Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

30 sie 2008, 08:43

witajcie.

Becia zdjęcie w podpisie super. wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 3000 posta
No i gratuluje ciąży, nawet jeśli jest tylko wirtualna, hi hi.

Gozdzik ja też radzę ograniczyć najwyżej słodycze i ew. jeśli dajesz Julce dużo chleba, lub pszennych bułeczek, to też.

Agacieszę się, że ploteczki udane, przynajmniej jakaś odskocznia.

A u nas ok. Nocka przespana, część w łóżeczku, a część u nas w łóżku :ico_wstydzioch:
Dziś jedziemy na wycieczkę do Jastarni, odwiedzić znajomych. Pogoda dość dobra, tylko, że jakoś tak zimno.

ja dzis pierwsza , więc dla wszystkich aromatyczna :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

30 sie 2008, 12:29

Witajcie
hehehe Becia mi tez wyszedł czerwony a mam @ heheehe
co do słodyczy to Juli daje bardzo malutko i chlebka tez je mało woli sama szyneczke :-)
a ja dzis miałam poranek sprzatania juz o 7 wziełam sie za mycie okien efekt jest taki ze mam wszystkie okienka wymyte łazienka wypucowana salon tez w sypialni
posciel zmieniona totalny ful wypas :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
nio to teraz moge wypic kawusie :-) :-) urmajo, dziekuje :-)
Dziś jedziemy na wycieczkę do Jastarni, odwiedzić znajomych. Pogoda dość dobra, tylko, że jakoś tak zimno.
udanego wypadu :-)

[ Dodano: 2008-08-30, 13:48 ]
Jula zasneła a ja widze że na tt nastał weekend :-)

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

31 sie 2008, 08:00

witajcie.

Ale tu pustki??? :ico_szoking: Tylko gozdzik stoi na posterunku. Kochana powiedz mi skąd Ty masz tyle siły, żeby tak szybko wysprzątać całą chatę??? :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A mi test wyszedł niebieski :-D :-D :-D

A my wczoraj wróciliśmy ok 22 do domku. Było bardzo miło.
Dziś jedziemy na ostatnie zakupy do szkoły dla Mikusia i po południu na imieninki do mojej Mamy.

Dla wszystkich aromatyczna :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

31 sie 2008, 09:33

Witajcie w Niedzielny poranek :-) pogoda zapowiada sie piekny dzień słoneczko pieknie swieci troche wieje chłodny wiaterek ale mysle ze sie jeszcze ociepli :-)
urmajo, co do sprzatanie to po prostu jak zaczne to nie ma takiej sily zebym przestala bo jak juz choc na chwile siade to ogarnia mnie leń noi czuje to zmeczenie a tak to wczesniej układam plan co mam dzis zrobic i robie :-)
no nic Jula juz po sniadańku to teraz czas na nasze :-) jajeczniczka ... mniam :-D :-D :-D miłego dnia

[ Dodano: 2008-08-31, 20:50 ]
:ico_noniewiem: no tak nikogo jeszcze od rana nie było jednym słowem weekend Jula właśnie usypia z tż bylismy dzis u mojej mamy i nawet niewiadomo kiedy dzionek zleciał a jutro męzuś znów do pracy ech...

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

31 sie 2008, 21:05

gozdzik, ja już jestem :-D

Weekend mieliśmy troszkę zakręcony i co chwilę nas gdzieś wywiewało :ico_oczko:
W sobotę byliśmy na zakupach a popołudniu pojechaliśmy do Ustronia połazikować.
Natomiast dzisiaj pojechaliśmy do Parku Miniatur a następnie na Kocierz (to taka góra niedaleko ale są tam cudne widoki :ico_oczko: )

Dziewczyny Emilce chyba zaczynają ruszać 5 :ico_olaboga: Jestem troszkę zaniepokojona bo teoretycznie wychodzą po ukończeniu 2 lat no ale zobaczę. NArazie Emiś ma lekko zaczerwienione dziąsło ale znowu zaczyna się bardziej ślinić i pchać wszystko do dzióbka :ico_noniewiem:

A wkleje Wam jeszcze troszkę fotek :-D
Najpierw fryzurki mojej Emisi :-)
Obrazek
Obrazek
A tutaj zdjęcia z Parku Miniatur...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
I jeszcze widok z góry Kocierz :-)
Obrazek

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

31 sie 2008, 21:22

ale sliczna jest Emilka zdjęcia super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
hihi moja Jula uwielbia wszelkiego rodzaju łudeczki autobuski karuzelki na pieniazki :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

31 sie 2008, 21:39

Tak się zaczęłam zastanawiać...
Bo chyba na lutówkach jak dzieciaczki skończyły 18 m-cy to dziewczyny robiły takie podsumowanie. Począwszy od porodu ile trwał poprzez ulubione rzeczy na posiadanych umiejętnościach skończywszy.

Biorąc pod uwagę że nasze dzieciaczki we wrześniu skończą półtora roku to może też byśmy zrobiły coś podobnego ??

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

31 sie 2008, 21:44

tez o tym myślałam ja jestem za :)
Jutro idziemy a szczepienie to sie dowiem ile Jula dokładnie wazy i ma wzrostu :)
byr.... jak sobie pomysle o kłuciu to juz mi skóra cierpnie biedne moje maleństwo

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

31 sie 2008, 21:52

gozdzik, ja też się bałam tego kłucia a Emi nawet nie zapłakała.
Hihi to już nie są takie maleńkie dzieciątka :ico_oczko:

A co do tego bilansu półtoraroczniaka to same sobie wymyślimy pytania nie ??

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

31 sie 2008, 22:01

pewnie a to jest tylko jedno kłucie czy wiecej :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość