Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

28 sie 2008, 16:19

Obrazek
a to ja z Kacprem :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

28 sie 2008, 16:23

adia26, jejku jaki fajny okraglutki brzuszek :ico_brawa_01: musze tez zrobic fotke mojemu bejbikowi :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

28 sie 2008, 16:26

rób i wklejaj :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

28 sie 2008, 16:35

Obrazek

to na weselu w sobote ja to ta po lewej :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

28 sie 2008, 16:39

wiola85,
ale laska :ico_brawa_01: i rzeczywiscie gdzie ten twoj brzuszek schowałas :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

28 sie 2008, 16:40

no...udało mi się doczytac zaległe posty :ico_sorki:
wiola85, ale Ci fajnie z tym weseliskiem...oj potańczyłabym sobie i pojadła na jakiejś imprezie....wygladałaś slicznie!!!!
co do wlasnego wesela-to byl raczej uroczysty obiad. A i tak miałam dość i chciałam się jak najszybciej zmyć. Po prostu byliśmy maksymalnie wykonczeni psychicznie i fizycznie, bo wszystko robilismy sami-poczawszy od zakupow, na dekorowaniu kosciola skonczywszy....bylismy tak zabiegani ze na manicure pojechałam o 23 dzien przed slubem...znajoma mamy cale szczescie jest manicurzystka, bo inaczej poszlabym do slubu z polamanymi pazurami :-D
adia brzuchacz cudny!!!! tak sobie myslę...Ty mieszkasz w Irl, moze wymieniłybyśmy się na pw numerami telefonów, zeby w razie jak cos się zacznie mogły szybko poinformować resztę dziewczyn?

co do mojej ciązy-czuję się nadzwyczaj dobrze. Brzuch nie przeszkadza absolutnie w niczym, no może trochę w schylaniu sie....bejbik jest juz cholernie silny i coraz bardziej szalony :ico_oczko: chciałam Kmicica-mam Kmicica :-D czasem zastanawiam się, czy On w ogóle sypia :ico_oczko:
ale kocham go nad wszystko, mimo że jego ruchy coraz częściej sprawiają mi ból...być może jest to zasługa małego brzucha? generalnie nie mogę za długo siedzieć, wolę chodzić, bo wtedy nie mam tego okropnego wrażenia że mam za małą klatke piersiową. Synek rozpycha mi żebra i zołądek, horror...łatwo sobie wyobrazic jak potworna męczy mnie zgaga. dzieki niej, wróciły objawy z pierwszego trymestru, czyli wymioty.... :ico_placzek:
mimo połamanych żeber energii mi nie brakuje :ico_oczko: nie uwierzyłabym kiedyś, jakby ktos powiedział mi, że w 8 miesiącu ciązy będę biegać na autobus, czy wędrować po górach.
czas płynie szybko...lada moment wrzesień i zaczną sie rozdwajać moje kochane babeczki...a potem moja kolej :ico_oczko: Brat leci do Polski w poniedziałek, więc od przyszłego tygodnia wezme się w końcu za konkretne przygotowania na spotkanie z Synkiem....

wklejam najnowsze foty z wyprawy na Howth pod dublinem
z Mężulcem...
Obrazek

z Bratem...(tu brzuch wyszedł zaskakujaco duży :ico_haha_01: )
Obrazek

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

28 sie 2008, 16:50

brzuchacz cudny!!!! tak sobie myslę...Ty mieszkasz w Irl, moze wymieniłybyśmy się na pw numerami telefonów, zeby w razie jak cos się zacznie mogły szybko poinformować resztę dziewczyn?
dziekuje :ico_sorki: juz ci wysyłam numer telefonu :-D
co do mojej ciązy-czuję się nadzwyczaj dobrze. Brzuch nie przeszkadza absolutnie w niczym, no może trochę w schylaniu sie....bejbik jest juz cholernie silny i coraz bardziej szalony chciałam Kmicica-mam Kmicica czasem zastanawiam się, czy On w ogóle sypia
no moj tez jakos ostatnio w nocy czesto sie odzywa i zaczoł masakrowac mi jajniki :ico_noniewiem: ,a zgaga meczy mnie okropna szczególnie gdy obracam sie z boku na bok :ico_noniewiem: , a paw zdarza mi sie raz w tygodniu taki poranny :-D

zdjecia super i brzusio fajniutki masz :ico_brawa_01: widze ze odwiedziliscie klify :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

28 sie 2008, 16:51

adia26, bylismy tam razem po raz pierwszy tego samego dnia, kiedy zrobiłam test :ico_oczko: więc to takie "nasze miejsce"

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

28 sie 2008, 17:01

zirca, spadam jakis obiadek skrecic dla mojego P. dzis mixs sosow do spagethi mam nadzieje ze sie nie pochoruje :-D .
Miejsce macie super :ico_brawa_01: ja nie mam takiego :ico_placzek:
buziaczki :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

28 sie 2008, 17:29

WiolaZirca sliczne zdjecia ale gdzie Wy te brzuszki schowalyscie :ico_oczko: :ico_haha_01:
AdiaTwoj brzusio juz chwalilam ale pochwale jeszcze raz SLICZNY :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość