Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

31 sie 2008, 10:26

Basia, no cudne zdjęcie Asi w podpisie...chyba mały kibic rośnie :ico_haha_01:
Podala sie na mnie, bo ja tez lubie kibicowac, co prawda przed tv ale zawsze :ico_wstydzioch: :-)
Asieńka przecudna :ico_brawa_01:
Dziekuje w imieniu Asi :ico_haha_02:
Basia,Gabi jak to mowia na wszystko bedzie czas wiec moze Asia i Emilka sama da ci znac jak bedzie tak daleko z nocnikowaniem ;-) Powodzenia wam zycze..
Dziekuje za slowa pocieszenie...
A Nicole jak tam z nocniczkiem?
Sliczne zdjecie w podpisie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-08-31, 10:26 ]
Cytat:
widzę że juz znalazłaś mnie na NK ... dziękuję za zaproszenie

Aginko, z pomocą Basieńki
Aginka, mam nadzieje ze sie nie gniewasz? :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

31 sie 2008, 13:14

Hej Kobietki ;)
Moje dzieci sobie spia a ja jeszcze chwilke na kompie jestem i pozniej zaczynam nas powoli pakowac na tego grilla,w sumie na tym grillu to bedziemy jesc rybki i mieso.. i moze tez kielbaski ale nastawiam sie raczej na rybke ;-) :ico_wstydzioch: Dawno nie jadlam ryby z grilla..
Pozatym to nadal mamy upal.. i tak sobie mysle ze pieknie nas ten sierpien pogoda zegna super :ico_brawa_01:

Gabi ja ci jeszcze nie pozyczylam bardzo pieknego i udanego urlopu,uwazajcie na siebie i bawcie sie dobrze i wracaj do nas ;-)
A tak z ciekawosci zapytam.. podobalo ci tam w Niechorzu na urlopie?? Bo wiesz my tez w nastepnym roku pojechalibysmy na urlop i myslimy tak glosno gdzie?? Wybieramy sie tak campingowo nad morzem.. zeby byl plac zabaw i takie tam atrakcje?? Opowiedz troszke oki?? :ico_wstydzioch:

Basiu z nocnikowaniem u Nicolinki tez jest ciezko.. Mala wie ze musi robic siku na nocnik ale robi w majteczki.. caly czas mowie jej ma robic siku do nocniczka i latam z tym nocnikiem za nia.. ale jeszcze siku do nocnika nie zrobila.. :ico_noniewiem: a co dopiero mowic o kupie.. :ico_noniewiem: :ico_haha_02: No ale jestem pozytywnie nastawiona i mam nadzieje ze w koncu cos ruszy z naszym nocnikowaniem ;-)

Ok a ja uciekam buziaki dla was papa

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

31 sie 2008, 14:02

Aginka, mam nadzieje ze sie nie gniewasz?
jestem Ci wręcz wdzięczna .....
Gabi, no to spróbuję cię znależć na NK
Aginka powiem szczerze że nie wiem czym dentystka smarowała Miłoszkowi ząbki, ale taki zabieg nazywa się chyba lakierowanie

nie wiem dlaczego ale nam dentystka nie polecała lakierowania na naszym etapie ... mówiła że można ....ale większy nacisk nałożyła na to by dbać o zęby by oduczać małą pic słodkich soków ....

Podala sie na mnie, bo ja tez lubie kibicowac, co prawda przed tv ale zawsze
zdjęcie rewelacja ... z nas również są zagorzali kibice ... szczególnie siatka i żużel ... gdy jest siatkówka to nawet mężczyzn to Malwinka woła "Ania , Ania , Ania " tak z przyzwyczajenia bo gdy była mała i oglądała mecz kobiet kibicowałyśmy Ani Podolec ... o ona pochodzi z naszych okolic ...

[ Dodano: 2008-08-31, 14:16 ]
hm... widzę że dziewczyny znalazłyście mnie na NK same ... dzięki ....

Awatar użytkownika
anulka_
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 sie 2008, 06:31

31 sie 2008, 14:20

Witam!!

Miłej niedzieli!


trafiła mi się stronka :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

31 sie 2008, 14:24

trafiła mi się stronka
na tt możesz sobie zmienić w ustawieniach ile chcesz mieć postów na stronie .... i wtedy będziesz miała mniej stron

Awatar użytkownika
anulka_
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 sie 2008, 06:31

31 sie 2008, 14:25

aginka witaj! Jak mija Ci niedziela?

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

31 sie 2008, 14:31

Malwinka śpi ... a ja skończyłam przeglądać Kapikowi rzeczy do szkoły ... i widze że czeka mnie jeszcze mnówswo wydatków .... bo my jutro do szkoły pędzimy ......

Awatar użytkownika
anulka_
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 sie 2008, 06:31

31 sie 2008, 14:33

Życzę miłego rozpoczęcie roku szkolnego :-) Synek chce iść do szkoły??

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

31 sie 2008, 14:44

oj z tą szkołą będzie kiepsko ... przez całe wakacje zaglądnął do książki nie wiecej niż 10 razy :ico_olaboga: zapomniał literek :ico_olaboga: za książki do pierwszej klasy ma już od maja a dopiero wczoraj je odfoliował....



[ Dodano: 2008-08-31, 15:14 ]
cos mi się wydaje że Iza ma dziś urodziny ......

Iza ... wszystkiego najlepszego ... Obrazek

Awatar użytkownika
anulka_
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 sie 2008, 06:31

31 sie 2008, 15:39

Moje dziecko śpi już 3 godziny! :ico_szoking:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość