Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

01 wrz 2008, 16:12

Gosiu, a byłaś na stronie www.niania.pl ? Mojego męża kuzynka wzięła sobie stamtąd opiekunkę i jest bardzo zadowolona. Tam się wybiera miejscowość i szukasz ogłoszeń. Może tam kogoś znajdziesz, zajrzeć warto.
Pinko, tak, nawet jes tam moje ogloszenie, owszem zglosila sie taka jedna studentka, ale jej za bardzo godziny nie pasuja.... w pazdzierniku jak juz bedzie znala swoj plan zajec to moze wtedy cos wyjdzie z tego, a kolejna tez z tego portalu, nawet nie raczyla odwolac spotkania na ktore sie umowila.... ale moze w koncu cos sie trafi.... :ico_sorki:
Mam do Was pytanie, czy Wasze maluchy też mają taki wielki apetyt jak moja Ula? Ona jak widzi, że ktoś je to od razu podnosi krzyk, żeby jej dać. Dzisiaj tak mojej siostrze z talerza pierś z kurczaka wyjadała, aż jej się uszy trzęsły.
Moj ma apetyt nie powiem, ale chyba nie az tak....

Z tym szpinakiem to nie mam pojecia, ja raz kupilam gotowy w sloiczku ale nie chcial wziac do ust.... tez bym mu dala, to czekam na jakies pomysly Wasze :ico_sorki:

Kurcze, Pinko ja sie jeszcze zastanawiam, ale tez chyba ten wozek wlasnie kupie.... podoba mi sie, moglby troche mniej wazyc ale w sumie jest fajny :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

01 wrz 2008, 16:57

zy Wasze maluchy też mają taki wielki apetyt jak moja Ula? Ona jak widzi, że ktoś je to od razu podnosi krzyk, żeby jej dać.
no to u nas jest to samo :ico_olaboga: już myślałam, że Gabriel przesadza, ale widzę, że nie jest sam :ico_oczko: NIC nie można przy nim zjeśc spokojnie, a jak mu się daje coś do jedzenia to na 100% zje :ico_haha_01:
co do szpinaku to podawałam Gabciochowi gotowe danie ze słoiczka i mu smakowało, nie wiem jak doprawić taki szpinaczek :ico_noniewiem: ale raczej nie czosnkiem... mi Kuba przyrządza zawsze szpinak z jajkiem i śmietaną-wiem, że żółtko można dawać, więc można spróbować... nie wiem jak z jogurtem naturalnym? chyba nie wolno...
A wózek :ico_haha_01: dokładnie taki mam w obserwowanych na allegro i już został zatwierdzony przez Kubę, ale póki co pieniążków nie będę miała na niego :ico_noniewiem: a który kolor wam się podoba?

Gabriel siedzi na kocyku i harcuje sobie, gorąco dzisiaj i spacerowanie jest dość uciążliwe...

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

01 wrz 2008, 17:00

ale moze w koncu cos sie trafi.... :ico_sorki:
Na pewno, bądź dobrej myśli.
Kurcze, Pinko ja sie jeszcze zastanawiam, ale tez chyba ten wozek wlasnie kupie.... podoba mi sie, moglby troche mniej wazyc ale w sumie jest fajny :ico_brawa_01:
No właśnie też mi się podoba i jest nawet nie aż taki drogi :)

[ Dodano: 2008-09-01, 17:33 ]
no to u nas jest to samo :ico_olaboga: już myślałam, że Gabriel przesadza, ale widzę, że nie jest sam :ico_oczko:
A myślałam, że z Ulą jest coś nie tak... heheheheh :-) to widocznie taki etap, chce wszystkiego skosztować :-)
a który kolor wam się podoba?
zielony :-)
Ula gania koty po domu... hehehe,a one czekają aż podejdzie do nich blisko i dają dyla :-)
TO może do szpinaku dodam więc żółtko i odrobinę soli, zobaczymy czy jej posmakuje... jutro będzie test :-)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

01 wrz 2008, 18:12

Wkońcu Marcin przyjjechał i mogę coś skrobnąć, dzisiaj są już za nami dwie drzemki i nie zapowiada się nic więcej.

Co do jedzenia to zdecydowanie taki etap. I ze spaniem tak samo, byłam dzisiaj na plotach i jej córka w naszym wieku (dzieci) tak samo miała a później już tylko ładnie całe noce przesypiała, tylko niewiem ile czasu tak miała.

Wózeczek faktycznie fajniutki ale u nas nie ma szans najmniejszych :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

01 wrz 2008, 18:53

Czesc

ja dopiero teraz ale rano nie umialam wejsc na forum dopiero teraz mi sie udalo

majeczka dzisiaj spala tylko raz ciekawe jak bedzie wygladala nasza nocka miejmy nadzieje ze ok i ze jak teraz zasnie tzn po kapieli nie obudzi sie po godzince

z kojca jednak zrezygnowalam kupilismy majce zolwia na kolkach narazie jest z niego zadowolona

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

01 wrz 2008, 19:09

My już po kąpieli, Jarek właśnie karmi kaszką
tylko niewiem ile czasu tak miała.
no właśnie, też jestem ciekawa....

Uciekam położyć Ulę spać...

[ Dodano: 2008-09-01, 19:57 ]
Zasnęła, dzisiaj z ciężkimi oporami i płaczu trochę było, no ale już śpi, a ja idę szykować obiadek dla Uli na jutro... szpinaczek będzie :-)

[ Dodano: 2008-09-01, 21:50 ]
Ale tu pustki....
Obiadek zrobiony, nawet nieźle smakuje...
Zmykam kompu kompu i lulu...
Dobranoc kobietki :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

02 wrz 2008, 08:18

Witam z rana!

Na przebudzenie :ico_kawa:

Co tak wymiotlo wszystkich?? ja wczoraj bylam w sklepie i ten wozeczek mi sie bardzo podobal.... tak "dobrze" zrobiony i lekki i zwrotny.... chyba jednak na ten sie zdecyduje.... :ico_noniewiem:

http://www.babytop.pl/produkty/info/863 ... ---03.html

Pinko daj znac jak tam smakowal Uli szpinak :-)

Milego dnia!!

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

02 wrz 2008, 08:44

Witam i ja :-)
Pustki okropne.
gOSIU, wózeczek fajny, ja zastanawiam się jeszcze nad baby design travel http://www.allegro.pl/item422140939_now ... l_wys.html
Kupię albo ten, albo tego leo.
I dzięki za :ico_kawa:
Co do szpinaku, to dam znać :-)
Idę wstawić wodę na herbatę, bo bratowa idzie :-)

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

02 wrz 2008, 09:01

Dzień dobry wszystkim :-)
Maja bawi się na podłodze, a ja śniadanko kończę i :ico_kawa: popijam. Wózeczki bardzo fajne.My mamy pożyczoną spacerówkę i inglesiny, bardzo wygodna jest, tak więc ten wydatek nas ominie :ico_haha_01:
Wczoraj dla odmiany ja miałam jazdy z samochodem, chłodnica nam szwankuje i ledwo do domu dojechałam,a najgorsze jest to, że ja kończę o 21 pracę a Maciek ma teraz nocki i jedzie na 22 i ja muszę szybko do domu dojechać i go zmienić przy Mai, masakra :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

02 wrz 2008, 09:04

Witam sie i ja Majka juz paskudzi przy dvd przespala cala noc wstala o 4 na mleczko i pozniej o 7 rano ciekawe ile dzisiaj bedzie spala

zycze wszystkim milego dnia

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość