Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 sie 2008, 14:17

Miszka :ico_brawa_01: ale piekne kiecki bedzie Emily miala :ico_brawa_01:
a buciki-boskie :ico_brawa_01:
Sarenkano to ty kolejna z bolami-wiec tez na pierwszy odstarzal sie szykuj :ico_brawa_01:
mnie tam nic nie boli :ico_noniewiem: bylam na zakupach 3 godziny i nic :-) ...no brzuch nie boli bo nogi to tak :ico_olaboga:
kupilam nosidelko dla Igola :ico_brawa_01: uzywane zgadnijcie za ile....2F :ico_haha_01: a jest super!!!!!

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

30 sie 2008, 15:55

sarenka, ale z Ciebie spokojna kobieta
Chyba za spokojna albo nieodpowiedzialna :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Sarenkano to ty kolejna z bolami-wiec tez na pierwszy odstarzal sie szykuj
mnie tam nic nie boli bylam na zakupach 3 godziny i nic ...no brzuch nie boli bo nogi to tak
kupilam nosidelko dla Igola uzywane zgadnijcie za ile....2F a jest super!!!!!
_________________
Zazdroszcze.AJ do 30tygodnia pokonywalam maratony doslownie i kazdy mi sie dziwil ze w cazy a ja taka obrota i na silach,ale jak widze mocno sie przeforsowalam i to wyszlo w praniu.
kupilam nosidelko dla Igola uzywane zgadnijcie za ile....2F a jest

Jakie nosidelko?? wy macie szczescie do tych promocji.Albo ja jakas niezdarna ze nie potrafie nic taniego kupic.To co potrzebne to drogie.

Jakbym 3godziny na azkupach byla to pewnie juz bym sie na porodowce znalazla.Ciesz sie MArtus tym dobrym samopoczuciem:-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 sie 2008, 16:25

Jakie nosidelko??
no wiesz takie co sie na sobie nosi a w srodku bobo siedzi -niby plecaczek dla malenstwa :ico_haha_02:
http://www.tomy.co.uk/products/freestyl ... parent=891 tej wlasnie firmy od 0-12 miesiecy

[ Dodano: 2008-08-30, 16:26 ]
Jakbym 3godziny na azkupach byla to pewnie juz bym sie na porodowce znalazla.Ciesz sie MArtus tym dobrym samopoczuciem:-)
niby tak ale Wy wszystkie juz urodzicie i bedziecie miec malenstwa ze soba a ja nadal po sklepach z brzuchem bede sie targac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

30 sie 2008, 16:36

no wiesz takie co sie na sobie nosi a w srodku bobo siedzi -niby plecaczek dla malenstwa
http://www.tomy.co.uk/pro...rey/?parent=891 tej wlasnie firmy od 0-12 miesiecy
Ach takie cos.MYsle ze posluzy.Moze i mi by sie przydalo? :ico_noniewiem: Przetestujesz i dasz znac jak sie sprawdza :-)
niby tak ale Wy wszystkie juz urodzicie i bedziecie miec malenstwa ze soba a ja nadal po sklepach z brzuchem bede sie targac
_________________
Jeszcze moze byc na odwrot :-)

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

30 sie 2008, 16:40

hihi sorki ze sie wtrace ale powiem wam ze takie nosidełko to cos fajnego :-D
np jak trzeba szybko do sklepu skoczyc bo czegos w domu zabrakło a jest sie w czasie gotowania itp
wtedy wkładamy maluszka i juz jestesmy gotowe nie trzeba całego wóza pchac na 10 min :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 sie 2008, 16:46

hihi sorki ze sie wtrace ale powiem wam ze takie nosidełko to cos fajnego
np jak trzeba szybko do sklepu skoczyc bo czegos w domu zabrakło a jest sie w czasie gotowania itp
wtedy wkładamy maluszka i juz jestesmy gotowe nie trzeba całego wóza pchac na 10 min
:ico_brawa_01: wlasnie o tym sobie pomyslalam-niekiedy do sklepu czy na poczte mozna szybko podjechac i bez tego majdanu wozkowego :-D
gozdzik :ico_sorki: dzieki za opinie :ico_sorki:
sarenkaprzetestuje to dam znac-ale siostra miala i polecala mi-a jak za 2 F znalazlam to sie nawet nie zastanawialam :-D
eeeehhhh no i nuda :ico_noniewiem: co tu robic...znalazloby sie cos do roboty ale narazie len wygrywa :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

30 sie 2008, 16:46

hihi sorki ze sie wtrace ale powiem wam ze takie nosidełko to cos fajnego
np jak trzeba szybko do sklepu skoczyc bo czegos w domu zabrakło a jest sie w czasie gotowania itp
wtedy wkładamy maluszka i juz jestesmy gotowe nie trzeba całego wóza pchac na 10 min
_________________
Od ktorego mies. to sluzy??

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 sie 2008, 16:48

na tym moim pisze ze jest od 0-12 miesiecy
no ale takiego 0 to tam bym nie umiescila-mysle ze 2 miesiece to juz ok-zreszta zobaczy sie jaka silna bedzie mala
a pozniej widzialam takie wieksze dla duzych dziecina stelezu-no ale to bardziej dla tatusiow-bo juz jest co dzwigac

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

30 sie 2008, 16:53

ogólnie przyjmuje sie ze dziecko mozna nosic w takim nosidełku jak ładnie głowke trzyma tak od 3 miesiaca ( oczywiscie czas też ma tu znaczenie ) takiego maluszka nie powinno sie dłuzej nosić niz 30 min a potem czas mozna zwiekszac

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 sie 2008, 16:55

widzialam wlasnie jak kobiety doslownie noworodki nosily w tych nosidelkach i pozniej caly czas musialy im glowe podtrzymywac bo na boczki opadala :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość