Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

Pobudki w nocy i ploteczki 6

01 wrz 2008, 07:38

dziendoberek

nowy temacik jak co miesiac otawrty



my weekend spedzilismy dosc imprezowo :ico_haha_01:
z piatku na sobote opijalam z moja przyjaciolka jej nowa prace w przedszkolu, w sobote z rana spalismy dosc dlugo, pio czym po poobiedniej pizzy pojechalismy do tesciowki skladac jeje szafe, potem do znajomych ogladac ich nowe auto i T musial "zobaczyc" co kolega jeszcze bedzie mial do robienia w aucie..pozniej pojechali do nas i opijalismy ich samochod :ico_haha_01: ,,

rankiem nieco skacowani lezelismy do 12..tzn ja juz sie krecilam od czasdu do czasu bo Oksar od 8 na nogach, ale grzecznie ie bawil i po nas zaczal skakac dopiero ok 10 :ico_haha_01: po czym przed 11 zasnal z nami..

po poludniu urodziny moejje kuzynki i tak minal ten weekend

dzis na szczescie moj szkrab wstal usmiechniety ...i to juz po 7...
poprzytruylal sie io chcial na nocnik..kupke robi i sie smieje ciagle..ioby tak dalej..bo z tymi jego zmiennymi humorkami to roznie :ico_haha_01:

ja dzis mam sporo porzadkow i rzeczy roznych do robienia bo w weekend nie ukrywam ze tylko obiady robilam nic po za tym..

jedno pranko sie juz konczy zaraz posciel wstawie
wypije kawusie i z malym lecimy na plac zabaw

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

01 wrz 2008, 07:53

witam
ale nocka :ico_olaboga: po tym jak Kacper zwymiotował i zasnał potem myślałam że juz bedzie spał,ale gdzie tam,znowu sie obudził ok 24 i znowu wymiotował,wziełam go do siebie i spał ze mną,bałam sie żeby sie nie udławił czasem :ico_olaboga: biedulek mój mały,tak płakał wystraszony
ja zasnęłam po 3 i co chwila sie budziłam,okropnie jestem niewyspana
zaraz idziemy do mojej babci,posiedzieć z nia bo sama,tato pojechał z dziewczynami na egzamin

8 dochodzi :ico_noniewiem: badania mamy,niech ten dzień sie juz skończy :ico_placzek:

dzis kacper jakby nigdy nic,zjadł śniadanie i normalnie sie czuje,oby tak zostało :ico_sorki:

zmykam paa

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

01 wrz 2008, 08:01

no doczytalam was :-D

El kochana witaj! zagladaj koniecznie czesciej bo nie ma kto polewac wieczorami :ico_oczko: :ico_oczko: i chwal sie swoim skarbenkiem

Kasiu trzymaj sie!! Dobrze ze mama ma taka zywa i wesola osobe na sali, moze to ona jej "pomoze"
i duzo zdrowka dla Kacperka i Wiktorka, oby nie chorowali!!!!!

Patus tak to juz jest...z tymi mezczyznami... zawsze wina czyjas, nie ich..ale kryzysy malzenskie to chyab norma...ycze wam szybkiego pogodzenia i jak najmniej konfliktow!!!!

Lulu moj aparacik kosztowal 1500zl, do tego co miesiac wizyta kontrolan 60 zl i co jakis czas wymiana luku 150 zl..koszt spory ale efekt satysfakcja gwarantowany niby :ico_haha_01:
sa jeszcze aparaciki porcelanowe za ok 2500zl i szkalnee czzy tam krysztalowe za 3500 zl ale roznia sie od tgo tylko pod wzgledem estetycznym..a i sa ciezsze wiec nawet ten metalowy troche lepszy :ico_haha_01:

ide ubierac mojego czorta bo wstal z nocnika i chce juz do "auta" on to tylko w aucie by siedzial :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-09-01, 08:02 ]
Kasiu moze Kacperka jakas wirusowka lapie :ico_olaboga: oby nie :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

01 wrz 2008, 08:08

kasiekk, Pelusia może gardło boli że wymiotował , kuba właśnie wymiotował a potem okazało się że to angina
oby nie oczywiście ,biedactwo :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
wiem jak płakał bo kuba miał to samo bał się wymiotować :(
oby dzisiejszy dzień był dla was wszystkich dobry , żeby badania były ok, dziewczyny zdały egzamin a peluś był zdrowy - trzymam kciuki i jestem tobą myślami :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Natashka, super weekendzik ,szkoda że się skończył i musisz wracać do obowiązków :ico_oczko:

juz T wrócił przed24 pijany że szok ,rozebrał się i zasnął i też raz :ico_zly: :587: i dziś znowu , jestem taka franca że się ciesze niech ma za swoje :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: i dzisiejszy dzień taki będzie
ahhh ta przewidywalność , rutyna ....

zamówiłam kubusiowi rowerek na allegro ,bo zaczął jeździć tzn pedałować dużo na tych swoich małych a one już za małe mi się zdają i zamówiłam

idę do fryzjera podciąć ciut ciut włoski i może uda mi się z kubą też puść będzie ryk :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-09-01, 21:01 ]
kasiekk daj znać co u was :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-09-01, 21:02 ]
u mnie bez zmian czyli beznadziejnie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

01 wrz 2008, 22:07

witam wieczorkiem

mama miała robione dziś usg jamy brzusznej i bronchoskopię
brzuch czysty,nic tam nie ma na szczęście :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
teraz tylko czekać na wyniki tej bronochoskopii a to moze potrwać do 2 tyg,mam nadzieje ze będa dobre :ico_sorki:
do południa to chodziłam do tyłu popijając nerwosol,normalnie szok,nerwówka okropna

co do prawka to siostra zdała na autobus :ico_brawa_01: a siostrzenicę oblał znowu na parkingu :ico_olaboga:

Kacper dzis normalnie bez żadnych objawów,tzn kaszle nadal jeszcze i kataru ma ale już mniej,nie wymiotował,jadł,chyba cos mu zaszkodziło wczoraj :ico_noniewiem:

Patka małż niech cierpi ;) zasłużył :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-09-01, 22:09 ]
bylismy u mamy,te wyniki też ja bardzo podniosły na duchu,ale trzeba czekać jescze na drugie,to jeszcze nie koniec niestety :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

01 wrz 2008, 23:51

witajcie w nowym miesiacu :ico_oczko:
kasiekk, to super ze wyniki dobre u mamusi :ico_oczko: trzymajcie sie :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
zdroweczka dla chorowitkow :ico_oczko:
Patka dogadacie sie i jakos sie wszystko ulozy zobaczysz
jak w kazdym malzenstwie raz jest lepiej raz gorzej :ico_sorki: trzymam kciuki oby wszystko sie ulozylo

mojej Gabi 4 zeby ida na raz :ico_olaboga: i jest marudna i moze nocki zerwane od tego wlasnie :-D

[ Dodano: 2008-09-02, 00:03 ]
nawt nie zauwazylam ze to tak pozno :ico_szoking:
dobranoc kochane :ico_oczko: pa :-)

[ Dodano: 2008-09-02, 10:07 ]
witajcie :ico_oczko:
ale pustki gdzie jestescie :ico_szoking:
nocka spoko 1 pobudka z krzykiem :ico_sorki:
rano wstala przed 7 no i juz humorku brak :ico_olaboga:
Daniel do szkoly poszedl ale przed tym sie wyklocal nie chcial isc do szkoly :ico_olaboga: :ico_olaboga:
jeszcze wakacjami zyje :-D

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

02 wrz 2008, 11:21

witam
pobudka już o 6 niestety
niewyspana jestem
w dodatku chyba teraz mi coś siadło na żołądku bo mi niedobrze i rano :587: cały czas mnie muli :ico_noniewiem: dobrze że wczoraj dostałam @ bo bym se pomyślała :ico_puknij: :ico_ciezarowka:

nie moge jesć,bo jak czuje zapach to od razu mi sie chce :587: nawet kawy nie mogłam wypić :ico_olaboga:
zrobiłam na obiad kluski śląskie,tyle że nie wiem czy zdołam je jesc,mam nadzieje że kacper bedzie jadł

a co do niego to jest okropny :ico_olaboga: w sumie odkąd wróciliśmy z tych Wadowic to tak sie zachowuje :ico_olaboga: w ogóle nie słucha,jak do ściany sie gada i dzis znowu sie zlał w majtki,to jest ponad moje siły już powoli :ico_zly: nie wiem co sie z nim dzieje,cofa sie w rozwoju czy co :ico_puknij: :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-09-02, 11:25 ]
magda75, Daniel pomału i przywyknie do szkoły,tak to jest

biedna Gabulka

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

02 wrz 2008, 12:04

kasiekk, no fajnie ze jedne wyniki dobre, zobaczysz, wszystko teraz u Was będzie tylko lepiej

Natashka, juz Ci zabki nie bolą?

kasiekk, może jakis wirus macie, spoczatku Kacperek teraz i Ty.
duzo zdrówka

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

02 wrz 2008, 12:18

lulu81 mam nadzieje :ico_sorki:

ja wiem czy to wirus,jemu juz nic nie jest,tylko wtedy w nocy :ico_puknij: może nie mam pojęcia

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

02 wrz 2008, 12:50

kasiekk dobrze ze wyniki ok , następne będą też ok , trzymam kciuki
i gratulacje dla siostry - kurcze nie będzie się bała jeździć autobusem :ico_oczko: ma juz pracę czy tak sobie zrobiła żeby mieć ?
a z siostrzenice dalej trzymam kciuki
mam nadzieję że ci przejdzie , może wam coś zaszkodziło :ico_noniewiem: oby to nie wirus :ico_sorki:

magda75, super zdjęcie w podpisie :ico_oczko:
a danielkowi się nie dziwie że żyje wakacjami jeszcze :ico_oczko:

lulu81, co u was?

u nas ciche dni :ico_zly: trudno trzeba przeczekać :ico_zly:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość