aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

03 mar 2008, 20:54

BeataW, telepatia,czy co???? :ico_szoking:
Już lepiej się czujesz?To przeziębienie czy podłe grypsko?

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

03 mar 2008, 20:56

aniulek, raczej przeziębienie,bo gorączkę miałam tylko 2 dni i to w granicach 37,5-38, teraz mam tylko katar i taka osłabiona jestem,bez życia i energii :ico_noniewiem:

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

03 mar 2008, 21:00

Pogoda robi swoje,i bez choroby człowiek czasem snuje się po domu jak cień a co dopiero z gorączką :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
emrejan
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1218
Rejestracja: 26 maja 2007, 21:11

03 mar 2008, 21:05

kwiatunio pisze:lepiej jak obejrzy sobie bajeczkę ale żeby grać to nie
moj maly wlacza sobie na kompie stronke Baby Tv tam sa fajne gry dla maluchow, kolorowanki, zgadywanki, a jak mu sie znudzi to zmienia sobie na bajke. A ja przynajmniej mam troszke spokoju.

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

04 mar 2008, 09:16

hejeczka

chcialam wczoraj wam zdac relacje z nowej pracy ale nie dalo sie wejsc na tt i byl blad wiec poszlam wczesniej spac :)

w pracy tak sobie.panie naburmuszone i obrazone bo niewiedza jakim prawem ja dostalam szczepionke na wzw a one tyle lat pracuja i nie dostaly...WIDAC TRZEBA MIEC NIEZLE ZNAJOMOSCI... :ico_puknij:
potem jeszcze uslyszalam ze 2 razy ze SCIANY MAJA USZY...

echhhhhhhh
]
ale niech sobie mysla ze jestem po znajomosci-wisi mi toi moze nawet lepiej bo beda czuly respekt :ico_oczko:

rozkerci sie to zobaczymy
umowe dostalam do 31 maja :ico_brawa_01:
a teraz lece bo za 15 min mam trmawajek

papa
milego dnia

lilo

04 mar 2008, 09:16

Hej!
Ja mam w pracy mnóstwo roboty, w domu trzeba posprzątać, ugotować, uprać, pobawić się z dzieckiem i nie ma jak zajrzeć. Najczęściej piszę z pracy więc jak tu nie mam czasu to już kaplica... Nie wiem jak będzie dziś, zobaczymy.
Ogólnie więc u mnie po staremu... Oprócz tego, że jakoś mniej czasu i bardziej zmęczona jestem. Pewnie i przesilenie wiosenne robi swoje.
Za 2 tyg. mam urodziny chrześniaka-bliźniaka, chłopcy mają 8 lat i nie mam pojęcia co im można kupić... :ico_noniewiem: Nic mi do głowy nie przychodzi, oprócz jakiejś gry komputerowej może a'la edukacyjna bo podobno lubią ostatnio....
Jakieś pomysły???????????????

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

04 mar 2008, 09:59

lidziasc, najwazniejssze że ma umowę a reszta póżniej pewnie sie ułozy....
lilo pewnie ta pogoda tak na nas działa a coś mi sie wydaje że kiedyś pisałas ze Ty bardzo chyba reagujesz na zmiany pogody???
a co do prezentu to moz ejakies fajne gry ??teraz jest taki wybór że na pewno cos dostaniesz...

dzień dobry...
ja w pracy,ostatnio cos tez mam cięzkie dni,chyba ta pogoda tak przygnębiająco na mnie działa :ico_noniewiem:
w środę zakładam sobie tipsiki :ico_sorki: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
emrejan
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1218
Rejestracja: 26 maja 2007, 21:11

04 mar 2008, 10:34

Dzien dobry

lilo, z tymi prezentami to zawsze problemy. Powiem szczeze ze ja nie mam pomyslu. Podpytaj sie moze ich mamy co lubia, moze ona cos podpowie..

lidziasc, milej pracy, wszystko sie ulozy, prawie zawsze tak jest na poczatku, ze wszystcy patrza na ciebie jak sbod byla. Dasz rade.

Ja juz lazienke posprzatalam, teraz snaidanko bedziemy jedli a reszte sprzatania po sniadanku.

lilo

04 mar 2008, 10:46

emrejan pisze:Podpytaj sie moze ich mamy co lubia, moze ona cos podpowie..

Pytałam ona właśnie zasugerowała, że te gry. Poza tym są dalej na etapie Lego Bionicle, ale dostali to ode mnie w zeszłym roku. Tych zestawów jest niby całe mnóstwo, ale oni mają ich już sporo, więc musiałabym chyba z Bożenka pojechać, żeby nie kupić tego samego :ico_noniewiem: Poza tym podobno nie mają zainteresowań obecnie oprócz kłótni z rodzicami i pomiędzy sobą :ico_oczko:

lidziasc mam nadzieję, że w miarę upływu czasu panie się do Ciebie przekonają i atmosfera będzie lepsza!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

04 mar 2008, 10:56

lilo pisze:oprócz kłótni z rodzicami i pomiędzy sobą


to chyba taki wiek :-D

oj napieta dziś atmosfera w pracy :ico_noniewiem:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość