Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

03 mar 2008, 16:35

Coś tt się cieło

NOWA, to super że idziecie do szkoły rodzenia, mi to się juz za bardzo nie chce skoro pierwsze bez szkoły urodziła to i z drugim dam radę, ale napewno fajne wskazówki tam dają, bo ja to jak rodziłam to nie wiedziałm co i jak , ale jakoś samo przyszło.

Do morza mamy tyle co do miasta 10 km, a 2 km od domu coś niby jezioro, bo woda nie słona, ale za to cieplejsza :-)

Milan śpi juz godzinę wiec pewnie zaraz wstanie.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

03 mar 2008, 18:49

Hej melduję sie nareszcie:-) Nie wchodziłam wcześniej bo m. był do południa w domu, potem sie uczyłam, lekcje miałam i tak zeszło. teraz też chwilke poklikam i poczytam co na tt słychać i się ucze. Weekend minął w szkole, wczoraj miałam taki ból głowy że w koncu wziełam apap i chyba przez to że nie brałam tego typu leków przez ostatnie 5 miesiecy to mi od razu pomogł :ico_brawa_01:
wzięłam ciuszki po siostrzenicy- 6 wielkich reklamówek, już posortowałam dajac te najwieksze (od 80 wzwyż ) na bok , ale i tak wyszło mi 4 reklamówy takich stosunkowo małych. Wiem na pewno że nie potrzebuje spiochów- mam ich kilkanaście, na pewno kupie troche body i koszulek bo te po wiki sa poniszczone.
A, najważniejsze- w ten czwartek o 9.30 idziemy na usg :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

03 mar 2008, 19:27

Hej Marta! Cieszę się że wszystko u Ciebie w porządku, bo już sie trochę martwiłam :ico_nienie: tak cały dzień się nie odzywałaś.

No to znaczy że jest szansa na poznanie płci :ico_brawa_01:

Ja Ci drzewko podlewam za każdym razem jak net od nowa podłączam, bo w neostradzie za każdym połączeniem jest inne IP i tak się da, więc dzisiaj byłam już 3 razy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

03 mar 2008, 19:35

spinka, dzięki za pamiec o drzewku no i o mnie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
jutro też pewnie dopiero wieczorem sie "zamelduję" ake w czwartek obiecxuję napisac jak tylko dam radę po usg. Ciekawe czy nasz uparciuszek pokaże płec, staram się nie nastawiac ale teraz jak mam te cciuszki po Wiki w domu to by pasowało wiedziec czy tylko te uniwersalne prać czy dla dziewczynki tez :ico_oczko:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

03 mar 2008, 19:39

No rozumiem Cie w 100%. Ja jutro też liczę na USG i potwierdzenie płci, będę przedostatnia pacjentką i wcale mi się to nie podoba :ico_zly:

U mnie dzisiaj w końcu sypialnia będzie, nie cała, reszta jutro, ale w końcu coś :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

03 mar 2008, 19:42

spinka, czemu nie podoba Ci sie że bedziesz przedostatnia? Ja wyjątkowo mam rano usg bo lekarz w tym tyg. dłużej przyjmuje bo w przyszłym tyg. ma wolne. Udało mi sie że akurat w tym tyg. wymyslił sobie dodatkowe godziny pracy rano :ico_sorki:
idę zaraz zrobić sobie cos do picia i poucze się troszkę choć nie chce mi się. już mysle o tym usg i w ogóle :-D

[ Dodano: 2008-03-03, 18:43 ]
spinka pisze:U mnie dzisiaj w końcu sypialnia będzie

to super :ico_brawa_01: my zamówilismy balustrade na balkon i schody i maja nam przed swietami zamontowac. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

03 mar 2008, 20:10

Hej
Właśnie wróciłam, no i nie jest za ciekawie :ico_noniewiem: , szyjka się skraca i rozluźnia, a to niedobrze. Szyjka plus bóle tego spojenia wykluczaja jakikolwiek wiekszy wysiłek fizyczny, co najwyzej moge spacerowac.
Wspominała coś o zakładnaiu szwu i szpitalu :ico_olaboga: , ale mówiła, że zaczekamy do nastepnego razu (18.03 następna wizyta)
Jesli chodzi o szkołe rodzenia to cwiczenia odpadają, zostaje mi tylko teoria :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

03 mar 2008, 20:15

NOWA, przykro mi skarbie :ico_olaboga: ale pogadaj z ginka o krążku, mojej kolezance załozyli bo w 29 tyg. miała rozwarcie na 1 cm. No i dzięki krazkowi nie musi leżec, może normalnie funkcjonowacm nawet na basen chodzi. A z leków ma tylko żelazo, nospe i magnez.

[ Dodano: 2008-03-03, 19:16 ]
mój brzuch ostatnio taki twardawy jest, ale nie boli, wiec mam nadzieje że jest OK :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

03 mar 2008, 20:24

Marta26, ale ja nie mam leżec, a wręcz gin. mówiła, żeby prowadzic normalny tryb życia tylko oszczędny :-) a z leków to mam nadal magnez i scopolan i teraz plus luteina podochwowo.

[ Dodano: 2008-03-03, 19:26 ]
A ja miałam robione USG normalne i dopochwowe, ale nawet nie miałam odwagi pytac o płec, kiedy ona w takim skupieniu ogladała tą szyjkę. Na nastepnej wizicie też mi będzie robic i wtedy to juz nie odpuszczę :ico_nienie:
Ostatnio zmieniony 03 mar 2008, 20:29 przez NOWA, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

03 mar 2008, 20:27

NOWA, no tak, ale pisałaś że bez ćwiczen a tamtej własnie dzięki krażkowi pozwoliła ćwiczyc, chodzi do szkoły rodzenia itd. Ale póki co pewnie nie ma potrzeby Ci go zakładac i oby nie było :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: oszczedzaj sie bo to na pewno pomoże a nie zaszkodzi :ico_oczko: ja dziś polałtałam po naszych górkach troche i stwierdzam że to juz nie dla mnie. myslałam że tak do 8 miesiąca spokojnie bwede śmigac ale chyba jednak nie da rady, ciezko mi się zaczyna robić :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-03-03, 19:28 ]
NOWA, też bym pewnie nie pytała o płec w takim momencie . Zobaczymy co mój gon powie w czwartek. Czy przy normalnym usg po brzuchu on widzi szyjke? :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: DenAdhele i 1 gość