Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

26 sie 2008, 07:38

asika82, Antoś śliczny naprawdę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

No tak będę noszona al i będę miała trzy pary brudnych skarpet do prania :ico_oczko: No cóż tak mi było pisane. Wczoraj z mężem położyliśmy się wieczorem z piwkiem (jak zaszalałam i wypiłam owocowe) i nawet nie wiedzieliśmy co powiedzieć. On bardzo chciał mieć dziewczynkę i wiem że jest trochę rozczarowany :ico_noniewiem: ale mówi że fajnie że będzie chłopak bo będą się razem bawić itd. Jak tak dłużej o tym myślę to jest mi smutno troszeczkę ale nie jestem zbytnio załamana(wstyd się przyznać :ico_wstydzioch: ale za pierwszym razem byłam) że będzie chłopak bo od początku sobie mówiłam że tak będzie. Mój mąż wczoraj powiedział że woli mieć 10 zdrowych chłopaków niż jedną chorą dziewczynkę no i ma rację :-D więc teraz bedziemy namiętnie wymyślać imię dla niego :ico_brawa_01:

No i w moim przypadku wróżba z obrączką się nie sprawdziła niestety :ico_oczko:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

26 sie 2008, 10:35

On bardzo chciał mieć dziewczynkę i wiem że jest trochę rozczarowany ale mówi że fajnie że będzie chłopak bo będą się razem bawić itd. Jak tak dłużej o tym myślę to jest mi smutno troszeczkę ale nie jestem zbytnio załamana(wstyd się przyznać ale za pierwszym razem byłam) że będzie chłopak bo od początku sobie mówiłam że tak będzie.
identycznie jak u nas :-) :-) :-)

ale własnie najwazniejsze zeby było zdrowe no i oczywiscie wielkie gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , no i co tu duzo mówic bedziemy miały obrone jak nic :ico_oczko:

aniafs a widzisz moze jednak lala :ico_oczko:

osita te oryginalne materacyki do łózeczek turystycznych sa do bani, my dokupilismy normalny i jest ok :-)

asika to antos :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: , jaki duzy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

magda to przynajmniej cie przebadają dokładnie no i nie martw się, a może dowiesz się dopiero w grudniu i będzie niespodzianka czy lala czy siurek :-D

tosia a do kiedy będziez pracować?

ale u nas dzisiaj łądna pogoda, trzeba będzie isć na spacerek :-) , ale wiecie co teraz po spacerach to mnie brzuch ciągnie i krzyż mnie boli :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

26 sie 2008, 10:39

czesc!!!
Evik.kp, gratuluje i ... wiesz, ja tez chcialam core druga :ico_oczko: ale wolalabym, zeby mojemu dzidziusiowi juz siusiak nie odpadl, tak sie przyzwyczailam do tej mysli... no i taki lobuziak maly, kochany, rozpieszczany w domu bedzie... (w sumie drugi :ico_oczko: :ico_wstydzioch: ) ale ogolnie, lubie jak jest dwojka tej samej plci, szczegolnie w malych odstepach czasowych - sa bardziej ze soba zzyte dzieciaczki :ico_brawa_01:
Odnosnie pampkow... Carmen urodzila sie moze nie tyle duza, co gruba. miala 50cm i 3890... nie miala szyi, glowa od razu na ramionach :ico_oczko: tak wiec u nas nawet te 2 niedlugo pobyly :ico_haha_01: dodam, ze przybywalo jej ok. 1200 na miesiac :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch: a w pierwszym mcu - 1500 :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Jesli chodzi o chlonnosc pieluszek, to tutaj zarowno 1 jak i 2 maja ten wklad na rzadkie kupki - bo ta 1 to na 2-5 kg, a 2 na 3-6 kg...
tosia, nakladala twoja kuzynka 2 pampki??? :ico_szoking: kurcze, moja kumpela miala synka takiego spaghetti :ico_oczko: a nigdy mu nic nie wylecialo... dlugi byl na 58cm a wazyl... 2700 :ico_szoking: mozecie sobie wyobrazic! w sumie, pamietam jak mi polozna powtarzala - pamietaj o falbankach :ico_oczko: (te z boku pielusi) - jesli ich nie poprawisz, przecieka, jak nalozysz dobrze, utrzyma sie. No i tak nakladalam mojej malej a kumpela synkowi i bylo ok :ico_oczko:
asika82, Antos wyglada zdecydowanie na starszego niz te swoje 4,5 mca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: uwielbiam tak wlasnie ubierac malego faceta - na "doroslego" luzaka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

26 sie 2008, 11:24

No tak od rana próbuję się dodzwonić do przychodni dziecka a tam albo zajęte albo nikt nie odpowiada :ico_zly: :ico_zly: to jakiś koszmar. Wyjdzie na to że będę musiała iść i osobiście się zarejestrować :ico_zly: :ico_zly:

No to wychodzimy, choć pogoda nie za ładna ale trzeba się przewietrzyć.

A no i proszę o uaktualnienie listy na pierwszej stronie :ico_oczko: :-D

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

26 sie 2008, 11:35

Dziękuję za pochlebstwa z kierunku mego pierworodnego. Jeszcze na podryw go nie puszczam no bo i beze mnie sam nawet stać nie umie :ico_haha_01: Ale jak troszkę podrośnie to mu pozwolę na łowy na różowe sukienusie np w grudniu urodzone :ico_oczko: Tylko szkoda,że ich tam mało :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

26 sie 2008, 11:39

A no i proszę o uaktualnienie listy na pierwszej stronie :ico_oczko: :-D
[center]Obrazek

Anitka_0202 - 3 grudnia
Obrazek
Obrazek


Ania1980 - 6 grudnia

Obrazek
Obrazek

Nikuśka 6 grudnia
Obrazek

Osita - 6 grudnia
Obrazek
Obrazek

Kasiulek247 - 13 grudnia
Obrazek

Pontoniczek - 13 grudnia
Obrazek

Kasia1983 - 17 grudnia
Obrazek

Caro - 20 grudnia
Obrazek
Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Evik.kp - 20 grudnia
Obrazek
Obrazek

Tosia - 21 grudnia
Obrazek
Obrazek

Aniafs - 24 grudnia
Obrazek
Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Karolina2411 - 25 grudnia
Obrazek

Andzia_1978 - 29 grudnia
Obrazek

Magda83 - 29 grudnia
Obrazek

Siasia - 30 grudnia
Obrazek
[/center]

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

26 sie 2008, 11:40

nakladala twoja kuzynka 2 pampki???
Nie, nie Osita nie dwa pampki -tylko w dwójkach mu siusiu uciekało więc długo byli przy tych pierwszych- new born :ico_haha_01:
Caro nie wiem dokładnie do kiedy będę pracowąć- tak myślałam o miesiącu , może 3 tygodniach ale teraz to już sama nie wiem. Chcę zrobić porządek w papierach bo w styczniu jakąś kontrole będziemy mieli (tzn. będą mieli :-) ) ale chce mieć wszystko wyprowadzone a nie wiem ile mi to zajmie. Ale zastanawiam się dlatego że Mój Tato ma 8 września operację na kręgosłup :ico_olaboga: i chce go zawieść do szpitala, póżniej przywieźć, a i w międzyczasie pewnie byłabym przydatna, bo tylko ja i Tato mamy prawko, a On po operacji nie będzie mógł prowadzić auta.W sumie nie chciałam brać nowego urlopu, ale jeśli nie pójdę na zwolnienie to nie będzie wyboru

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

26 sie 2008, 11:42

2 dziewczynki, 5 :ico_szoking: chlopcow i 9 niewiadomych :ico_oczko: tyle ze z tych niewiadomych sporo nie pisze... nikusia zalozyla forum i zniknela, a pontoniczek pamietam ze miala sie przeprowadzac i bez dostepu do netu... ciekawe, czy u nich wszystko dobrze... sporo dziewczyn sie pojawilo i zniknelo :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

[ Dodano: 2008-08-26, 11:44 ]
Nie, nie Osita nie dwa pampki -tylko w dwójkach mu siusiu uciekało więc długo byli przy tych pierwszych- new born :ico_haha_01:
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: jesuuuuuuuuu, glupote to ja mam we krwi, mam nadzieje, ze dzieci po mnie jej nie odziedzicza :ico_haha_01:
tak swoja droga, to wiem, ze niektore mamusie tutaj nakladaja dwa pampersy zeby w nocy do dziecka nie wstawac na przewijanie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

26 sie 2008, 13:41

Witajcie kochane, widzę, że temat pampersów rozkręcił się na dobre :ico_brawa_01:
Osita napisał/a:
tak swoja droga, to wiem, ze niektore mamusie tutaj nakladaja dwa pampersy zeby w nocy do dziecka nie wstawac na przewijanie
Baaaardzo zapobiegawcza mamusia :ico_haha_01: :ico_olaboga: , tylko ciekawa jestem co później robiła z tym pampersem co był na wierzchu? Wyrzucała czy uzywała jako ten "wewnętrzny"?
Caro, czy miałaś problem z dokupieniem materacyka do tego łóżeczka turystycznego, wiem, że są one w różnych rozmiarch? Kupowałaś w tym samym sklepie co i łóżeczko?
I jeszcze jedno. Ogladałam ostatnio w tv jakiś program, tytułu nie kojarzę teraz. Pewna położna mówiła na temat pielęgnacji niemowląt, o kąpieli w przegotowanej wodzie, o tym, że nalezy prać nawet nowe ubranka ze sklepu przed założeniem maleństwu...Czy to aby nie przesada?? A może to ja jakaś niedoinformowana jestem :ico_noniewiem: Być może chodziło o pielęgnację małego alergika, ale czy jak się rodzi dzidzi to wiadomo czy jest alergikem czy nie jest. To ujawnia się przecież dopiero z czasem. Co wy na to mamusie??

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

26 sie 2008, 14:21

Witam dziewczynki
Ja dzis od 6 na nogach.bylam w szpitalu i oni dali mi sikierowanie do szpitala dzieciecego na echo plodu 11.09.08.Tak wiec znowu czekam....I nadal nie wiem jaka płeć....

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość