Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

27 sie 2008, 12:29

mmarta81, ojjj, daj na wstrzymanie :ico_oczko: pomysl, ze nie miesiac a dwa przed toba, a Igusia na pewno pojawi sie wczesniej :ico_haha_01: :ico_oczko: Poza tym, dziewczynki raczej maja wlasnie (nie wiem dlaczego, ale tak zauwazcie ze czesto jest) termin z USG szybszy niz z OM, a i tak sie rodza raczej wg OM lub pozniej. Mi mowili, ze mala urodzi sie szybko, mialam duze dziecko, brzuch raczej na dole... z okresu mniej wiecej bylo 10-13 (mialam nieregularne cykle) a kazali sie szykowac na 5 maja... wyciagneli mi ja... 25 :ico_noniewiem: Wiecie, teraz jakos mi sie wydaje ze urodze naturalnie. Z mala nie bylo wiadomo a i tak jakos mialam przeczucie na cesarke. Teraz cc na 80% a ja mam jakos w glowie porod naturalny, ktorego straaaasznie sie boje :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-08-27, 12:31 ]
a tak swoja droga, wie ktos jaki porod miala Szkrab? poprzedni to cc, a teraz?? kurcze, niech sie pojawi i zda mi relacje :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

27 sie 2008, 12:39

osita, ,a może ty mi zdasz relacje z twojej cesarki? :-) ,mi lekarze juz od jakiegos miesiaca o tym mowia,ze mały jest źle ułożony i kwalifikuje sie do cesarki :ico_szoking: ,a ten mały leniuch jakos chyba nie ma zamiaru sie obracac :-D

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

27 sie 2008, 12:53

adia26, Carmen ulozyla sie w kanal w 38tc :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: cesarke mialam, bo nie bylo rozwarcia... nie pomagaly zele, masaze, kroplowki... wiec ja wyciagneli na sile :ico_oczko:
samo cc - super sprawa, nawet nie wiesz kiedy co i jak a juz ci dziecko pokazuja :ico_haha_01: gorzej pozniej - 24 godz bez podnoszenia glowy, bez przewracania sie... zapomnij, ze potrzymasz pierwsza dziecko. zapomnij, ze je pierwsza przewiniesz (chodzi mi o rodzine, nie personel ze szpitala :ico_oczko: ). gojenie sie - chyba zalezy od kazdej z nas, mi sie papralo :ico_olaboga: szwy sie otwieraly, saczyly... bryyyyy :ico_chory: poza tym, macica sie ciezko obkurczala, bardzo bolesnie, mialam straszne gazy. ale sam porod - super :-D no i "polog" tez lagodniejszy, w sensie krwawienia. wszystko ma swoje zalety, ale ... natura chyba wie lepiej co i jak :ico_noniewiem: ja sie boje, bo jestem b. waska ponoc w kroczu i jak dziecko bedzie duze, to mnie niezle porozrywa... i tego sie boje najbardziej, nie bolu skorczy (bo to przezylam i znam :ico_oczko: - a skorcze byly ponoc silne), znam tez bol krzyzowy, bo dostalam po nalozeniu zelu :ico_chory: :ico_nienie: boje sie tego rozerwania, szwow w kroczu, pologu, gojenia...

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 sie 2008, 13:41

kazali sie szykowac na 5 maja... wyciagneli mi ja... 25
:ico_placzek: o nie ja tak nie chce ja chce urodzic w terminie usg najpozniej :ico_placzek:
Moja siostra urodzila coreczke 2 tyg przed terminem...no ale one byla na tabletkach cala ciaze :ico_noniewiem:
boje sie tego rozerwania, szwow w kroczu, pologu, gojenia...
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja sie juz niczego nie boje ja juz chce zaczac rodzic :ico_brawa_01: ...no moze nie teraz ale za 2 tyg :ico_sorki:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

27 sie 2008, 14:04

osita, o mamo no to teraz mam stracha :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: , moze jesli to bedzie zaplanowana cesarka przebiegnie łagodniej jakos :ico_noniewiem: ,zreszta ma byc co bedzie :ico_sorki: ważne aby dzidzia była zdrowiutka, ale schize mam teaz po całosci :ico_szoking:
ja sie juz niczego nie boje ja juz chce zaczac rodzic ...no moze nie teraz ale za 2 tyg
Martuś zazdroszcze, też bym chciała byc tak spokojna :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 sie 2008, 14:17

Martuś zazdroszcze, też bym chciała byc tak spokojna
no i tak innego wyjscia nie mam jak urodzic :-D a wiem ze kazda chwila bolu kazdy skurcz beda mnie przyblizac do chwili kiedy ja zobacze i bede mogla sprawdzic czy jest zdrowa i jak wyglada :ico_sorki:
wiec niech sie szybko zacznie i jeszcze szybciej skonczy :-D :ico_oczko:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

27 sie 2008, 14:21

no i tak innego wyjscia nie mam jak urodzic a wiem ze kazda chwila bolu kazdy skurcz beda mnie przyblizac do chwili kiedy ja zobacze i bede mogla sprawdzic czy jest zdrowa i jak wyglada
no tak masz racje :ico_sorki: najwyżej bedziemy im to wypominac całe zycie jak beda niegrzeczni :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 sie 2008, 14:36

najwyżej bedziemy im to wypominac całe zycie jak beda niegrzeczni
mam nadzieje ze Iga podswiadomie wie ze ciezki porod -oznacza brak rodzenstwa :ico_oczko:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

27 sie 2008, 14:41

mam nadzieje ze Iga podswiadomie wie ze ciezki porod -oznacza brak rodzenstwa
dobre :-D :-D :-D, ja juz wczesniej mowiłam ze ta ciaż na co najmniej na 10 lat mi wystarczy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 sie 2008, 15:19

ja juz wczesniej mowiłam ze ta ciaż na co najmniej na 10 lat mi wystarczy
mi to troszke dlugo te 9 miesiecy 6 byloby ok :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: DenAdhele, Google [Bot] i 1 gość