lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

30 sie 2008, 19:42

no proszę Cię..
nie mam zadnych kompelsow ale niestety sa rzeczy ktorych nie da sie na zdjeciu ukryc :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-09-01, 09:05 ]
czesc

PYSIA JUZ W PRZEDSZKOLU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ale wydarzenie..Poszla chetnie.wystrojona wziela torebke i komorke :ico_haha_01:
zawiezlismy ja autem z seba i jak weszlismy to dziewczynka jedna bardzo plakala pysia sie troszke zmieszala ale jej powiedzialam ze czekamy w aucie na dole :-)
dala pani raczke i poszla sie bawic.
jak wychodzilismy to ukladala klocki :-)

korci mnie zeby zadzwonic i zapytac jak tam :ico_wstydzioch:

w domu pusto..jakos dziwnie i wiecie.plakac mi sie chce :ico_puknij:
odbiore ja dzis o 12
choc panie mowily ze po 14 mozna.ale wole wczesniej.
seba kaszle straznie tez idzie do lekarza...

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

01 wrz 2008, 16:16

ale ten wątek pusty...jak Justyna zagląda to sie ruchu troche robi
mówisz i masz..................
próbowałam zajrzeć do Was z radzymina ale jakoś hasła mi nie wchodzą a w wawie wszystko robi automat............
ja już wszystko mam gotowe na przyjęcie..............ostatkiem sił powstrzymuje się od prania ciuszków bo to chyba jeszcze za wcześnie.............ale niedługo zrobię sobie taką przyjemność..........
w ogóle mam syndrom wicia gniazda i jak wzięłam sie za porządki to radzymin wysprzątałam w jeden dzień (razem z myciem okien). Gabryśkę sprzedałam na cały dzień do siostry M ku radości tej mniejszej.............. zrobiłam się jak nie wiem co ale zadowolona jestem z efektów.. M też się udzielił syndrom bo kupuje jakieś drobiazgi i upiększa pokoje dzieciaków....
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: a tak wogóle to zapraszam na ciacho!!!!!!!!!!!!!!! :ico_wstydzioch:

Asiu może wreszcie wybierzemy się na jakąś kawkę???.

Gabryśka od października ma wrócić do przedszkola, jak ja za tym tęsknię!!!!! ona zresztą też, przyda mi sie trochę odpoczynku, bo czasem mam dość jej męczących pytań.............


Mój ojciec sfinansował zakup wózka..... :ico_szoking: muszę się pochwalić!!!!!!!!!! (dla wtajemniczonych wiadomo jak moje kontakty z ojcem wyglądały)
http://allegro.pl/item421975812_wozek_p ... 13_kg.html
mamy oliwkowy......

Awatar użytkownika
Dagmara
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 17 gru 2007, 22:39

01 wrz 2008, 16:57

Cześć dziewcznymki, nie mogę wejść, mam jakiś błąd na stronie, nie wiecie co się dzieje?
Odebrałam Misia z przedszkola i myślałam, że serce mi pęknie. Pierwsza godzina była ok, bo dzieci były na podwórku, ale po powrocie Misiu nie dał się rozebrać, trzymał plecaczek z kapciami i płakał. Jak przyszłam to płakał, cały zapuchnięty, gil pod nosem, myślałam, że sama się rozpłaczę. Pani z nim na podłodze. Uzgodniłam z panią, że codziennie będziemy o parę minut wydłużać pobyt.
Rzucił mi się na szyję, powiedział, że tęsknił za mną i całą drogę musiałam go nieść na rękach. Ale opowiadał, że panie są fajne, że trochę trzeba popłakać, a w domu już stwierdził, że fajnie jest w przedszkolu :ico_szoking: , nie wiem co on ma w tej swojej główce, ale strasznie mi go szkoda.

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

01 wrz 2008, 17:03

Dagmara nie martw się zaakceptuje sytuację..........Gabryśka przez 2 tyg chodziła bez problemu na 3 godz........... potem jak poszła na cały dzień a ja do pracy to po kilku dniach nadszedł kryzys............dziecko nie chciało chodzić!!!!!!!!!!!!!!a teraz.................... mama idź bo ja chce do kotola!!!!!!!!!!!!!!! i już.............

lilo

01 wrz 2008, 18:47

JustynaiGabi wszystkiego dobrego!!!!!!!!! :ico_tort: Ja pamiętam, że Ty i Edi macie urodziny 1. września :ico_oczko:

Dyszka niestety baaaaaardzo rzadko się zdarza żeby zacząć przedszkole bez płaczu, tym bardziej że Misio narażony jest na dodatkowe stresy związane z językiem. Ale po jego zachowaniu widać że to mądry facet i na pewno będzie dobrze!!!!!!! Trzymam kciuki!!!!!!!

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

01 wrz 2008, 19:23

i my po pierwszym dniu w przedszkolu. na razie jest dobrze. oby tak dalej.

Justyna, wszystkiego najlepszego!!!! wózek b fajny, mi się bardzo ten aqua olive podoba. co do kawki, bedziemy w kontakcie bo chciałabym do 12 września pracę dyplomową napisać (wtedy mam zjazd). teraz 2-3 dni nici z pisania, za bardzo przeżywam przedszkole, staram sie sprzątaniem zająć to szybciej czas leci, niedługo dom bedzie lśnił. tylko okien mi nie pozwalają myć, o co to chodzi??? mam niskie okna, małe... :ico_olaboga:

ciekawe jak reszta przedszkolaków...

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

01 wrz 2008, 20:27

jeju ale przejscia z tymi naszymi przedszkolakami :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

bedzie dobrze.......

justyna wozeczek fajny ale drogi jak dla mnie

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

01 wrz 2008, 23:18

ylko okien mi nie pozwalają myć, o co to chodzi??? mam niskie okna, małe... :ico_olaboga:
bo podobno nie można podnosić rąk do góry bo łożysko może się odkleić..... ja pomyłam w radzyminie jakoś wolałam zaoszczędzić pomalutku cały dzień 8 godz.....i czyste

[ Dodano: 2008-09-01, 23:21 ]
a rodzić planuję na karowej (jak mnie przyjmą)

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

02 wrz 2008, 08:23

dzień dobry...
ja na chwilkę...wrócilismy z wakacji wypoczęci,zadowolenie,pózniej powklejam pare fotek ...

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

02 wrz 2008, 11:51

Hello.
JustynaiGabi, spóżnione życzenia urodzinowe :ico_sorki: wybacz ale kilka dni nie byłam na tt.

kwiatunio, fajnie że już wróciłaś choć pewnie wolałabyś jeszcze odpoczywać :ico_oczko:

Dagmara, mnie też serce się ściska jak pomyślę o Misiu takim zapłakanym.Ale może "pierwsze koty za płoty",kilka dni i będzie po kryzysie :ico_sorki:

Beatris60, jak tam brzuch?Lepiej?Przeżywaj przedszkole ostrożnie :ico_oczko:

Ja wczoraj na plotach u koleżanki byłam,wygadałyśmy się,obejrzałyśmy weselicha dwa...

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości