79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

29 sie 2008, 20:27

Witajcie:)
Yvone witaj w kulubie nawet nie wiesz jak cie rozumiem... moj Rysiek racuje jako ph i zawsze mial takie imprezki wyjezdowe na dodatek wczesniej nie jezdzilam z nim, bo knajpa zwlaszcza w wekend nie moglam jej zostawic samopas a teraz Kacper i tez nie mam z kim go zostawic aby wyjsc gdzies razem wiec my wychodzimy osobno...
Ja tez sle pozdrowienia dla Agi a raczej jej malej biduli :ico_buziaczki_big:
a moj Kacper dzisiaj znowu nie spal po poludniu i znowu zasnal w 15 min az milo... ale o takim usypianiu jak Yvone to moge tylko pomarzyc rozpuscilam syna to mam :ico_oczko:

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

29 sie 2008, 21:25

Cześć Kochane :ico_buziaczki_big:
dzięki za wielkie wsparcie na odległość :ico_sorki:
u nas zdecydowanie lepiej- Julka już demoluje szpitalne łóżeczko :-D , dostała straszny apetyt- musiałam dzisiaj chować wszystko co jest do jedzenia :ico_olaboga: a te kroplówki tak ją odżywiły(nawodniły), że wygląda już prawie jak księżyc w pełni :-D wyniki ma dobre i najprawdopodobniej jutro wypis....a był to rotawirus :ico_zly: (pewnie tak ciężko przechodziła bo nie była szczepiona- ale jej lekarka stwierdzila, że nie ma potrzeby :ico_zly: - chyba bedę musiała zmienić lekarza)
oczywiście za moimi dziećmi poszło lawinowo- rozłożył się dziadek, babcia i mój brat, mojego Artura też trochę męczy ale on tak dużo coli pije, że raczej z nim nie wygra :-D a ja....ponoć złego to nawet diabli nie biorą....a była by to niezła kuracja odchudzająca :-D

dzisiaj spędzam noc w domu, Artur został z Julią a Adrian u dziadków.... dziwnie mi samej w domu...brrrr ale biorę się do roboty- mam misję- muszę najpiękniej jaak umiem wysprzątać.... jutro przychodzi klient :ico_oczko:

Anitka a spróbuj Kacperka kłaść do łóżeczka daj mu jakiegoś misia lub podusię (ja daję pieluchę odkąd się urodziła) pogłaskaj ucałuj i wychodź...... niech troszkę popłacze .... jak zacznie mocniej płakać to idź nie wyciągaj z łóżeczka pogłaskajitp itd- parę razy do skutku i w dzień i w nocy- nie poddawaj się -to jedyny sposób żeby go nauczyć samodzielnie zasypiać- Julka na szczęście od zawsze sama zasypia, ale Adrian dał nam popalić (to nas tak męczyło, że ardzo często nam nerwy puszczały i calkiem niepotrzebnie się kłóciliśmy ) POWODZENIA..... musisz spróbować, nawet nie wiesz jak to będzie ulga

[ Dodano: 2008-08-29, 21:27 ]
a i Sylwia- Patryczek jest śliczniutki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

29 sie 2008, 22:19

Aga fajnie cie usłyszec na forum!!! :-D I bardzo sie cieszę,że niebawem wyjdziecie ze szpitala!

Kasia- ja o ile pamietam to wydaje mi się,że pisałaś że będziesz miec drugiego synka :-D

Wisienko- no to fajowy wyjazd Ci się szykuje, mam nadzieje, że się dobrze bedziesz bawić.

Ja padam na przysłowiowy pysk, pól dnia robilismy dzis pudło z Markiem i Pawłem( drugim swidakiem), pudło giga bo ma sie w nim zmieścić 100 balonów wypełnionych helem. Przed kościołem nie mozna żadnych organicznych substancji wyrzucać wię cwymysliłam to, ale sama nie wiedziałam ile to roboty :ico_olaboga: i jeszcze nam zaczął deszcz pdać, masakra.
A przed chwilą wrócilismy z galerii bo marek oczywiście na ostatnio chwile kupował koszule i krawat i teraz sobie pierze bo mi się nie chce :-D

Co do zasypiania u nas na szczęscie nie ma problemu, zarówno w dzien jak i w nocy wkladam Tosie do łóżeczka dostaje butle i ma taką gwiazdke z fisherpriza co gra kołysanki i świeci i przy tym zasypia albo sama, ale spi tylko raz dziennie, maks 2,5h.

O i marek zabrał sie do robienia amu :-D , a wczoraj się okazało że pojechał na zakupy do selgrosa o które go prosiłam już tydzień, więc chyba musze sie częściej na niego wydzierać to będę miec zakupy zrobione :-D żartuje. U nas w sumie przez chorobe Tosi bardziej się zżyliśmy a że się czasem kłócimy to norma, zwłaszcza przy moim wybuchowym charakterze :-D i jego zapominalstwie....a do tego bierze na siebie więcje obowiązków niż jest w stanie zrobić i z tego tez sa napięcia...ech

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

29 sie 2008, 22:52

Dobry wieczor :-D
Aga, ciesze sie bardzo, ze u Was juz troche lepiej, Buziaki dla Julki!!! :ico_buziaczki_big:

Aniu, Ty to masz super pomysly!!! Zycze dobrej zabawy na slubie. :ico_haha_01:

Yvone, ja tez nie lubie jak moj R chodzi sam na jakies imprezki... Chyba nikt nie lubi... Ale zawsze mozna to sobie odbic z kolezankami na pifku :ico_oczko:

a lece juz do lozeczka, Jest moj R wiec rodzinka w kompl;ecie, Szymek juz padl po wizycie u mojego chrzesniaka :-D wiec idziemy sie cieszyc soba :-D

dobranoc

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

30 sie 2008, 05:57

a mnie całkowicie porąbało :ico_wstydzioch: całą noc krzątałam się i wysprzatałam mieszkanko (aż 72m2) :-D jak na święta :-D
ale co tam kłasć się sama do łóżka...co niektórym jak widzę raźniej tej nocy było :ico_oczko: :-D
piję sobie poranną kawkę i czekam na Artura pracownika, bo jedzie ze mną do szpitala, jedno autko musi mi zostać, bo w innym razie jak będziemy czekać na Artura to tam zakwitniemy a Julka szpital rozniesie, reszta rodzinki niestety nadal choruje..ups

odezwiemy się później , będziemy miały dużo czasu, bo porządek już jest :-D

[ Dodano: 2008-08-30, 05:59 ]
Ania zaaar....stej ZABAWY życzę :-D

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

30 sie 2008, 20:48

A ja dołączam zdjęcia z roczku. Amelcia pałaszująca tort.

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

30 sie 2008, 21:14

Witajcie:)
ale bym poszla na wesele... my czekamy na znajomych na balety narazie nie mamy co liczyc... ale musze pomyslec o jakiejs rezolutnej dziewczynie ktora by przychodzila posiedziec jak Kacper spi zwlaszcza ze jak juz zasnie to spi ladnie a my byśmy mogli gdzies wyjsc wieczorkiem :ico_oczko: szykuje nam sie imprezka kolega konczy 30...
Yvone strasznie fajna ta twoja mala zawsze jestem po wrazeniem jej wlosow:)
Aga ale mialas rzeczywiscie pawerka ja mam problem zeby te moje nieszcesne 50 dosprzatac... a to ze len to inna sprawa :ico_oczko:
Słyszalyscie cos kiedys o Adipexsie to jest podobno jakis lek wspomagajacy odchudzanie?

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

31 sie 2008, 11:15

MOJA NELINKA WCZORAJ SKOŃCZYŁA ROCZEK WIĘC STAWIAM Z TEJ OKAZJI!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Dzien byl super :ico_brawa_01: !Wszytsko sie udalo,imprezka extra i bylismy w zoo dla malutkich dzieci gdzie biegaly sobie wolno kucyki osiolki kozki itp :-D

Zarz nadrobie zaleglosci i potem wkleje zdjecia z urodzinek :-D

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

31 sie 2008, 11:33

wSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DUżOSZCZESCIA I RADOSCI ZYCZY CIOTECZKA Z TIKTAK :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: DLA NASZYCH NAJMLODSZYCH DZIEWCZYNEK NELKI I HANI

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

31 sie 2008, 11:38

Aga super ze z Julka jest juz lipiej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: I skad Ty beizresz sile zeby jeszcze sprzatac??? :ico_brawa_01:

Janiolku zajecia mam w instytucie ped to jest na batorego niedaleko bagatelli.

Kasia1983 ja mialam podobnie z Nel ze usypiajac bujalam dupcie ale juz oduczylam i zasypia z reguly sama,ewentualnie poprzytulamy sie i odkladam do lozia i reszta zajmuje sie krolik grajacy kolysanki :ico_oczko:

Ania udanej zabawy!!!Jestes idealna swiadkowa!!!Pozazdroscic!!! :ico_brawa_01:
Z Tosia bedzie ok,tyle sie bidulce juz przytrafilo ze i tym razem musi sie dobrze skonczyc!!!!!Trzymam kciuki!!!

Anita swietnie Cie rozumiem jesli chodzi o bycie sama z dzieckiem!Ale bedzie ok!Kwestia przyzwyczajenia :ico_oczko: Nie umiem Ci powiedziec niczego innego!!!Mysle ze bedziecie mniej sie klocic!!!


Musze uciekac bo Nel wstala!!dokoncze pozniej!!!pa

[ Dodano: 2008-08-31, 11:52 ]
WSZYTSKIEGO NAJ NAJ NAJ DLA KOCHANEJ HANECZKI :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość