Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

30 sie 2008, 19:04

ja bym musiala siedziec po stronie kurkow od wody to juz nie dla mnie
dobre :-D :-D ciekawe dla czego ??

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

30 sie 2008, 19:10

Dziewczyny a myslicie ze mozna obliczyc jakos date porodu jak sie zna dzien zaplodnienie?????????????Bo ja wiem ze to byl 9.01 ale ile mam do tego dodac
A ja 4 stycznia :ico_haha_01: To sie jakos da obliczyc ale ja nie umiem :ico_olaboga:
Dziekuje Wam za komplementy odnosnie moich sukieneczek :ico_sorki: Ale bedzie jajo,jak sie okaze,ze sie znow pomylili,co.
Ja bym chwilowo do wanny z Arturem nie weszla,bo tak sie wstydze tej swojej fokowatosci,ze sie przestalam przy nim przebierac nawet :ico_noniewiem: I tak mnie nie dotyka nawet :ico_placzek: Boze,do czego to doszlo,jestem odpychajaca dla wlasnego meza,przykro mi strasznie z tego powodu.Ale jak schudne,to sobie najwyzej poszukam takiego,dla ktorego nie bede odpychajaca :ico_zly: obaczymy wtedy :ico_zly:

[ Dodano: 2008-08-30, 19:11 ]
Strasznie goraco,chyba wszedzie tak dzisiaj.Czuje,ze mnie przez to cudowna noc czeka :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 sie 2008, 19:16

Miszka nie przesadzaj-przytylysmy tyle samo wiec mnie nie denerwuj-nie wiesz co to sie robi -w lustro sie nie patrzy a jak idziesz ulica to czasem w sklepowych oknach sie nie przegladaj :ico_nienie: a jak kuz spojzysz na noge przez przypadek to zaraz pomysl sobie o czym innym i nie rob dolinki :ico_sorki:
ja oststnio wkroczylam do sypialni w takiej lekko matce nieprzystojacej bieliznie w rytm muzyki-(to mialobyc sexi :ico_oczko: )to Marcin omal ze smiechu z lozka nie spadl :ico_haha_01:
ale generalnie ja sie niedaje :ico_nienie: obowiazki Meza musi spelniac :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-08-30, 19:17 ]
Czuje,ze mnie przez to cudowna noc czeka
mnie pewnie tez zab mnie pobolewa :ico_placzek:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

30 sie 2008, 19:35

co wy wypisujecie zobaczycie jeszcze zatesknicie za tym brzuszkiem to cud pomyście sobie ze pod waszym serduszkiem rosnie mała istotka część was obojga
dla swoich mężów jesteście piekne naprawde

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

30 sie 2008, 19:38

ja oststnio wkroczylam do sypialni w takiej lekko matce nieprzystojacej bieliznie w rytm muzyki-(to mialobyc sexi )to Marcin omal ze smiechu z lozka nie spadl
ale generalnie ja sie niedaje obowiazki Meza musi spelniac
Widzisz,ja w zadna swoja seksowna bielizne nie wchodze,nawet z ponczoszek mi sie uda wylewaja :ico_placzek: Moj tez by mnie obsmial :ico_placzek: Ja juz nie mam zamiaru go na sile do wyra ciagnac....Zaraz urodze ,szybko wroce do formy i jak on mnie nie chce to sie zajme moim sasiadem Angolem z dolu :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

30 sie 2008, 19:48

Nie wiem jak to sie oblicza.Mi gin obliczyl wedlug usg i na kazdym ta sama data wyszla wiec jestem jej pewna,ale co innego ze moge wczesniej rodzic,bo raczej tak bedzie:-)
Ale jeszcze nie chce,naprawde,dlatego martwia mnie te twardnienia :ico_placzek:

JA sie tez wole sama kapac,bo nie chce by M widzial moje niedoskonalosci.
A juz w bieliznie to mu sie wogole wole nie pokazywac,bo az wstyd.PRzytylam kilkanascie kg,ale coprawda przed wazylam malutko,ale i tak dla mnie to katastrofa tyle wazyc co ja teraz buuuuuuu :ico_placzek:

Ostatnio M porobil mi sesje ciazowych fotek na pamiatke.Chcialam zeby sie w profesjonaliste zabawil,hehe,troszke mu to wyszlo :-) A jedno mi z synkiem pstryknal,,,slodka fotka.
A tak wogole to mi sie brzuch obnizyl, a wam??

Wlasnie pochlonelam porcje frytek i miske pomidorow w smietanie.Zachcianka dzidzi spelniona,wiec nie mam wyrzutow :-)

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

30 sie 2008, 19:53

dla swoich mężów jesteście piekne naprawde
Oj kochana,to niestety zalezy od meza :ico_haha_01: Moj mi centralnie mowi,ze ma nadzieje,ze jak urodze ,to ma nadzieje ze bede wygladala jak przed ciaza :ico_olaboga: Tak mi czasami przykro.....

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 sie 2008, 20:42

A tak wogole to mi sie brzuch obnizyl, a wam??
mi nie :ico_placzek: ja mam wrazenie ze mi ciagle do gory sie unosi :ico_olaboga:
ja w zadna swoja seksowna bielizne nie wchodze,
noi chyba nie myslisz ze ja tak :ico_olaboga: ja specjalnie zakupilam :-D (zapomnialam dodac ze swiatlo bylo przyciemnione :ico_oczko: )
Ostatnio M porobil mi sesje ciazowych fotek na pamiatke
i nic sie nam nie pochwalisz tymi fotkami :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-08-30, 21:09 ]
:-) Iga ma czesto czkawke...biedna...dzis juz 2 czy 3 raz :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-08-30, 22:41 ]
...no i mnie jedna znajoma nastrazyla ze ona w cizy miala jakiegos paciorkowca czy kurde cos...co jest niebezpieczne dla dziecka jak sie rodzi i ze mam sobie taki test zamowic http://www.medisave.co.uk/group-strepto ... -7896.html no i zamowilam :ico_noniewiem: niebardzo wiem o co chodzi no ale dobra niech bedzie...

[ Dodano: 2008-08-30, 22:44 ]
zamowienie jest za darmo...pobiera sie probke i za wynik dopiero sie placi...jak sie ma to cos to sie idzie do poloznej i zapisuje antybiotyk :ico_noniewiem:
tylko czy ja bede wiedziec jak ta probke pobrac :-D ...

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

31 sie 2008, 09:40

Witajcie kochaniutkie w ten piekny sloneczny i cieply poranek :-) az chce sie wyjsc dzis na spacerek.... Mezulek robi wlasnie sniadanko a ja weszlam sie przywitac.
no i mnie jedna znajoma nastrazyla ze ona w cizy miala jakiegos paciorkowca czy kurde cos...co jest niebezpieczne dla dziecka jak sie rodzi i ze mam sobie taki test zamowic
tak to prawda, tylko to sa takie bakterie nazywaja sie streptokoki i ja wlasnie teraz mialam je robione i czekam na wyniki, jesli ma sie takie bakterie to od razu po urodzeniu dostaje sie antybiotyk

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

31 sie 2008, 09:44

tak to prawda, tylko to sa takie bakterie nazywaja sie streptokoki i ja wlasnie teraz mialam je robione i czekam na wyniki, jesli ma sie takie bakterie to od razu po urodzeniu dostaje sie antybiotyk
:ico_sorki: dzieki Pati-to dobrze ze sobie jednak zamowilam :ico_sorki:
ma byc w poniedzialek po 2 -zobaczymy bo wiem ze to sie robio miedzy 35 a 37 tc
...a dziendobry :ico_kawa:
u mnie juz nie jest ladnie pochmurno i szro :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość