Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

01 wrz 2008, 00:44

U nas dziewczyny to sie powoli już jesiennie robi ,niby jest ciepło ale to juz nie to samo co mc temu,
Aga ty mi nawet nic nie mow :ico_placzek: na pewno jest lepsza pogoda niz tu gdzie chmury z nieba nie schodza i wiecznie w kurtkach trzeba chodzic bo pada a w miedzyczasie kilka razy slonce wyjdzie i jak w kalejdoskopie normalnie nie wiadomo jak sie ubrac :ico_zly: klimat tu jest jednym slowem TRAGICZNY :ico_placzek:
jak mi sie biszkopt nie uda o kupie gotowy.
a widzisz mi biszkopt wyjdzie zawsze,gorzej z masa ale mozna pzeciez kupic jakas w torebce :-)
Razem sie bawili wiec mysle ze nie bedzie problemu Ale nie bede zapeszac
mysle ze bedzie dobrze przeciez jest rok starszy niz rok temu kiedy zaczynal wiec i wiecej rozumie a koledzy w tym wieku sa baaaardzo wazni,zauwazylyscie? :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aniadavid
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 80
Rejestracja: 16 mar 2007, 16:42

01 wrz 2008, 09:24

No i stalo sie. Maly poszedl do przedszkola. A rano tak jak sie spodziewalam byl placz :ico_olaboga:
W przedszkolu zaczal sie wstydzic kolegow, ale Pani wziela go za reke i jakos poszedl. Zobaczymy co z tego wyniknelo :-)
A wczoraj mielismy nieprzyjemne zdarzenie na sam koniec wakacji :->
Poszlismy na dmuchany zamek zeby David sobie poskakal i pech chcial starszy chlopak zderzyl sie z nim :( Oczywiscie placz, krew sie polala. I jak sie okazalo po powrocie maly ma naruszona jedynke :-/ Tak wiec dzis czeka nas wizyta u dentysty :(
Po prostu cudownie zaczal sie nam ten nowy rok przedszkolny :-)

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

01 wrz 2008, 09:34

Piotruś tez od dziś na nowo w przedszkolu!!!Rano ucieszył sie bardzo że idzie do przedszkola,i nie było żadnego problemu!W przedszkolu jeden chłopak bardzo płakal i tak jakoś dziwnie Potruś na niego patrzył,ale poszedł bez problem,tymbardziej że teraz są już w nowej sali,gdzie są nowe zabawki,więc poszedł,zobaczymy co bedzie mówił jak przyjdzie!

Magda Sz., u nas z rana jest zimno ,ale po południu ma by u nas 26 stopni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

aniadavid, ,kurcze ale mieliscie pecha,ale dobrze że nic więcej sie nie stało,ostatnio jak byliśmy tęz na takich poduchach poskakac,to tak samo starsi chłopaki szaleli i wogóle nie uważali na mniejsze dzieci,a rodzice stali obok i nawet nie zwrócili uwagi żeby chociaż troszkę uważali. :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-09-01, 15:27 ]
No i juz jesteśmy po pierwszym dniu,Piotruśiowi sie bardzo podobało,pani mówiła nawet że dokładkę chciał w przedszkolu,no i ma nową panią ,ale wydawała sie bardzo sympatyczna ,więc wszystko ok,nie było żadnego problemu.... :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniadavid
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 80
Rejestracja: 16 mar 2007, 16:42

01 wrz 2008, 18:42

DAvid tez jest bardzo zadowolony po pierwszym dniu przedszkola. U dentysty takze wszystko w porzadku, zabek nie jest naruszony tak wiec odetchnelam z ulga :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

03 wrz 2008, 09:54

aniadavid, jak ząbki :ico_brawa_01: wylecą naszym pociechom to smiesznie bedą wyglądac hahaha

Awatar użytkownika
aniadavid
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 80
Rejestracja: 16 mar 2007, 16:42

03 wrz 2008, 18:26

Na razie jest ok ale zapomnialam wczesniej napisac, ze byc moze mogl naderwac jakis zawiazek - nie wiem czy dobrze zapamietalam, ale to moze sie objawic dopiero za jakis czas, a wtedy nie bedzie zaciekawie. Ale jestem dobrej mysli :)

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

05 wrz 2008, 09:40

no i jak tam ,w poniedziałek zaczeło sie przedszkole,a dziś już piątek :ico_olaboga: ,ale to leci,dziś mamy zebranie w przedszkolu,aż sie boje,pewnie głównie o wydatki chodzi ,komitet,ubezpieczenie,rada przedszkola,ksiązeczki itd.....aha a w niedziele to odprawiamy urodzinki Piotrusia i dzis musze zrobic nega zakupy,bo jutro w pracy,no i planuje zrobic bigosek,jutro krokiety,ciasto upiec,a w niedziele jakąs sałatke i oczywisciw tort :ico_olaboga: nie wiem jak dam rade to wszystko ogarnąc tymbardziej e jutro cały dzien jestem w pracy od 8 30 do 20 30 :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniadavid
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 80
Rejestracja: 16 mar 2007, 16:42

05 wrz 2008, 18:53

To za pare dni wielka impreza :)
Wiec jesli by mnie tu nie bylo to Wszystkiego najlepszego dla solenizanta
:ico_buziaczki_big:

U nas jeszcze 1,5 miesiaca i bede miala to samo :)

[ Dodano: 2008-09-05, 18:54 ]
:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

07 wrz 2008, 10:28

aniadavid, dziekujemy bardzo kawałek :ico_tort: dla was :-)

Awatar użytkownika
aniadavid
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 80
Rejestracja: 16 mar 2007, 16:42

08 wrz 2008, 12:39

aga216 jak tam po imprezie :-) Maly pewnie bardzo zadowolony :ico_haha_02:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości