Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

30 sie 2008, 09:07

Dzieńdoberek dziewczyny
Ja zaraz robię porządki bo mamy dzisiaj gości.
A mój B dzisiaj bedzie się "bawił" w spidermana :ico_haha_01:
Dzisiaj ma kurs na bezpieczne spadanie z dzwigu, troche się boję....no ale przecież bedą profesjonaliści....a Anglicy to mają fioła na punkcie bezpieczeństwa....więc mam nadzieje że mi nie odfrunie :-D :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

30 sie 2008, 09:09

Aginka, a co się dzieje w nocy? Malwinka spać nie może?

na okrągło sie wierci , płacze , budzi , woła pić ... choć picie jej już mocno ograniczam .... woła siku w nocy ... ale gdy wstaniemy z łóżka mówi ... "nie idzie siusiu".... i tak w każdą noc....

[ Dodano: 2008-08-30, 09:11 ]
Maggie, ... ale macie śliczne zdjecia w podpisie ... :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

30 sie 2008, 09:32

Aginko, może Malwince zębolki idą...
Mój Antek też cos sie dziwnie zachowuje ale podczas usypiania, przesypia na szczęście całe noce.

PS Aginko a TY jesteś na NK, bo cos nie mogę Cie znależć... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

30 sie 2008, 11:21

na okrągło sie wierci , płacze ,
Moja Asia tez tak ma, chociaz teraz (odpukac!) juz jakby mniej i przy 'dobrych wiatrach' wstaje do niej 1 -2 razy w nocy (Asia jeszcze uzywa pampersa, wiec nie wola siku w nocy)
A mój B dzisiaj bedzie się "bawił" w spidermana :ico_haha_01:
no prosze, prosze :ico_haha_02:

Maggie, cudne zdjecia w podpisie :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

30 sie 2008, 12:04

Nocki przesypia całe, no ale tez ma pampersa
A jak w dzień z pampersem?

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

30 sie 2008, 21:08

PS Aginko a TY jesteś na NK, bo cos nie mogę Cie znależć...
widzę że juz znalazłaś mnie na NK ... dziękuję za zaproszenie

Awatar użytkownika
anulka_
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 sie 2008, 06:31

30 sie 2008, 22:13

Witam!!

Aginka powiem szczerze że nie wiem czym dentystka smarowała Miłoszkowi ząbki, ale taki zabieg nazywa się chyba lakierowanie

Kristi a skąd Ty jesteś??? :-D

Pozdrowienia dla wszystkich Mam i ich Pociech!

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

30 sie 2008, 23:23

U nas tez jesli chodzi o nocniczek, to niestety nic z tego, wydaje mi sie, ze Asia nie jest jeszcze gotowa, probowalam wszystkiego i nic, chyba odpuszcze, moze sama niedlugo zacznie wolac... :ico_noniewiem:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

31 sie 2008, 00:09

widzę że juz znalazłaś mnie na NK ... dziękuję za zaproszenie
Aginko, z pomocą Basieńki

Gabi nic się nie martw przyjdzie i na Emilcię czas.
Mój Antek dzisiaj dwa razy popuścił w majtki, kurcze nie zdarzało mu się, ale to jest tak że on "nie ma czasu" na siusianie....a zabawy nie znosi przerywać. :-D

Basia, no cudne zdjęcie Asi w podpisie...chyba mały kibic rośnie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

31 sie 2008, 09:39

Dzien dobry Kochane ;-)
U mnie wszystko ok,wczoraj nie mialam czasu zajrzec bo cielismy drzewo to znaczy nie ja,tylko o dziwo tesc,moj maz i tesciowa ukladala a ja mialam najlepsze zajecie ;-) Chodzilam sobie z moimi dziecmi na spacerki bylismy tez na lodach pozniej drugim razem i tak zajmowalam sie tylko moimi skarbkami ;-> A jak zasnely to tez tam troche pomoglam przy ukladaniu ;-)
U nas jak chodzi o nocnikowanie to tak srednio.. ale caly czas pracujemy nad tym ..Nicolinka wie ze ma siku robic na nocnik ale nie zawsze zdazy doleciec do niego.. to cos podobnego do Maggie i Antosia tez jest mala zajeta i pozniej juz woli zrobic w majtki niz na Topek(Nocniczek ;-) ) A teraz moja Nicolinka sobie patrzy na bajke wiec ja szybko cos pisze ;-)
Za dlugo Nicolcia tez na bajki nie umie patrzec bo sie jej nudza ..
Ale sie ciesze ze mamy cale drzewo pociete :ico_brawa_01:
No i zauwazam ze tesciowa normalnie ze mna rozmawia ale ten chlod wyczuwam u niej dokladnie.. :ico_oczko: ale nie przejmuje sie tym..

Mama_Ania piekne foteczki,a Patryczek jaki maly slodziak i jaki juz jest okraglutki na buziunce I Kinga jaka fotogeniczna :ico_brawa_01: Super dzieci :ico_brawa_01:

Basia,Gabi jak to mowia na wszystko bedzie czas wiec moze Asia i Emilka sama da ci znac jak bedzie tak daleko z nocnikowaniem ;-) Powodzenia wam zycze..

Anulka a ja mieszkam w Niemczech na pieknej Bawarii :-)

Ok juz uciekam wieczorkiem napisze wiecej.. Dzisiaj idziemy do tesciow na tego zaleglego grilla.. niechce za bardzo. ale juz im powiedzielismy ze przyjdziemy.. no ale jak cos mi sie nie spodoba to sie bede odzywac .. teraz juz sie nie dam ;-)
Milego dzionka papa u nas piekna pogoda dzisiaj,upal i idealna pogoda na grilla zobaczymy jak tam bedzie.. :ico_oczko:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości