Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

28 sie 2008, 15:00

witajcie.

Za chwileczkę ide do domku, kolejny dzień w pracy mija.

A co tu tak pusto???? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

U nas nocka ok, ale rano Majka jakaś taka marudna wstała. Nie wiem , może to ta pogoda. U nas niestety nie jest szczególnie ładnie. Rano padało, a teraz czarne chmury wiszą i wieje dość silny wiatr.

Odezwę się poźniej. Mam nadzieje, że będę miała co czytać.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

28 sie 2008, 15:22

Witajcie
hihi :-D Aga strzał w dziesiatke wczoraj to ja usypiałam Jule
Jula sobie spi a ja sie bycze taki jakis leniwy dzien mam zrobilam pranko i siedze ....

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

28 sie 2008, 16:28

[size=150]hej [/size]

Żeczywiście dzień dziś taki pochmurny ,a my jacyś niemrawi od rana :ico_spanko:
Mela śpi ,dziewczyny co do sera to moja wcina nie za często ,ale lubi czasem zjeśc plaster taki mega,a co do samodzielnego jedzonka to tylko kanapa w ręke w zasadzie tez woli jeść wszystko rękoma ,a co do łyżki raczej jeszcze nie daje az tak sie nie pali do samodzielnego jedzenia z talerza lub miski ,ale co do kubka ,szklanki to doskonale potrafi pić i nie rozlewa nie leci jej po brodzie bo delikatnie przechyla i upije bardzo małą ilość posiorbująć :ico_haha_01: :ico_szoking: :ico_szoking: [size=150]aga[/size] jestem w szoku ,że [size=150]emi [/size]tak uwielbia mięcho ,kotleciki czy coś tam(to ja sie nie dziwie ,że ona tak dorodnie wygląda) , i to w takich ilościach ,moja nie przepada ,jak cos to tylko skubnie ,raczej narazie jaroszka :ico_haha_01:

a jak tam u was samodzielne ubieranie sie? .........bo moje dziecko uwielbia sie przebierac ,załozy spodnie ,majtki , ulubione jej skarpety robi to w mig ,tak samo jak z rozbieranie :ico_haha_01: suwaczek tez se rozepnie i guzik tez tylko nie ma jeszcze az takiej cierpliwosci do wszystkich ,mysli ,że jak jeden rozpiety to juz wszystkie jej tak szybko pójda ,a potem sie szarpie i wkurza :ico_haha_01: ,nooo i pawera ma :ico_olaboga: takiego ,że juz szybciej odemnie biega :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: ja to musze miec adidasy ,żeby porzadnie zacząć ja gonić tylko jej sie nóżki na boki wywijają :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-08-28, 16:32 ]
[size=150]urmajo[/size] -bedziemy pamiętać o poniedziałku :-)

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

28 sie 2008, 19:30

a u nas upał na całego zaraz bedziemy jesc obiadek
Jula tez lubi sobie zjeść wczoraj po kaszce ja wazyłam na golasa jak ja ubierałam na spacer i normalnie uwierzyc nie mogłam waga pokazała 14.5 kg :ico_szoking:
a jesli chodzi o wzrost to tak na szybkiego koło sciany 89cm

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

28 sie 2008, 19:45

Cześć Laseczki
Przepraszam was że tu nie zaglądam ale wczasuje się u mojej mamy, gdyż u nas w domku jest remont i brak wody, więc spakowałam siebie i małego i wyjechaliśmy do mojej mamy, dlatego tak długa nas tu nie było.
To Papa

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

28 sie 2008, 20:12

hektorka, Witaj po przerwie remontu nie zazdroszcze ale niestety tak jak przez wszystko trzeba to przetrzymać :-)
Julia sie kapie z tata a ja tradycyjnie buszuje po necie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

29 sie 2008, 07:39

No co Wy :ico_nienie: wczoraj jakieś święto było że tutaj takie pustki ??
Mam nadzieję że dzisiaj będzie lepiej :ico_oczko:

A więc tak...
U nas nocka była spokojna. Obudziłyśmy się po 7 i właśnie oglądamy bajki :-)
Pogoda do bani :ico_zly: JEst pochmurno i wcale się nie zdziwię jak będzie padać.

A ja popołudniu idę na ploty :-D Cieszę się bo dawno się nie widziałyśmy a obie koleżanki są w ciąży. Jedna w 8 miesiącu a druga w niespełna 3 :-D

becia wstyd się przyznać ale nie próbowałam jeszcze uczyć Emi samodzielnego ubierania. Alew takim razie od dzisiaj zaczynamy :-D
gozdzik tak czułam że Jula jest większa bo na zdjęciach widzę różnicę :ico_oczko:
hektorka, życzę szybkiego zakończenia remonciku
urmajo miłej pracy Ci dzisiaj życzę :-)

A tak na postawienie wszystkich na nogi stawiam :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

29 sie 2008, 08:06

Witajcie nio wczoraj było kruchutko z frekwencja na marcóweczkach ale myślę ze dziś będzie lepiej
My dziś wstałyśmy o 6 u nas terz taka jakaś pogoda niemrawa zobaczymy czy sie wypogodzi do tej 9-10 jak będziemy szły na spacerek
co do samodzielnego ubierania to Jula jeszcze za bardzo nie potrafi lepiej jej idzie rozbieranie -hihi mam nadzieje ze jej tak nie zostanie na starość
Aga26, kawusia pyszna a mi na fotelu leży cała kupa ciuchów do prasowania
nio dobra ja na razie uciekam trochę sie pobawimy zjemy śniadanko i sru na spacerek o ile sie nie rozpada

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

29 sie 2008, 08:47

gozdzik chyba się jednak wypogodzi. U nas już powoli przebija się słoneczko :ico_brawa_01:

Pranko wyprane, garnki pomyte, domek ogarnięty więc powoli zbieramy się do moich rodziców.

Miłego dzionka marcóweczki :-D

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

29 sie 2008, 08:49

:-D
Aga26 pisze:hyba się jednak wypogodzi. U nas już powoli przebija się słoneczko
Super my tez zaraz bedziemy mykac

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość