Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

30 sie 2008, 16:10

Ja buźke myje watka namoczona w przegotowanej wodzie bo jak jeżdzę mu po buzi to on łapie te krople i pije :ico_oczko:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

30 sie 2008, 17:53

ja od urodzenia kupuje zuzi pampersy i jestem z nich zadowolona, do wody dodaje zel do mycia z nivea bayby do smarownia cialka tez ten co uzywa Anuszka wszysto mam z nivea uwazam ze to bardzo dobre kosmetyki dla dzieci, a buzke na dworek smaruje zuzi tez nivea tym na kazda pogode :-)

[ Dodano: 2008-08-30, 17:56 ]
cuszki piore w wizir tym dla rodziny sensitiv i do tego plyn tez z lenora ten bialy sensitiv

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

30 sie 2008, 19:48

A buzię czym myjecie? mydłem? wodą "kranówką" czy przegotowaną?
ja myje przegotowna wodą

[ Dodano: 2008-08-30, 19:49 ]
Ale dziś Franko był marudny całe szczescie już śpi i dlugo sie nie nameczyłam z usypianiem :-)

kamila_torun
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1708
Rejestracja: 24 maja 2007, 11:42

30 sie 2008, 20:41

hej dziewczynki, moj ma skore atopowa jak to lekarz stwierdzil. do prania ubranek uzywam JELPA do mycia i smarowania cialka EMOLIUM wszystko malemu wychodzi na cialku..wszystko, moj zjedzony banan, kostka czekolady, albo to ze przytula sie do naszych ubran pranych w normalnym proszku.. nasz piesek jak go polize to tez zaraz widac na skorce, czerwone plamy..potem krosteczki.. no i duzo potowek.

macie dobry sposob na likwidacje potowek? ja slyszalam ze smarowac wacikiem nasaczonym w spirytusie, mnie to troche pomagalo, ale moze cos bardziej skutecznego?

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

30 sie 2008, 21:19

ja tez słyszałam że spirytusem sie zmywa potówki ale hmmm, na skórze mojej Tosi są potówki a potówki, kiedys były przezroczyste teraz to czerwone male plamki, pojawiaja sie w miejscach gdzie ma za cieplo np na szyji kiedy ma pieluszke zawiązaną jak pluje, bo nienawidzi kaftaników, pojawiają sie głównie w upały a że one już mijają to powoli schodzi

proszek zaczynam wprowadzać nasz vizir, myjemy też w nivejce i wlaśnie dziś skończyła się oliwka to jutro chce kupić to co wy tez z nivejki ten krem czy jak tam sie to nazywa

pieluszki używamy z rossmana bo skoro cos jest dobre to po co przepłacać? happy pieluszki już nie sa te najgorsze, podobno stoją na równi z pampersem, cenowo i jakościowo, potem sa huggisy i inne

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

30 sie 2008, 21:27

a jeszcze jedno pytanie, jakie macie blendery? Chciałam się porwać na gotowanie zupek, pokupowałam jarzynki ale nie mam blendera.. patrzyłam w sklepie, ale nie wiem jaki kupić, jaka moc będzie wystarczająca do zmiksowania mięska (bo gotowaną marchewkę to chyba każdy zmiksuje), więc może coś poradzicie.. no i oczywiście żeby cena mnie nie powaliła, max. 150 zł

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

30 sie 2008, 21:27

czesc, dziewczyny
nie wiem, kiedy następnym razem napiszę, komputer jest baaaardzo zawirusowany, teraz sam się naprawił :ico_szoking: no i siedzimy same, bo mąż ma dzis słuzbę 24h
u nas ciężko w nocy, Bianka budzi sie co 2 godz. , czasem nawet daję jej butlę, bo moze cycem się nie najada?dziąsła są opuchnięte
dzis zrobiłam zupkę z buraczkiem, potem dałam jej jabłka z jagodami, nie wiem, moze za duzo tego ostatniego zjadła, bo potem wszystko zwróciła
bylismy na szczepieniu, mała wazy prawie 8,5 kg, locek jest niezly
powoli przechodze na butlę, choc jakos tak zal mi odstawiac od piersi, nawet nie sądziłam,ze to powiem po moich wczesniejszych problemach z karmieniem naturalnym

buzię myję przegotowaną wodą, do kąpieli uzywam linomagu, z pieluch preferuję hugiesy, ale teraz kupię te "biedronkowe",bo ponoc dobre, rzadko smaruję ciałko oliwką, na spacerki mam krem nivea

emilia7895, dzieki za zaproszenie na nk, dobrze,ze macie zdjęcia, poznaję osoby własnie po nich :-D

Ania Zaba, ja mam brauna, dostalismy w prezencie slubnym, ale kiedys patrzyłam cenę, nie są drogie, jestem zadowolona, bo zupki konsystencję mają jak te ze słoiczków

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

30 sie 2008, 21:30

kamila_torun, ja słyszałam też tylko o spirytusie, mojej Zuzi też często wychodzą bo ona lubi ciepełko (musi być zapatulona, inaczej nie zaśnie) ale nie smaruje ich niczym, bo po pół dnia schodzą

[ Dodano: 2008-08-30, 21:32 ]
Dona, a jaka moc tego brauna?

[ Dodano: 2008-08-30, 21:36 ]
powoli przechodze na butlę, choc jakos tak zal mi odstawiac od piersi, nawet nie sądziłam,ze to powiem po moich wczesniejszych problemach z karmieniem naturalnym
ja też karmię już tylko wieczorem i jak się obudzi w nocy, przez dzień właściwie sama się odstawiła

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

30 sie 2008, 21:36

Ania Zaba, ja mam brauna, dostalismy w prezencie slubnym, ale kiedys patrzyłam cenę, nie są drogie, jestem zadowolona, bo zupki konsystencję mają jak te ze słoiczków
my tez mamy Brauna i też jestem zadowolona. Kupilismy na promocji w Tesco były po 99,90.

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

30 sie 2008, 21:39

zirafka, a jaka moc ?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość