h.
A teraz do roboty królu złoty. :-D

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

25 sie 2008, 22:56

http://www.gap.com/browse/product.do?ci ... pid=578457
to cos takiego tylko bardziej rozowe ma te paseczki

[ Dodano: 2008-08-25, 22:58 ]
Czesc Yvone,
super ze imprezka sie tak udala :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Amelki za roczek. WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-08-25, 23:01 ]
oki, dziewczynki, ja tez ide spac. bo juz oczy mi sie zamykaja :ico_buziaczki_big: dobranoc!!!

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

25 sie 2008, 23:05

:516: też zmykam..... było super :-D

a z tym ciuchem już się zastanawiam-tylko jutro budżet muszę jeszcze podliczyć :-D

papapa

Ela czekamy na zdjęcie i wszystkiego naj naj naj dla Amelusi :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: (nio będę pierwsza z żczeniami :-D )

[ Dodano: 2008-08-25, 23:07 ]
:ico_zly: kurcze jednak pójdzie na żyletki, nie byłam pierwsza :ico_placzek: :-D

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

25 sie 2008, 23:07

Yvone siwtnie ze wszytsko sie udalo!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
WSZYSTKIEGO NAJ DLA AMI!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Wisienko a na jaki wzrost to moze byc mniej wiecej???Bardzo ladne!!!

[ Dodano: 2008-08-25, 23:10 ]
DOBRANOC DZIEWCZYNY!!!!


No ja bylam ostatnia z zyczeniami wiec sie nie kloce :-D

o to ja tez spadam!!!!
:ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

26 sie 2008, 10:11

Yvone Wszystkiego naj naj dla Amleki z okazji urodzin :ico_tort: :ico_tort:
Cieszę się, że impreza się udała! Czekam z niecierpliwością na zdjęcia solenizantki.

Ciuszek fajny :-D ja też chętnie moge zakupić, alejak ktos bardzo chce to ustąpie pierwszeństwa bo ciuchów mam multum, ale jednen więcej cóż to znaczy :-D

Co do telefonu zabawki to Tosia ma taki ale u niej to nie przejdzie, ona wiem że to zabawka i koniecznie musi miec normalny taki co jak się naciska guziki to się wyświetlacz świeci, dałam jej moją stara nokie to tez nie dokonca to co chce bo baterii nie ma, a jak widzi nasze to od razu do ucha i halo halo robi :-D

[ Dodano: 2008-08-26, 10:18 ]
Ej dziewczynki nie chce zapeszac ale Tosia od dwóch dni znów zaczeła spać w ciągu dnia, własnie ją połozyłam na drzemke i to jak fajnie, podchodzi do mnie pociera oczka, ja ja kłade daje soczku iz asypia sama, wczoraj spała 3h :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-08-26, 10:18 ]
Marta- a gdzie będziecie mieszkać w Krakowie??? może gdzies niedaleko nas, byłoby fajnie strasznie!

[ Dodano: 2008-08-26, 12:00 ]
Ok dziewczyny trzeba się zdyscyplinować może ja zaczne, przeslijcie mi na maile to zdjęcie które byście chciały, żeby było na początku nowego wątku, wraz z data narodzin i waszym nikiem, mój mail : a.stochel@post.pl to założe nowy watek na pierwszych kroczkach.

[ Dodano: 2008-08-26, 12:30 ]
Ok nudziło mi się to zrobilam na razie tak:

Obrazek

Jak mi wyslecie fotki to podołaczam i sprawdźcie czy się wszystkie daty zgadzają :-D

[ Dodano: 2008-08-26, 12:32 ]
upst wsadzilam nie ten link co trzeba, tutaj:

http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... 59#4580759

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

26 sie 2008, 13:51

Wszystkiego Naj Naj Naj dla Amelusi i rowniez stawiam torcik Dla mojego Skarba :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Dla imienniczek z tego samego dnia, Sto lat :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: Wszystkiego Najlepszego Dla Amelek na ich Roczek :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Jutro lecimy do Anglii i bedziemy juz znowu w komplecie i razem, trzymajcie kciuki :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

26 sie 2008, 14:06

Ania, fajnie to zrobilas. Zdjecie wysle wieczorkiem bo zaraz lece na jazde. Juz cale 9 godzin z 30 bede miala. :-D

Dzis dzwonili do mnie w sprawie pracy, umowilam sie na przyszly tydzien na rozmowy. zobaczymy jak mi pojdzie... :ico_noniewiem:

:ico_brawa_01: dla Tosi za spanko :ico_brawa_01:

Karolinka, bedziemy trzymac kciuki. Super, ze do nas zajrzalas.

A co do tego rampersa, to musze spojrzec na jaki to jest dokladnie wiek to wam napisze.

Buziolki!!!!

[ Dodano: 2008-08-26, 14:08 ]
no i zapomnialam o :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla Amelki!!!!

STO LAT!!!!!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

26 sie 2008, 18:04

dla Amelki :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Ula wlaśnie coś tam próbuję naskrobać dla Ciebie :-)

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

26 sie 2008, 20:04

Wszystkeigo naj dla Amelek :ico_tort: :ico_tort:

Karollina- dobrze że już będziecie jutro razem, oby lot minął spokojnie!

Wisienko- :ico_brawa_01: za temppo prawa jazdy i trzymam kciuki za rozmowe, oby to było to czego szukasz.

A my nie dawno wrócilismy, ostatnio nosi nas popołudniami. Odwiedziliśmy znajomych na nowym mieszkaniu, niby na zad.... krakowa ale bardzo ładne i w fajnym apartamentowcu no i calkiem spore, nie to co nasze :ico_placzek: , ale własne zawsze przytulniejsze, hehe. A Tosi dzis dopisywał i humor i apetyt, bylam w szoku ile zjadła :ico_szoking: swoją kaszke na sniadanie, potem kromke z kiełbasą, jogurt biszkoptowy, miske zupy z makaronem, kawałek obważanka, monte, słoiczek z owocami, garść chrupek, a teraz swoja kasze i jeszcze nam kanapki podjada, ale fajnie jak tak dziecko ma apetyt :-D

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

26 sie 2008, 20:14

Karolina ja też trzymam kciuki za lot :-)

Dla Tosi za taki wspaniały apetyt :ico_brawa_01:

zastanawiałyście się już nad butami takimi przejściowymi- trzewikami dla maluchów???

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości