Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

27 sie 2008, 12:16

witam :-) widze ze, możemy podac sobie raczki, ja tez nocke mialam do nonono :ico_noniewiem: i wstalam dopiero teraz tzn. wczesniej wstalam po 6 rano by wyprawic Piotrka do pracy,a potem szybciudko poszlam spac :-D
żadnych planow na obiad nie mam, sklep ktory mam kolo siebie jest tak ubogi,ze nie ma wyboru :ico_olaboga: , a jak sie licza :ico_puknij:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

27 sie 2008, 12:18

Witam :ico_kawa: Ja kolejna noc walczylam z bolem glowy do 5 rano,ale juz noe chcialam brac tabletek,wiec mozecie sobie wyobrazic.Mnie zawsze boli glowa 2 doby i strasznie przy tym cierpie :ico_placzek: Lenia mam ja sto,nie wiem czy dam dzisiaj rade cokolwiek zrobic :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

27 sie 2008, 12:26

Lenia mam ja sto,nie wiem czy dam dzisiaj rade cokolwiek zrobic
ja tez mam lenia nic mi sie nie chce :ico_noniewiem: ,pogoda nastraja jedynie do lezenia na kanapie :ico_noniewiem: , jest duszno i pochurno,ze jakos tak słabo sie czuje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

27 sie 2008, 12:44

Dziewczyny!Kiedy wyparzac smoczki ,butelki - a co sie robi z grzechotkami dla niemowlaka,tez wyparzac?I czy brac smoczus ze soba do szpitala?Jakie ubranka dla dzidzi bierzecie bo ja zapakowalam tylko 2 komplety i kombinezonik,moze wystarczy?

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 sie 2008, 13:35

Jakie ubranka dla dzidzi bierzecie bo ja zapakowalam tylko 2 komplety i kombinezonik,moze wystarczy?
moim zdaniem spoko wystarczy
ja biore bodziaki i pajacyki na to rozpinana bluze(kaftanik) czapeczki i tez kombinezonik no i kocyk :ico_brawa_01: -moze wezme sukienke na wyjscie :-D
Kiedy wyparzac smoczki ,butelki -
chyba zrobie to dopiero po przyjezdzie do domu ale laktator musze wyparzyc wczesniej :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

27 sie 2008, 14:04

chyba zrobie to dopiero po przyjezdzie do domu ale laktator musze wyparzyc wczesniej
A smoczek,taki uspokajajacy bierzesz do szpitala?No i co z grzechotkami,trzeba je tylko umyc czy tez wyparzyc?
moze wezme sukienke na wyjscie
Ja chyba tez kupie mojej ,jakas sukieneczke,niech chociaz na wyjscie wyglada jak dziewczynka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

27 sie 2008, 14:11

A smoczek,taki uspokajajacy bierzesz do szpitala?No i co z grzechotkami,trzeba je tylko umyc czy tez wyparzyc?
a co to jest smoczek uspokajajacy?????, ja tez biaore bodziaki moze z 5 pajacyki, takie z bawełenki bo słyszałam ze u nas w szpitalu tropik panuje :-D , kocyk,czapeczki skarpetki rekawiczki,zeby sobie buziaczki nie podrapał smoczek tez biore po co maja mi w szpitalu jakis używany dawac, pieluchy a co jeszcze nie wiem ale startuje z tym wszystkim w przyszłym tygodniu, bo czeka mnie jeszcze pranie i prasowanie, a płukacie ciuszki w jakims płynie? czy sam proszek wystarczy? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 sie 2008, 14:12

A smoczek,taki uspokajajacy bierzesz do szpitala?
chyba nie-myslisz ze sie przyda...?
Na poczatku to chyba dzieci sa spokojne i wymeczone to moze sie nie bedzie darla :-D
?No i co z grzechotkami,trzeba je tylko umyc czy tez wyparzyc?
wiesz co ja grzechotek nie kupowalam bo mi siora powiedziala ze sa ciezkie i bobo nie moze ich utrzymac pozniej kupila mi nic nie wazacy gryzaczek malutenki z takim slodkim uchwycikiem na raczke wiec oficjalnie grzechotek narazie nie mam
marcin mi wczoraj powiedzial ze on sie wybiera w przyszlym tygodniu po zabawki dla Igi bo ja jej nic nie kupilam :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: a ja mowie ok a co jej kupisz...a ten no nie wie przytulanki moze... :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: wiec mu powiedzialam zeby sobie w nonono te przytulanki wlozyl :ico_oczko: bo Iga sie nimi nie bedzie bawic jeszcze przez 3 lata i zdecydowalismy ze pojdziemy razem cos powybierac :ico_sorki:
Ja chyba tez kupie mojej ,jakas sukieneczke,niech chociaz na wyjscie wyglada jak dziewczynka
Miszka ja Ci pislam ze jak Ty chcesz to ja Ci zaraz wysle kilka sukienek bo ja na serio mam pelno i nie wynosi ich Iga na bank wiec sie chetnie z Emily podzieli
:ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-08-27, 14:14 ]
płukacie ciuszki w jakims płynie? czy sam proszek wystarczy?
wiesz co ja tak w takim samym jak proszek non-bio dla dzieci fary CZY JAKOS TAK-ale generalnie siora mnie wyzwala ze bez sesu ze to bardziej uczule i blblblb-ale wiesz ona jest troche przewrazliwiona bo jej 2 dzieci ma uczulenie i atopowe zapalenie skory wiec biore na to poprawke :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

27 sie 2008, 14:16

a ja mowie ok a co jej kupisz...a ten no nie wie przytulanki moze...
a ja mam już misia :ico_brawa_01: ta :ico_brawa_01: by stał na straży naszego synka :ico_oczko: a z zabawek to może narazie tylko karuzele na wyrko kupie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-08-27, 14:18 ]
wiesz co ja tak w takim samym jak proszek non-bio dla dzieci fary CZY JAKOS TAK-ale generalnie
dzieki mam ten proszek to kupie jeszcze płynek :ico_brawa_01: i bedzie pachnaco i mięciutko :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 sie 2008, 14:18

ja mam już misia ta by stał na straży naszego synka a z zabawek to może narazie tylko karuzele na wyrko kupie
nie no ja tez mam tylko mi chodzilo o to ze to zadna zabawka dla dziecka :ico_puknij:
ja tez karuzelke kupie :ico_brawa_01: to takie cos na wozek juz mam :ico_brawa_01:
reszte zabawek pokupuje z biegiem czasu

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość