Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

29 sie 2008, 13:01

do Was nie mam, ale mam do mojej forumowej kolezanki z lutowek manenki jakos tak razem bylysmy na jednym watku i jakos sie tak polubilysmy i ona da Wam znac jakby cos sie zaczelo dz
no to niech nam szybko daje znac :ico_sorki: jak i co :ico_brawa_01:
no to zostaly tylko Slonko2008 i sarenka a Agusia198? ?????????????? Nie????
Bo sie juz zamotalam :ico_olaboga:
wszystko przez to ze nie mamy tej pierwszej stronki :ico_zly:
Patijak pierwsza urodzisz to przypadnie Ci zaszczyt zalozenia nowego watku dla nas wrzesniowek :ico_brawa_01:
Adia26co do Twoich nieprzespanych nocy to ja zeszly tydzien taki fatalny mialam i Ci powiem ze teraz codziennie pije ta melise i mi pomaga-moze zobacz i Ci tez pomoze :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-08-29, 13:02 ]
mam na forum koleżanke więc jak coś już będzie wiadomo
:ico_brawa_01: no to super :ico_brawa_01:
zostaly Agusia i sarenka :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

29 sie 2008, 13:04

wszystko przez to ze nie mamy tej pierwszej stronki :ico_zly:
no dokladnie, kuzwa pozakladalay watki a zadna nie zaglada i nie mozemy sobie fajnie stronki zrobic :ico_zly:
Patijak pierwsza urodzisz to przypadnie Ci zaszczyt zalozenia nowego watku dla nas wrzesniowek :ico_brawa_01:
oj nie wiem czy bede pierwsza, cos mi mowi, ze przenosze wiec moze ktos inny zalozy a w sumie to nie wazne kto aby byl :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-08-29, 13:05 ]
a mnie w nocy dzis tak zlapalo ze nie wiedzialam co mam ze soba zrobic, taki bol krzyza i brzucha az musialam wstac bo nie moglam z bolu lezec i malo co nie plakalam, maz az sie obudzil i mnie po brzuszku masowal :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

29 sie 2008, 13:09

a mnie w nocy dzis tak zlapalo ze nie wiedzialam co mam ze soba zrobic, taki bol krzyza i brzucha az musialam wstac bo nie moglam z bolu lezec i malo co nie plakalam, maz az sie obudzil i mnie po brzuszku masowal
:ico_brawa_01: no kochana to raczej bedziesz pierwsza.... :ico_sorki:
u mnie nic wczoraj raz mnie tak brzuchol zabolal ze myslalam ze odjade i koniec :ico_noniewiem: ...generalnie to czuje sie lepiej niz miesiac temu :ico_noniewiem: 2 razy wiecej sil :ico_noniewiem: i komplatnie nie czuje sie na rodzenie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

29 sie 2008, 13:12

:ico_brawa_01: no kochana to raczej bedziesz pierwsza.... :ico_sorki:
oj nie wiem martus, mam juz takie bole od jakiegos czasu a mimo to nic nie wykazuje, zobacz ile ja juz razy na KTG bylam i nic, wszystko w jak najleoszym porzadku i brak rozwarcia.

Kurcze wiecie co, wczoraj ginek mowil, ze wszytsko ok i ze za tydzien wizyta i to bedzie 38 tydzien i mowil cos do mnie a ja go nie zrozumialam, a jak on chce mi zrobic masaz szyjki, zeby pobudzic ja do dzialania, a slyszalam ze to boli i jest bardzo nie przyjemne :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-08-29, 13:12 ]
u mnie nic wczoraj raz mnie tak brzuchol zabolal ze myslalam ze odjade i koniec :ico_noniewiem: .
u mnie tez tak bylo, najpierw mialam codzinnie pozniej ustalo i teraz znow sie pojawily :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

29 sie 2008, 13:15

a jak on chce mi zrobic masaz szyjki, zeby pobudzic ja do dzialania, a slyszalam ze to boli i jest bardzo nie przyjemne
no tez slyszalam ze jest to bardzo bolesne :ico_noniewiem: ale skuteczne :ico_sorki:
i ja bym sie na bank zgodzila :ico_sorki: zeby tylko juz rodzic :ico_sorki:
wiec sie nie martw :-) dasz rade :-)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

29 sie 2008, 13:16

ale skuteczne :ico_sorki:
oj tak, moja kuzynka poszla na masaz szyjki i tego samego dnia w wieczorem znalazla sie na porodowce :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

29 sie 2008, 13:18

kurde mrowki dostaly skrzydel :ico_szoking: i lataja mi po calym ogrodzie :ico_placzek:
a ja wlasnie pranie wywiesilam :ico_zly: czyba je jakims bliczem potraktuje :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-08-29, 13:19 ]
oj tak, moja kuzynka poszla na masaz szyjki i tego samego dnia w wieczorem znalazla sie na porodowce
:ico_brawa_01: no widzisz :ico_brawa_01: ja tam nie moge liczyc na taki masaz :ico_placzek:
bo ja nawet ginekologa tu nie widzialam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

29 sie 2008, 13:20

kurde mrowki dostaly skrzydel :ico_szoking: i lataja mi po calym ogrodzie :ico_placzek:
a ja wlasnie pranie wywiesilam :ico_zly: czyba je jakims bliczem potraktuje :ico_oczko:
oj jak ja nie nawidze tych latajacych mrowek, w ogole nie nawidze wszelakiego robactwa wytepic to wszystko w cholere, brrrrrrrr :ico_zly:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

29 sie 2008, 13:20

Kurcze wiecie co, wczoraj ginek mowil, ze wszytsko ok i ze za tydzien wizyta i to bedzie 38 tydzien i mowil cos do mnie a ja go nie zrozumialam, a jak on chce mi zrobic masaz szyjki, zeby pobudzic ja do dzialania, a slyszalam ze to boli i jest bardzo nie przyjemne
Tak,tak kochana nieprzyjemne,ale baaardzo skuteczne.Moja polozna mowi,ze najskuteczniejszy jest i tak masaz stop,twierdzi ze kazda ktorej go robila nastepnego dnia ladowala na porodowce.Martus ja tez mam 2 Bepantheny,jeden na pewno masc z polski mi mama przywiozla a drugi w identycznym opakowaniu kupilam tutaj ,pewnie tez masc :ico_noniewiem: Bo wiesz jak oni pisza na opakowaniach,nie ze masc tylko na co to jest,wiec juz nie wiem,ale pewnie to nie robi roznicy :ico_noniewiem:
u mnie tez tak bylo, najpierw mialam codzinnie pozniej ustalo i teraz znow sie pojawily
Ja cos czuje,ze na pewno bedziesz pierwsza rodzila,na spolke z Agusia.Czuje niestety tez,ze my z Martusia to sobie poczekamy :ico_placzek: Jakos tak od poczatku podobnie ta ciaze przechodzimy,ze pewnie tez razem urodzimy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

29 sie 2008, 13:21

:ico_brawa_01: no widzisz :ico_brawa_01: ja tam nie moge liczyc na taki masaz :ico_placzek:
kurcze szkoda, ze u Was w tej Anglii takie dziwactwa sa, zeby ginekologa nie widziec przez cala ciaze, paranoja :ico_olaboga: to moze ich w ogole tam nie ma :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość