Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

27 sie 2008, 14:25

reszte zabawek pokupuje z biegiem czasu
lasnie i tak takie małe bobo to najpierw spi i je i kupcia w pieluchy, potem interesuje sie tym co widzi :ico_brawa_01: wiec karuzelka wystarczy a reszta w razie potrzeb z biegiem czasu,ostatnio widzielismy z Piotrem tak ogromnego i pieknego misia :ico_brawa_01: ze szok,ale jak poszedł zapytac sie o cene, to stwierdzil,ze Kacper misia od siebie 10 razy wiekszego nie potrzebuje :-D :-D

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

27 sie 2008, 14:29

to takie cos na wozek juz mam
A ja wlasnie nie mam :ico_placzek: Zapomnialam o tym.Martunia jestes kochana,ze chcesz mi wyslac sukieneczki Igusi,ale to naprawde nie jest klopot,mysle o kupnie jednej na poczatek,bo mi juz wszyscy zapowiadaja,ze wjada z sukieneczkami,pewnie bede tego miala tyle,ze szok,dlatego nie ide kupowac,chociaz mozesz sobie wyobrazic jak mnie korci :ico_noniewiem: Ja mowiac o zabawkach mialam na mysli wlasnie gryzaczki,tez mam tylko 2,zadnych zabawek nie kupowalam bo to mi pewnie tez beda ludzie kilogramami znosic,a nie mam zamiaru zarzucac mojego dziecka zabawkami,bo szybko ja rozpuszcze :ico_olaboga: Ale wlasnie nie wiem czy te gryzaczki,mozna wyparzac,bo takich ze sklepu przeciez dziecku nie dam :ico_olaboga: A na wszelki wypadek zapakuje smoczus,mam 3 wiec nie zaszkodzi :-D
Adia--- Az 5 pajacykow bierzesz????????Boze to moze ja mam za malo spakowane,bylam pewna ze 2 wystarcza,w koncu bedziemy tam max 2 dni,juz sama nie wiem....Zreszta najwyzej Artur cos dowiezie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

27 sie 2008, 14:34

Adia--- Az 5 pajacykow bierzesz????????Boze to moze ja mam za malo spakowane,bylam pewna ze 2 wystarcza,w koncu bedziemy tam max 2 dni,juz sama nie wiem....Zreszta najwyzej Artur cos dowiezie
nie nie 5 bodziakow :-) pajace może z dwa, lepiej miec a nie miec :ico_sorki:
a jak mam chłopu mowic co ma wziac z domu i gdzie co leży to mi sie odechciewa :ico_noniewiem: jeszcze wezmie ciuszki na 3 miesiac a nie na noworodka :ico_noniewiem: ,on do wszystkiego jest zdolny :-D :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 sie 2008, 14:34

Boze to moze ja mam za malo spakowane,bylam pewna ze 2 wystarcza,w koncu bedziemy tam max 2 dni,juz sama nie wiem....Zreszta najwyzej Artur cos dowiezie
wiesz ja wlasnie chce zabrac 2 i moze ze 2 zostawie i 2 bodziaki zapakowane w siatke w 1 szufladzie zeby jak co mi Marcin dowiozl-bo jak mu powiem ze ma mi pajecyka przywiezc to pewnie mi z maskotko pinokia wlaci :-D

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

27 sie 2008, 14:39

nie nie 5 bodziakow pajace może z dwa, lepiej miec a nie miec
a jak mam chłopu mowic co ma wziac z domu i gdzie co leży to mi sie odechciewa jeszcze wezmie ciuszki na 3 miesiac a nie na noworodka ,on do wszystkiego jest zdolny
Tez prawda, moj Artur strasznie sie rwie do nauczenia gdzie co jest dla dziecka,pewnie bardziej za strachu :ico_noniewiem: Dziewczyny powiedzcie mi jeszcze czy ja mam kupowac osobno szamponik do glowki?Bo slyszalam ze przed kapiela sie tylko glowke smaruje oliwka ,czy jednak szamponika trzeba uzyc?

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

27 sie 2008, 14:42

czy jednak szamponika trzeba uzyc?
ja słyszałam ze szmponik na poczatku nie jest potrzebny :-) ,no chyba ze nasze dzieciaczki będą owłosione :-D

[ Dodano: 2008-08-27, 14:43 ]
a jaki macie płyn do kapieli?jakiej firmy ja jeszcze musze kupic :ico_sorki:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

27 sie 2008, 14:59

a jaki macie płyn do kapieli?jakiej firmy ja jeszcze musze kupic
Ja mam taki do kapieli leczniczych,Balneum ale pozniej bede uzywala pewnie Oilatum bo to angielski odpowiednik.

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

27 sie 2008, 15:05

Ja mam taki do kapieli leczniczych,Balneum ale pozniej bede uzywala pewnie Oilatum bo to angielski odpowiednik.
własnie sie nad tym zastanawiałam :-) , ale czy to nie zaszkodzi używac jeśli dzidzia nie bedzie miec problemow ze skóra?

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

27 sie 2008, 15:15

własnie sie nad tym zastanawiałam , ale czy to nie zaszkodzi używac jeśli dzidzia nie bedzie miec problemow ze skóra?
Juz pytalam poloznej i powiedziala,ze jak najbardziej mozna uzywac profilaktycznie tak jak krem na odparzenia ,stosuje sie zapobiegawczo a nie jak juz odparzenia powstaja.Tylko uwazac na oczka w kapieli :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 sie 2008, 15:16

Balneum ale pozniej bede uzywala pewnie Oilatum bo to angielski odpowiednik.
Miszka ja jestem zalamana bo ja tutaj Balneum nie widzialam :ico_placzek: a Oliatum wszedzie widze Junior tylko wiec ja nie mam jeszcze kupionego :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-08-27, 15:18 ]
adia26takie firmy jak np.Oliatum nie sa typowo dla dzieci alergicznych i nie maja takiego mocnego dzialania nie zawieraja tez mocznika ktory najczesciej maja inne antyalergiczne bad na atopowa skore kosmetyki dla dziecka wiec mozna je spoko stosowac a bobo bedzie miala sliczna skorke :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość