kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

02 wrz 2008, 10:11

Cześć dziewczyny :-D
Dawno mnie nie było, kurcze czas tak szybko leci, a ja mimo tego że nie pracuję zawodowo ciągle cierpię na brak czasu ech po prostu życie. U nas wszystko po staremu, bez większych zmian, mały rozrabia na całego, krzyczy, śpiewa, tańczy nie umie posiedzieć na tyłku 5 minut, a od zabawek woli kluczyki od samochodu, telefon komórkowy i patelnie. Zębów w porównaniu z waszymi dzieciakami ma mało bo dopiero 7, niezdrową żywność też bardzo lubi, nie przepada za słodyczami, ale za to uwielbia owoce m.in winogrona, śliwki, borówki i banany. Mówi tata, mama, baba, dziadzia,daj, tak, nie, dzieci i ciocia... pozatem to umie kopać i ciągnąć za włosy najczęściej praktykuje to na Karinie.
Karina wczoraj pomaszerowała do szkoły wprawdzie to dopiero klasa O, ale i tak straszne przezycie.
KOLKA - super obraz :ico_haha_01:jak już wszystko urządzisz mam nadzieję, że wkleisz jakieś zdjątka. Super, że Julka taka gaduła, a i ma śliczne loczki.
MORDKA - jak tam dzieciaki po rozpoczęciu roku szkolnego?
DELICJA - miłego pobytu u rodziców, jak będziesz miała okazję zostaw Oleńkę z mamą i skocz na jakieś zakupki lub piwko, czasem trzeba "nabrać wiatru w żagle" wyluzować się troszkę, każdej mamie taki odpoczynek dobrze robi
KASIK - wybaczamy brak polskich liter :-D
Bardzo współczuję twojej koleżance :ico_placzek: przykre to wszystko :ico_placzek:
CARO - cieszę, sie że samopoczucie u Ciebie już lepsze, nie smutaskuj się bo dzidzia też będzie smutna :ico_nienie: . Z dzieciakami sobie poradzisz jestem tego pewna, na pocieszenie ci powiem, że moja mama miała sześcioro dzieci rok po roku i wszystkie wyrosły nawet nie wiadomo kiedy, u nas się mówi, że w kupie dzieci lepiej się chowają, tak że głowa do góry, będzie dobrze. Wózek świetny bardzo mi się podoba tylko przyznam sie szczerze, że troszkę cena mnie przeraża.
KATRIN - nie chwaliłam jeszcze zdjęć Antośka, super udała wam się ta sesja zdjęciowa. Zazdroszczę bardzo spotkań z Kasią ja niestety jeszcze nie poznałam osobiście żadnej kwietniówki :ico_placzek: , ale nie tracę nadzieji że kiedyś wszystkie się spotkamy.
SYLA - nie smutaskuj, mężuś niedługo wróci, wiem że łatwo napisać tych kilka słów, ale nie wiem jak cię pocieszyć. Sama kiedys nie miałam męża w domu pół roku i wcale nie było mi wesoło. Zdjęcia z wakacji cudne, śliczne macie córeczki :ico_brawa_01:
Troszkę nadrobiłam teraz zmykam się ubierać bo niedługo muszę Karinę ze szkoły odebrać. Pozdrawiam i ściskam mocno.

[ Dodano: 2008-09-02, 10:15 ]
PS. CARO - Krystian jak biega bez pampera, to zawsze siku zrobi na dywan, a nocnik to jak na razie na głowie nosi, tak że u nas też nie za ciekawie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

02 wrz 2008, 10:41

Hej
Kari noooo nareszcieee jesteś :ico_brawa_01: :-D
Krystian jak biega bez pampera, to zawsze siku zrobi na dywan, a nocnik to jak na razie na głowie nosi, tak że u nas też nie za ciekawie
:-D :-D :-D :-D U nas też jeszcze chyba jest czas, bo Julka chociaż wie, gdzie robi się siku to dywan notorycznie mi obsikuje. Miałam nawet kupić nowy, ale gdzie tam. Serce by mi pękało. A ona siedzi na nocniku, ale jak chce jej się już siusiu lub kupę, to kuca obok i trzyma się rękami za nocnik :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: I tyle wyszło z mojej nauki :ico_haha_01:
nie umie posiedzieć na tyłku 5 minut
ja siedzi 5 minut na tyłku to i tak fajnie. W przypadku Julki 2 minuty to sukces :ico_noniewiem: Aż się czasem zastanawiam czy nie jest jakaś nadpobudliwa :ico_oczko: A co do słodyczy to u nas tez niekoniecznie. ewentualnie lizaki, ale jej z premedytacją nie kupuję, bo potem wszystko się klei. Ostatnio nawet loka musiałam jej wyciąć bo wkleiła sobie we włosy. A w świeżo wyremontowanym mieszkaniu to może zapomnieć o lizakach. za to woli owoce, nie wybrzydza, chociaż najlepsze są maliny

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

02 wrz 2008, 12:21

Nareszcie bylo co poczytac!
Ja wczoraj napisalam dwa razy wieczorkiem i dwa razy mi przerwalo polaczenie z netem i sie :ico_zly: .
Kolka-musze Ci napisac,ze masz bardzo,ale to bardzo kreatywne dziecko :-D :-D :-D Chyba numer 1 wsrod kwietniakow,ma dziunia pomysly :-D Jesli chodzi o prace to nie idz do takich skapcow i wariatow bo zglupiejesz a na pewno bylabys znerwicowana,tymbardziej jak Kulka nie ma sie kto porzadny zajac.
Caro-to pedz po ta neostrade bo jakby Ci tak umoa wygasla to bysmy bardzo tesknily :ico_placzek: A z nocnikiem to u mnie chyba najgorzej,bo pare razy go sadzalam,ale kompletnie bez efektow,wiec nie stresuje jego i siebie,bo widac chlopak jeszcze nie dorosl.Sprobuje moze znowu za pare tygodni.Ponoc dopiero dwulatki maja swiadomosc,ze robia siku i kupke i potrafia nad tym co sie z nimi dzieje zapanowac,wczesniej mozna dziecko tylko wytrenowac :ico_noniewiem:
Kari-a ja sie martwilam co tam z Toba botak malo Cie tu widac.W koncu nie dojechalam do Zakopca,bo tyle roboty bylo w Rytrze po tych ulewach.A Ty i tak w tym czasie bylas nad morzem.Mam nadzieje,ze nastepnym razem nam sie uda spotkac,a moze zima spotkamy sie na nartach na Slowacji?Oni tam od stycznia maja miec euro i ostatnio zapalcilismy za trzy godziny basenu w Popradzie dla 2 emerytow i dwie dorosle osoby 50 EUR :ico_szoking: Juz tania Slowacja chyba sie skonczyla..

[ Dodano: 2008-09-02, 12:25 ]
Caro-widzialam Twoje zdjecia na NK,wygladasz pieknie,dzidzia Ci sluzy :-)
Mordeczka-Twoje zdjecie w awantarku slicznosci :-)
Syla-a moze bys jednak rozwazyla wyjazd za mezem z Twoimi dziubeczkami?Nawet jakby to mialo byc tylko na jakis czas,to Nicol by tylko skorzystala,bo po powrocie na pewno pieknie mowila by po angielsku.Widze,ze coraz ciezej Ci z ta odlegloscia,wiec dlatego tak pomyslalam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

02 wrz 2008, 14:15

moje drogie Panie ja się z wami żegnam. Do kiedyś tam :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

02 wrz 2008, 14:39

Miłego wypoczynku życzę :ico_haha_02: papaa i wracaj szybko na TT :ico_haha_02:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

02 wrz 2008, 16:10

Kari wróciłąś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , a jak tam córa pierwsze wrażenia ze szkoły? I czemu cena wóżka Cie przeraża :ico_noniewiem:

Delicja wracaj szybko :-) :-)

Katrin dokłądnie to samo pomyślałam co napisałaś do Syli , może lepiej jak byście byli razem

i dziękuję :ico_wstydzioch:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

02 wrz 2008, 19:17

Delicja-wypoczywaj ile sie da,a najlepiej namow siostre na internet,to wtedy u mamy tez bedziesz dla nas osiagalna.Do sklikania!

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

02 wrz 2008, 19:25

WITAJCIE U NAS martynka przechodzi sama siebie bije dzieciaki w piaskownicy takze musze uwazać bo mała terrorystka mi rośnie ma 16 zebów je wszystko oprócz mleka mało pije jak sie uda jej przemycić lubi tez wszystkie owoce a zwłaszcza winogrona, maliny truskawki, banany też a ze słodyczy ciagle woła mambę jak jade z nia w wózku mówi troche ale nie tyle co Julka duzo powtarza NICOLKA w szkole juz sie zadomowiła i ostro zaczyna juz lekture ma do czytania a poza tym bedziemy mieli niezły zapieprz bo komunia nas czeka wiec wiekszosc czasu spedzimy w kosciele chyba od czasu mojej komuni tyle sie namodle :-D nauka modlitw itp.
a co do wyjazdu do irlandi to myslimy nad tym ale nie wiem co wyjdzie z tego zobaczymy
potem wkleje wam zdjecia mojej drugoklasistki i martynki
pozdrawiam was i śle buziaczki

[ Dodano: 2008-09-02, 19:40 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

03 wrz 2008, 09:36

Sylaśliczne te twoje panny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , a Nicola już taka duża i już do komunii idzie :ico_szoking: , Boże po dzieciach widać jak szybko leci czas :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

03 wrz 2008, 09:36

Cześć. Ja tylko na chwilkę. W końcu wzięłam się do roboty :-D Mam jej mnóstwooo
Caro cześć :-D widzę, że razem jesteśmy w końcu na TT :-)
Syla
, Nicolka wygląda już bardzo poważnie, prawdziwa uczennica. Julka też przechodzi samą siebie ze swoim temperamentem i czasem już ręce załamuję... W końcu dojdzie do tego, że supernianię wezwę na pomoc :ico_olaboga: Szok. Bije tylko mnie, ale tak to wrzeszczy, piszczy, biega jak opętana i sieje spustoszenia w całym domu.
No lecę, bo robota czeka, a Julka gotowa mi zdrzemnąć zanim odkurzacz włączę

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość