blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

30 sie 2008, 14:00

betka, - JA miałam dzis pyzy z mieskiem, bardzo dobre na szybko. Twoja zupka tez pewnie pycha. i poprawiam teraz pieguskami :ico_haha_01: ale ty pracus jestes. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

30 sie 2008, 14:15

blumek, cos ty - nie pracus ze mnie, wrecz przeciwnie. Ale jak wy tutaj czasem piszecie ze tak zasowacie i ciagle cos sprzatacie i gotujecie to mi wstyd i sama sie biore do roboty. Tez bym zjadla cos slodkiego!!!! :ico_sorki: ale dzis tylko kawalek szarlotki. Wiecej nie moge, wczoraj zjadlam cale prince polo i jeszcze 2 kawalki czekolady.
O mamo - przypomnialam sobie ze dzis 4 kawalki zjadlam (czyli 2 rzadki) :ico_sorki: :ico_szoking:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

30 sie 2008, 14:22

betka, - nie martw się, potem wszystko zgubimy przy dzidzi, ja zamierzam na spacery chadzac ile się da, zeby tylko nie padało :)

[ Dodano: 2008-08-30, 14:25 ]
Ika202- kołysanki są cudowne, aż mi się łezka zakręciła w oczku jak sobie pomyslałam ze to dla mojej niuni :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-08-30, 14:26 ]
A pokój wyszedł pięknie: SOCZYSTY POMARAŃĆZ :ico_brawa_01: Jutro jeszcze tymi drobinakami sie pomaluje i karnisze w poniedziałek i mozne bedzie meble wnosic po sprzataniu. A na koncu firanki i dekoracje :ico_brawa_01: i naklejki dla Mai, ale to jak łózeczko przyjdzie.

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

30 sie 2008, 14:40

blumek, pewnie pokoik sliczny!!! a ja wciaz czekam na pokoik dla Oliego. Jeszcze jakies 3-4 miesiace, i bedzie jak malowany...
A pokoik Mai pewnie bedzie sliczny!!!! no i pomaranczowy tez fajny kolorek :ico_brawa_01: taki zywy!!!


Dziewczyny - czy uwazacie ze warto kupowac nowe mebelki dla dzidzi teraz?? ja mam 2 komplety mebli. W sumie nie zniszczone. Jak sie przeprowadzimy to bede miala gdzie je wstawic, ale wlasnie sie zastanawiam czy przypadkiem na poczatek nie wstawic do pokoiku synka. A z czasem kupic nowe. Choc jak od razu kupie to bede miala z glowy, bo potem tez wydatkow bedzie... :ico_sorki: Juz sama nie wiem

[ Dodano: 2008-08-30, 18:08 ]
a co tu taka cisza dziewczynki?? :ico_nienie: pewnie w koncu mezczyzni pozjezdzali do domkow i was wywialo... Oj co my bysmy bez nich zrobily..... :-)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

30 sie 2008, 19:09

Melduje się i ja!!!

Wczoraj jakoś nie miałam natchnienia, cały czas boli mnie kość ogonowa, normalnie ledwo się tocze, całe szczęście, że we środe wizyta, to dowiem się co to jest..

O nosidełku- leżaczku to ja dokładnie tak myslałam, jak piszecie, że jest potrzebny od samego początku, ale szwagierka mi naplątała w głowie, zapytam jeszce pediatry co on na to, jeśli chodzi o ceny to ja widziałam taki porzadny już za 99zł, ale to chyba jakaś promocja była..

Motylku brzuszek masz świetny.. ja niestety samegobrzuszka raczej nie pokarze, bo mam rozstępy i jakoś wstydzioch jestem :ico_wstydzioch: smaruje te świnstwa oliwką i kremami na rozstępy, fakt faktem są bledsze, ale są..

Miałam coś jeszcze pisać i zapomniałam, ostatnio mam takie zaćmienia umysłu, że szkoda gadać... Aaaaaa wiem.. co do wózków, to ja mam wybrane 3 modele albo któryś z TAKO, albo BABY LUX, albo ROAN MARITA., ale zdecydowana jeszcze nie jestem i jak przyjdzie do zakupów, to pewnie karze pokazać sobie wszystkie 3 obok siebie i wtedy będe wybierać.

byliśmy dzisiaj w lesie na gdzybkach i nawet coś nazbierałam, a ja taka noga jestem jeśli chodzi o grzybki, zupełnie ich nie widze..

Mykam na razie, bo P mnie molestuje, że blokuje kompa.. :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

30 sie 2008, 19:20

blmek, Ika202, Motylek22 wysłałam już kilka kołysanek, ale dostałam info że coś nie tak poszło, jakbyście mogły to napiszcie czy coś macie, jak nie to po jednej będę wysyłała :ico_haha_01:

betkapowoli zaczynam wysyłac kołysaneczki, ale długo to potrwa, bo długo się ładują, więc cierpliwości :-)

a u mnie dzisiaj pracowity dzień :-) pranie zrobione, posprzątane, no i musiki dla dzidzi zrobiłam, tylko na działce nie byłam, bo gości mieliśmy. była u nas kuzynka, jest w 12 tc, kurczę kiedy to było... :-) pogadałyśmy trochę, pooglądałyśmy zdjęcia z USG, ale fajnie tak z kimś kto też w ciąży jest pogadac :-)

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

30 sie 2008, 19:29

Anetka29, ja mam 3 maile od ciebie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

31 sie 2008, 00:13

Znów nie moge spać, tylko tym razem przez kręgosłup, boli jak diabli, ale wziełam apap i modle się, żeby przeszło na tyle,zebym mogła usnąć, bo inaczej to wysiadam, chyba nie dotrwam do środy.Nie myślałam, że ostatni trymestr może być aż tak masakryczny..

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

31 sie 2008, 09:10

#ania#, trzymaj się cieplutko! mnie też kości bolą, ale nie aż tak! bardzo Ci współczuje :ico_buziaczki_big:

dzisiaj znów pobudka o poranku :-) ale to dobrze bo jakoś lepiej się czuję jak rano wstanę. Moje maleństwo troszkę bardziej się rusza :ico_brawa_01: ale to jeszcze nie to.

wybieramy się z R na grzybki dzisiaj :-D ciekawe czy coś znajdziemy :ico_oczko:

ide rosołek gotowac, a na drugie chyba gołąbki zrobie, bo już mam na nie ochotę :-D

popołudniu będę dalej kołysanki rozsyłac :ico_oczko:

miłego dnia :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

31 sie 2008, 11:23

#ania#, :ico_olaboga: musisz to przetrwac!!! badz dzielna. Mnie boli strasznie bok - ale tylko jak leze albo siedze. A ze czesciej to robie niz chodze to tez nie najlepie mi z tym. BEDZIEMY DZIELNE DLA NASZYCH :ico_dziecko: damy rade!!! Wytrzymaj do srody!!! A moze njalepiej bedzie na jakis masaz sie zapisac tak jak Motylek - jej przeszlo, wiec moze i tobie pomoze!!!

Anetka29, do mnie nic nie doszlo :ico_placzek: ale trudno - moze taka poczte mam :ico_sorki: Uwazaj w lesie na siebie, i uzbieraj duzo grzybkow!!! Moj tata tez tak zbiera - ostatnio pierwszy raz jadlam sosik z kurek - ale pychota :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość