ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

30 sie 2008, 09:58

Ja dziewczynki stawiam torcik, ciacho i co tam jeszcze chcecie :ico_oczko: , moje skarby skończyły o 9.25 roczek :-D
zmykam szykowac imprezke, mam nadzieje ze pogoda dopisze bo przygotowalismy grilla.

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

30 sie 2008, 11:02

Ewasiek dla Twojego Skarba STO LAT ,STO LAT :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
Gosia dla Lenki za jutrzejsze urodzinki STO LAT ,STO LAT :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Kocura dla Zuzi za 11 miesiecy spóźnione ale szczere :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

mama_zuzi1980 pisze:Czy jeszcze jakies dzieciaczki chodza


Mój zasówa juz od ponad miesiąca :-D

Wczoraj byli u nas znalomi z synkiem.Aleks ma 1 miesiąc.Jaki mały i fajny :-D Trzymałam go na rękach a Benek tylko się usmiechał i bawił dalej.Na szczęscie nie jest zazdrosny. Potem wieczorem przyjechał Kłosek-nasz świadek z dziewczyna i zaprosili nas na swoje wesele.Nie wiem tylko co zrobimy z Benkiem.Gdyby wesele było blizej teściów było by fajnie a jest niedaleko Białego i chyba trzeba będzie babcie ściagnąć i wieczorkiem odwiesć małego do domu.Moglibyśmy nie iść ale Kłosek to jest facet na którego zawsze mozna liczyć i jak do kogo ale do iego iść tzreba.Teraz tylko trzeba kreacje wynaleść :ico_brawa_01:
Dzis jedziemy na wioskę i zawieziemy zaproszenia.Pochwalę sie bo sama je zrobiłam.Niestety nie mam drukarki wiec cały tekst pisała kura pazurem-czyli ja. :ico_brawa_01:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

30 sie 2008, 13:03

Hej dziewczyny!
Sorki ze nie pisze ale ciezko znalezc chwilke czasu. Dzien po zabiegu Jas prawie caly czas spal,z malymi przerwami,mial straszna goraczke i niczym nie dalo sie jej zbic. Wczoraj goraczki juz nie bylo, ale marudzil tak ze szok,bardzo go to musi bolec,bo az sie zwija jak biore go na raczki i niechcacy dotkne. Plakal od 21 do 23.30 bez przerwy,az dzisiaj ma chrypke od tego placzu, i rano od 7 do 8 znowu godzinny koncert :ico_olaboga: Dzis tez strasznie marudzi, mierzylam mu temperature i jest 37,5 mam nadzieje ze nie pojdzie w gore. Strasznie mi go zal :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: A od czego to bylo,hmmm w sumie nie wiadomo. Mozliwejest kilka rozwiazan: mogl miec oslabiony organizm po chorobie w PL i sie dziadostwo przyplatalo, albo go cos ugryzlo i potem sie z tym takie cos porobilo,albo w gre wchodzi jeszcze zmiana klimatu i wody w krotkim czasie...

Dzisiaj siedze z nim sama, bo K. musial jechac do pracy,mam nadzieje zeszybko wroci, w domu brud i syf,ale nie mam kiedy posprzatac, jak zasypia to przeciez nie wlacze odkurzacza bo go obudze.Ale niewazne, najwazniejsze zeby szybko doszedl do siebie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

30 sie 2008, 13:12

Wszystkiego najlepszego dla Misia :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: Rośnij duży i przede wszystkim zdrowy :-D

Dziewczynki dzięki za miłe słowa :ico_sorki:
Dominisia dobrze że jasiowi już trochę lepiej,niech mu się to szybko zagoi i mam nadzieję że gorączka nie wzrośnie :ico_nienie:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

30 sie 2008, 13:26

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MICHAłKA Z OKAZJI 1 URODZIN Obrazek Obrazek

[b]DOMINISIA
duuuuzo zdrowka dla Jasia

kicia super zasuwajacy Kacperek!

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

30 sie 2008, 15:07

Zapomnialam o Michalku!
Wszystkieo najlepszego Sloneczko!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

No i niestety mamy 39, kurde czemu?? :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

30 sie 2008, 15:22

Na pocztaku STO LAT dla Misia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
ale ten czas leci, jeju :ico_olaboga:

dominika, z czego ta goraczka, ja bym do lekarza jechala no chyba ze mowili ze tak moze byc :ico_olaboga: Kochany Jasiu i tak byl strasznie dzielny. A dla Ciebie kochana duzo wsparcia sle, bo do niczego nie mozna porownac uczucia matki ktora widzi cierpiace dziecko.

Ula, no to Benio byl chyba na wateczku pierwszy biegajacy, co? Swietnie!!! GRATKI !!!! A na weselicho to koniecznie musicie isc. Zaproszenia powalaja na kolana, widac ze masz zdolna reke i oko :-D

My dzis na imieninki do znajomych w sumie to mi sie nie chce, ale musimy. A jutro idziemy na chrzciny do J. kuzynki :-)

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

30 sie 2008, 20:22

Michałku- wszystkiego najlepszego Słoneczko! :ico_buziaczki_big:

ulamisiula, zaproszenia piękne! Ja się ograniczę do ustnego zaproszenia w imieniu Zuzanki. Dzisiaj Zuzia dostała prezencik od babci na urodzinki (bo teściowie się zjechali), o taki http://www.allegro.pl/item427027231_fis ... owosc.html
I kupiliśmy jej nocnik, bijemy jej brawo jak sobie siądzie i jest bardzo zadowolona. Na razie tylko w ubranku siedziała.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

30 sie 2008, 20:50

majandra, my mieliśmy posadzić Zuzankę przed kąpaniem i zapomnieliśmy :ico_wstydzioch: Zuzanka nawet w ubranku nie siedzi długo :-D Ale jakoś nie nastawiam się,że zacznie z niego korzystać, na razie pewno będzie stał razem z zabawkami :-D

eSKa i jak minął dzień??? Fajnie wakacje Wam się zapowiadają :ico_brawa_01: A ja już po urlopie i zazdroszczę Ci tych dwóch tygodni w gronie rodzinki. A powiedz mi, ile kosztuje taka wycieczka (jeśli można o to zapytać). Bo normalnie "smaka" mi narobiłaś :-D W tym roku to już odpada,ale w przyszłym, hmmm...

[ Dodano: 2008-08-30, 20:51 ]
majandra pisze:Hm, Maciuś mnie nie karmi Może dba o linię Mamusi
hihi, pewno tak! Ale dajesz mu same pyszne rzeczy i woli zjeść sam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

30 sie 2008, 22:26

majandra pisze:to Maciuś wybudza się kilka razy, a jak już my zaśniemy to ani razu :ico_noniewiem: Nie żebym narzekała :ico_haha_01: Ale dziwne,nie?
jak był Ł to tez tak mieliśmy a teraz to już budzi sie bez względu czy ja śpię czy nie.Może jest większy hałas i to mu przeszkadza :ico_noniewiem: .

Kocura też mamy ta książeczkę,Kacperek dostał na dzień dziecka na początku go nie intresowała ale teraz już się nią bawi.

Ja poprasowałam i mam czas trochę dla siebie,Kacper śpi,ostatnio marudzi mi przy jedzeniu a ja nie wiem o co mu chodzi :ico_noniewiem: Ale muszę go pochwalić bo dziś na spacerze powiedział do mnie "daj pić" :-D tak wyraźnie :-D i ładnie już sam wstaje bez trzymanki i kuca i wstaje jak chce coś podnieść z ziemi tez bez trzymanki :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość