Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

28 sie 2008, 12:05

Cześć dziewczyny

Osita świetny brzuchol naprawdę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: rozstępy ci raczej nie grożą :ico_oczko:

Możecie podać mi link do tej strony co są te suwaczki z dzidziusiami bo ja za pierwszym razem taki miałam ale nie pamiętam stronki.

ja miałam kotka ale uciekł jak robiliśmy remont. Z jednej strony dobrze się stało ale tęskno mi za nim. No i trzeba się liczyć z tym że koty częściej uczulają niż pieski. Mój mąż jest alergikiem i baliśmy się że mały też będzie, ale na razie jest ok

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

28 sie 2008, 12:49

zresztą mi się podobają wszystkie brzuchy tylko nie mój - mam chyba jakąś obsesję na punkcie tego jak wyglądam- wszyscy mówią że jest ok a ja nie mogę na siebie patrzeć :ico_olaboga:
ja sie pod tym podpisuje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: zreszta - mi sie moje cialo w ogole nie podoba, ale olewam - wazne, zeby mezu byl z niego zadowolony :ico_haha_01: :ico_oczko:
i dzieki za pochwale, milo uslyszec pochlebstwo, choc w ogole sie pod nim nie podpisuje :ico_haha_01: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
rozstępy ci raczej nie grożą :ico_oczko:
z Carmen nie bylo, teraz tez mam nadzieje ze nie bedzie :-D moja mama tez nie miala :ico_oczko:
nie jestem za przegrzewaniem, ale bez czapki i bez skarpetek :ico_nienie: :ico_nienie: , w zime oczywiscie
hmmmmmm, musze poszukac fajnego zdjecia malej :ico_haha_01: :ico_oczko:
osita ty masz 100 dniówkę :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
uj, no to imprezka!!!
Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

28 sie 2008, 13:01

Ja też nie jestem za przegrzewaniem dziecka ale mieszkam w starej kamienicy i mamy piece kaflowe więc zimą czapeczka wskazana niestety szczególnie po kąpieli. teraz staram sie chronić uszka ale też nie przesadzam.
100 dniówkę to macie na myśli sto dni do porodu tak?? bo ja jakoś zakręcona jestem niestety.

A no i lekarz powiedział że będę rodzić raczej 24 a nie jak za pierwszym razem więc czekają mnie ciekawe święta :-D Tak szczerze powiem ze nie chciałabym rodzić w czasie świąt bo nie fajnie jest mieć urodziny w święta. ja mam imieniny w wigilię i zawsze wszyscy zapominają :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

28 sie 2008, 13:14

A no i lekarz powiedział że będę rodzić raczej 24
ale pomyśl sobie jaki piękny prezent byś wszystkim sprawiła :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

28 sie 2008, 13:45

Hej dziewczynki!
Evik.kp napisał/a:
A no i lekarz powiedział że będę rodzić raczej 24 a nie jak za pierwszym razem więc czekają mnie ciekawe święta Tak szczerze powiem ze nie chciałabym rodzić w czasie świąt bo nie fajnie jest mieć urodziny w święta. ja mam imieniny w wigilię i zawsze wszyscy zapominają
Ja mam termina z usg własnie na 24 grudnie, z om na 23...żadna w sumie róznica. Rzeczywiście fajnie jest się urodzić w wigilię, ale nie wiem czy tak fajnie rodzić w okołoświątecznym czasie. Obawiam się, że personel bedzie raczej w światecznym nastroju, co może odbić się na współpracy z nim w trakcie porodu.
Osita, super wygladasz, masz nienaganną figurę :ico_brawa_01: no i brzuszek śliczny! Ale bym się w takim baseniku popluskała, aż miło popatrzeć.
Słyszałam własnie o tym, żeby przynieść psu ze szpitala pampersa, aby się oswoił z zapachem dziecka. Kiedyś był o tym program w tv, pewna pani własnie tak zrobiła, psina bardzo sie przejęła obecnościa nowego członka rodziny, lizała kołyskę z radości.
A jesli o kota chodzi, z tym to może byc gorzej, zważywszy na wszędobylstwo. Zgadzam się z Evik, że kot bardziej alergizuje otoczenie niz pies. Ale znam wiele dzieci co się z psami kotami chowały, zdrowo i szczęsliwie.
Caro, ja to po ubiorze dzieci nauczyłam się rozpoznawać Polaków w Anglii. Zwłaszcza na zakupach. Jak opatulony malec po sam nos, wiedziłam że polska rodzinka.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

28 sie 2008, 13:59

aniafs, wiesz co ja pierwsze dziecko urodziła 2 tygodnie wcześniej z drugim miałam termin na początek stycznia a jaka przerażona byłam bo miałam mieć 2 cc i bałam sie że właśnie lekarze będą w tym świątecznym nastroju albo nie daj Bóg takim bardziej sylwestrowym :ico_szoking:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

28 sie 2008, 14:01

Evik ja mam termin na 21 grudnia z om, z usg na 19 a jak pytałam lekarza czy może uda mi się przenosić dzidzię do nowego roku to mówił że wg niego to będzie typowo świąteczne dziecko. Szczerze powiedziawszy wolałabym żeby synek urodził sie albo sporo przed świętami albo już najlepiej po Nowym Roku a jak sie uda - zobaczymy. Bo w święta to tak jak piszecie - każdy świętuje Boże Narodzenie a nie czyjeś urodziny. Poza tym i tak będzie ryzyko że będzie dostawał 1 łączony prezent zamiast dwóch. Więc już wtedy niech sie lepiej urodzi koło 15 może.. . No i dla mamy też fajniej być już na święta z maleństwem niż spędzić je w szpitalu

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

28 sie 2008, 18:12

własnie wróciłam z zakupów, wygrzebałam kilka fajnych ciuszków dla małego:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: uzupełniłam troszkę kosmetyczkę...nachodziłam się uffff :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

28 sie 2008, 18:18

hej laski!!!!
witam się po długasnej przerwie. Jest u mnie Brat, więc latamy po Dublinie i okolicach, nie ma czasu na internet....udało mi sie cudem doczytać swoje terminatorki, nie mam juz siły na wiecej :ico_sorki: napiszcie tylko, czy sa jakieś zmiany w terminach i wiadomosci o płci naszych Maluchów, żebym mogła pozmieniac suwaki

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

28 sie 2008, 18:31

dziewczyny linki do suwaczkow sa na stronie forum-na samym dole-pytania do administratorow i moderatorow.
Ja dzis jestem zalatana

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość