monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

03 mar 2008, 17:17

czesc wam
emilka ja jescze ciagle z brzuszkiem,mala chyba czeka z przyjsciem na swiat az sie ociepli :ico_haha_01:

ja mam nadzieje ze moja coreczka bedzie miala ladne zabki po tatusiu,bo ja to tragedia,moze mi nie uwierzycie ale ja ciagle mam mleczna dolna jedynke,moja ortodatka jak zobacyla pierwszy raz zdjecia mojej szczeny to byla w szoku,wogule nie mam gornych dwojek i dolnej jedynki[ciagle mam mleczaka] i nigdy nie mialam i miec nie bede :ico_haha_01: ,poprostu mam przerwe miedzy jedynkami na gorze,ale moj maz dopoki mu nie powiedzialam za nie mam dwojek tylko to sa trojki to nawet sie nie zorietowal :ico_haha_01:
ale mleczne zeby swoja droga,bo nawet jak mleczne sa nierowne to trzonowe moga byc rowniutkie[u mnie bylo odwrotnie,mleczaki mialam bialutkie i rowniutkie :ico_haha_01: a pozniej niespodzianka :-D ]
kasik brawa dla wikulki za samodzielne chodzenie,teraz to dopiero musisz miec oczy do okola glowy hihi :ico_haha_01:
jasnie i martucha zwiazek luski i frania ciekawie sie zapowiada,rzadne nie da sobie w kasze dmuchac,luska juz cwiczy sierpowe na mamusce,a fran karate na obojgu rodzicach :ico_haha_01: :ico_brawa_01:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

03 mar 2008, 20:11

dziewczyny ja znowu na szybko,sorki
kasik viki slicznotka,czy mi sie wydaje czy to tylko tak na zdjeciach,czy viki robi sie blondyneczka????

marta gratuluje zakupu :ico_brawa_01:

dziewczyny mam pytanko czy ktoras z was uzywa wkladki domacicznej,bo tak ostatnio sie zastanawiam, bo mam dosc lykania tabletek.i moze cos slyszalyscie na ten temat,i czy w uk taka antykoncepcja jest darmowa?
tak was pytam bo nie mam czasu poszperac :ico_oczko:

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

03 mar 2008, 21:07

martuchafrost pisze:Jasnie w samolotach w toalecie są przebieraki ale takie małe, ze jak Frana przebierałąm ( bo kloca walnął) to głowa mu gdzies tam zwisała a nogi to miał na ścianie

to Luska spadnie z tego czegos :-D :-D

Co do siniakow to nie zazdroszcze, bo ja wiem co to jest :-D :-D a jacolowi zrob zdjecie z tymi sinakami i wklej jako glowne na naszej klasie :-D :-D

Emilka_M pisze:ale wtedy moze ci sie nie udac przemycic dodatkowej torby

no i bedzie problem :-D :-D ale juz kupilam taki malutki pokrowiec na laptopa to jak sie upra to go do duzej podrecznej jakos upchne :ico_noniewiem:

Emilka_M pisze:Moja ALa znow kaszle ale twardo stwierdzila ze idzie do szkoly

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dzielna dziewczyna!! ma ped do wiedzy :ico_oczko:

monika83 pisze:poprostu mam przerwe miedzy jedynkami na gorze,ale moj maz dopoki mu nie powiedzialam za nie mam dwojek tylko to sa trojki to nawet sie nie zorietowal

no to niezly numer z tymi mleczkami :ico_szoking: :ico_szoking:
Ja nie mam gornych czworek i dolnych szostek, ale mi ortodata je usowal zdrowe, bo tyle mialm zebow, ze mi sie w szczewnie nie miescily (teraz wogole nie widac, ze kiedys te zeby byly) i dlatego tak spanikowalam jak ten dziwny uklad w Luski zaobserwowalam, ale potem sobe przypomnialam, ze nathanek od Julie tez byl malym wampirkiem z pierwszymi dornymi dwojkami, a nie jedynkami :-D :-D

monika83 pisze:jasnie i martucha zwiazek luski i frania ciekawie sie zapowiada,rzadne nie da sobie w kasze dmuchac,luska juz cwiczy sierpowe na mamusce,a fran karate na obojgu rodzicach

Marta jak mlodzi przypuszcza na nas zmasowany atak to po nas :-D :-D

fela pisze:dziewczyny mam pytanko czy ktoras z was uzywa wkladki domacicznej,

ja nie mam, ale przed porodem jak w szpitalu lezalam, to z braku miejsc mnie polozyli na ginekologii i byla tam laska, ktorej chirurgicznie taka wkladke usowali, bo sie wrosla czy jakos tak, ale w kazdym razie uszkodzila jej macice. Ta laska miala 28 lat, ale juz trojke dzieci i mowila, ze juz przez ta operacje wiecej miec nie moze, ale jakby nie miala jeszze dzieci to by lekarza co jej to zakladal skarzyla, bo jej po operacji powiedzieli, ze to byl blad w zalozeniu.... wiec dobrze wybierz lekarza jak sie zdecydujesz....

[ Dodano: 2008-03-03, 20:12 ]
a tu filmik o "meszczyznach" :-D :-D taka nowa rasa :-D
http://www.youtube.com/watch?v=Ls8pzbHI ... re=related
pomijajac bledzik, to film jest odjechany :-D :-D

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

03 mar 2008, 23:39

Hej dzieczyny :ico_oczko:
Naskrobalam posta i mi zezarlo :ico_zly:
fela pisze:dziewczyny mam pytanko czy ktoras z was uzywa wkladki domacicznej,bo tak ostatnio sie zastanawiam, bo mam dosc lykania tabletek.i moze cos slyszalyscie na ten temat,i czy w uk taka antykoncepcja jest darmowa?

w 100% jestem pewna ze darmowa i zalozenie tez darmowe :ico_oczko: ale ja osobiscie boje sie tego jak slysze ile dzieci jest "ze spiralki" no i ogolnie moze miec dzialania nieporzadane od obfitych krwawien i boli do zaniku miesiaczki :ico_olaboga:
no i musisz sie liczyc ze to ok 5, 6 lat... a wy chyba szybciej rodzenstwo dla Kondzia planujecie :ico_oczko:
Ja wlasnie od przyszlego cyklu mam zamiar zmienic na plastry (zapominam o tabletkach :ico_wstydzioch: )
monika83, trzymam kcuki zeby mala o czasie wyszla :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

04 mar 2008, 00:33

witajcie mamusie
szybko odpisze
i uciekam

jasnie pani pytalas chyba o te maske. fela dobrze zauwazyla ze sa z ikei. lelka przebranie ma przedstawiac smoka hehe

tymi zabkami to bym sie nie martwila.. :ico_oczko:

co do wozkow
marta daj namiar na jakas kolorowa firme hehe
ja tu nic nie widze..
musi byc rozkladany do pozycji lezacej, posiadac duzy koszyk

fela ja balabym sie spirali, moja kumpela tez zakladala, i co sie okazalo??? gdzies tam jej sie przesunela i w ogole nie spelniala swojej funkcji. cud ze nie zaciazyla hehe

emilka co do pigulek.. ja tez notorycznie zapominam.. hehe po miesiacu zostaje mi na jakis 1,5 tyg wiec tragedia hehe

ja musze juz spadac bo mialam busy dzionek, i pozno wrocilam do domu
oczywiscie pojechalismy na zakupki, fajne centrum, sklepy , ploteczki,spotkanie z kolezankami hihi
bylo milo...

lelkowi ugotowalam dzis zupke z jarzynkami, do tego cukinia, kasza jaglana i wolowina
oczywiscie smakowalo na maxa hehe


a teraz spadam juz
do jutra papa
aha mamy miec snieg i zimno brrr
ja chce WIOSNE!!!!!!!!!!!!! :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-03-03, 23:40 ]
aaa ja zapomnialam sie jeszcze pozalic... abuuuu
lelek w nocy pobijal rekordy w niespaniu
od 4-5 oddal sie cyckaniu, a my nadziei iz zasnie
jakies zludne byly nasze oczekiwania :ico_placzek:
wwreszcie zaswiecilismy swiatlo, posadzilismy go na podlodze i co? buzia uradowana i maly skory do zabaw
nie musze pisac ze nasze checi raczej mizerne..

adas wstajac rano rzucil do mnie: "magda zrob mu ladne fotki i wystaw na ebayu" :-D

po czym o 6 zabral go na dol na meska rozmowe.. ktora podziala
po powrocie do mojego łoza lelek zasnal o 7.30 i spal do.. uwaga... 10.30 hehe bite 3 godz hehe
jaka ja wstalam wypoczeta a lelek usmiechniety??? hehe bosko!!!
i tym sposobem wszystko nam sie opoznilo o godzinke hehe ale fajnie

a zasypianie wieczorami ostatnio szwankuje
dzis lelek sie darl po wypiciu kaszki
a kiedy tylko adas polozyl go wnaszym lozku ten od razu zasnal
takze mamy malego tyrana.. hehe

dobranoc

[ Dodano: 2008-03-03, 23:43 ]
aha nocnikowanie jestem zawiedziona

wczoraj po pierwszym posadzeniu -ryk i zaniehanie prob
dzis rano 10min i nocnik suchy wiec dalam sobie siana
potem juz nas nie bylo

jutro sprobujemy raz jeszcze

powoli godze sie z faktem ze lelek idzie wlasnymi drogami , moj maly indywidualista hehe

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

04 mar 2008, 07:43

a sie szybko witam i uciekam do pracki
nie mialam neta :ico_placzek: :ico_placzek: dlatego nic nie pisalam..ufff
napisze do was po pracy


aaaaa i stawiam wielki spóźniony :ico_tort: bo Szymon wczoraj skonczyl 6 miesięcy :ico_brawa_01:
i dla kazdej mamuski

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

04 mar 2008, 08:54

[scroll][size=200]Duzo zdrowka dla Szymonka z okazji osiagniecia podeszlego wieku[/size] [/scroll]
[center] :ico_oczko: :ico_oczko:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_tort: :ico_tort:
[/center]
hehe po miesiacu zostaje mi na jakis 1,5 tyg wiec tragedia hehe

hehe, no to macie szczescie, ze Toli jeszcze nie ma :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

04 mar 2008, 10:27

dzien dobry dziewczyny!!!!!
ja dzis mam busy dzionek bo lece do koleżanki obiad jej zrobic na powrót ( on ajest w Polsce i dziś wraca) a jak ja byłam w polsce to tez mnie zaskoczyła i nam zrobiła na powrót wiec spadam

Fela moja kolezanka ma implant w rece antykoncepcyjny, który tu jest darmowy i jest on na trzy lata, moja kumpela mówi ze nie zamieniłaby na nic innego dlatego ja tez sie zdecydowałam
( wyglada to jak igła takie małe i to Ci pod skóre wszczepiaja oczywiście pod znieczuleniem, jest to zabieg trwający 10 min i całkowicie bezbolesny )
SZymonku 100 lat :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

04 mar 2008, 14:34

witam
no to mnie nastarszylyscie z ta wkladka,moja bratowa ma i se chwali.ale ona nie ma wyjscia bo nie moze lykac zadnych tabl bo ma nerczyce wiec to jedyna opcja dla niej.
marta a ten implant to jak oni zakladaja ,sa jakies szwy po tym czy co,i jak to nazywa sie po angielsku.
kurzcze musze cos pomyslec bo te tabl coraz bardziej mnie wkurzaja
emilka masz racje nie teraz z ta antykoncepcja,bo bez sensu :ico_oczko:
pawel mowi ze z egiptu wroce zapylona :ico_oczko: jak mu powiedzialam co mi chodzi po glowie to skakal do gory jak wariat i mowi ze w koncu sie przelamalam.

madzia tylko uwazaj z tym nocnikiem,moja bratowa zaczela tez wczesnie sadzac swojego syna i on sie tak zrazil i bal ze potem do 3 lat w pampersie chodzil.
wiesz ja wcale konrada nie sadzalam bo czytalam ze takie male dziecko nie odczuwa jeszcze potrzeby sikania i ja nie mialam cierpliwosci do tego.....ale i tak wkoncu konrad zaczal sikac do muszli w wieku 22 mcy wiec mysle ze niezle i kupe tez odrazu do muszli,bo stwierdzilam ze jak ma mi walic w nocnik to to samo co w pampersa bo potem nocnik szorowac i to chyba gorsze niz przebrac go z pampersa.
ale wiem ze sa dzieciaczki co szybko lapia,mysle ze tzrba cierpliwosci....

chyba lusia juz do nocnika kupke robi :ico_brawa_01:

no nic lece na solarium troche sie rozgrzac i do egiptu przygotowac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

04 mar 2008, 15:30

no juz jestem :ico_brawa_01: obiad dla koeżanki ugotowałam i juz u niej byłam, pootwierałam im okna bo dziś u nas piękna pogoda, :ico_brawa_01:
Fela żadnych szwów nie masz po tym tylko robia Ci malutkie nacięcie ( ok 2 mm) i wkłądaja bardzo płytko pod skóre w ręke ta "igłę" nakładaja plaster i to Ci sie goi w ciagu dwóch dni, ja do tego na poczatku nie bylam przekonana, wręcz przeciwna ale poznałam juz 3 dziewczyny które to mają i sa bardzo zadowolone, jeśli Ci to nie pasuje to Ci to usuną bez problemu , nie wiem jaką to ma nazwe angielską ale zaraz napisze do koleżanki i Ci dam znać :ico_oczko:
Madziu ja jestem za nocnikowaniem tak jak Fela, później, ale to jest moje zdanie, a jeśli Ty juz posadzasz to oki

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość