Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

02 wrz 2008, 13:14

hej dziewczyny w nowym wątku

kasiekk, super że mama ma lepsze wyniki, bardzo się cieszę, teraz będzie tylko lepiej

pata, trzymaj się kochana :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

my jutro mamy szczepienie, to mi go poważą i pomierzą, dziś idę po receptę

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

02 wrz 2008, 18:23

__DOMI__, dzieki

kurcze dziewczyny ale kuba dostał szału , najpierw chciał bajkę ,więc mu włączyłam ,potem chciał inna i powiedziałam nie ! a on zaczął płakać rzucać się po podłodze, wiec zaczęłam go uspokajać a on jeszcze bardziej więc sdzałam go w kącie (z super niani "karny jeżyk") - bo wogóle ta akcja to ja z super niani !!! a on przybiegał do mnie i mnie w mogę uderzał i tak kilka razy - myślał że to zabawa :ico_puknij: (nawet mi się śmiać chciało ) ale wytrzymałam i w końcu mnie przeprosił :ico_oczko: i pocałował
i potem się bawiliśmy i T miał jechać z kolegom do mechanika powiedziałam żeby wziął kube i ten sał bo się nie chce ubierać :ico_olaboga: i płacze potem żę niby che iść ale ze swoim traktorem i dalej ryk !!! wkoncu T go wziął płaczącego i wyszedł ale wrócił bo nie dał się wsadzić do samochodu :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: wrócił wzięłam go na ręce uspokoił się i wzięli traktor do bagażnika
mówie wam szok - pierwszy raz coś takiego widziałam :ico_chory:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

02 wrz 2008, 20:33

Witajcie wieczotrkiem

mały właśnie usypia

coś mi sie stało z oczami, nie mogę patrzec na ekran, odrazu łzy i tak razi mnie ten komp

pata, o no ja ostatnio często takie histerie mam ze swoim, jak cos nie po jego mysli to zaczyna krzyczec i rzucac sie na ziemie, w kąt go posadzic nie moge, bo tak sie rzuca ze wali głową, to musi siedziec po srodku pokoju, ale nie reaguje na to to sie uspokoi i podchodzi tulic sie
najwiecej mnie w tej sytuacji denerwuje sąsiadka, jak jestesmy na podwórku i mały zaczyna krzyczec, to zagląda zza plotu i takimi oczami patrzy ze ja nie reaguje na te krzyki. no bo jezeli zaczynam go uspokajac to jeszcze wiecej krzyk, a tak przeczekam i mu przejdzie, krzywda przeciez sie nie dzieje

no i najwiecej denerwuje, przyszla tesciowa, przeciez nie jest prawdziwa babcia małego, ale lubi sie wtracac, pyta jak ja mpoge sluchac te krzyki, ona by oszala ze musze malego bic za to a to mi na glowe wejdzie :ico_puknij:
dziwna, przeciez nie musi sluchac
no moze przesadzam, ona kocha filipka jak swojego, maly tyle milosci i uwagi nie dostał od swoich prawdziwych babc, bo ich wogóle nie widział w swoim życiu :ico_olaboga:

ale poemat napisałam, nie czytajcie tego :ico_haha_01:

Kasiekk jak sie czujesz? juz lepiej mam nadzieje

__DOMI__, trzymam kciuki zeby synus dzielnie zniosl szczepienia, my juz mamy te obowiazkowe z glowy do 5 roku zycia, ale mam zamiar dodatkowo go zaszczepic

pata, no kochana mam nadzieje ze szybko sie między Wami sie ułoży

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

02 wrz 2008, 21:51

witam
ja tylko na chwilke bo ide spac
dalej mi niedobrze i znowu popoludniu :587: brzuch mnie boli i głowa
mam nadzieje ze przejdzie mi do jutra :ico_olaboga:

Patka trzymam za was kciuki
a co do krzyków i płaczu to znam to doskonale,Kacper tez histerie odstawia dzień w zień ostatnio
i dzis zlał sie 3 razy w majtki :ico_olaboga: a tylko raz zawołal na nocnik :ico_zly: co sie z nim dzieje :ico_puknij:

zwariuje :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-09-02, 21:55 ]
lulu81 najlepiej nie reagować,tez tak robię,choc czasem mi nerwy puszczają
ale święty by nie wytrzymał

[ Dodano: 2008-09-02, 22:00 ]
mama w piątek ma mieć tomografię komputerową

ide spac

znowu mi niedobrze bleeee :ico_placzek:

dobranoc

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

02 wrz 2008, 23:10

kasiekk, mam nadzieję ze Ci minie

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

03 wrz 2008, 07:03

dzień dobry z rana

nocka dziś beznadziejna , kuba rzucał się całą noc spałam z nim ,płakał i 2 razy musiałam go przebierać bo przed spaniem wypił 200 herbatki i przed 23 już był zlany i po 24 wypił też 200 :ico_olaboga: i nad ranem znowu :ico_olaboga:
i co s płakał, na pewno go cos bolało stawiam na brzuch ale nie wiem ,bo wsatł przed 6 i normalnie się zachowuje zjadł kaszkę ,bawi się normalnie
może zęby :ico_noniewiem: nie ma jeszcze 5-tek :ico_noniewiem:
zobaczymy
myślałam że po kaszy jeszcze zaśnie ale nic z tego i może i lepiej bo po 8 ma wpaść kuzynka na ploteczki i kawkę ,jak odprowadzi synka do przedszkola :ico_oczko:
w piątek chyba pojadę na targ a moja kuzynka będzie sam tzn już bez swojego synka z kubusiem , szkoda bo mówiła że świetnie się razem bawią i kuba dużo uczy się od Eryczka - no trudno :-/


kasiekk, mam nadzieję że ci przeszło :ico_olaboga: co za dziadostwo was dopadło :ico_puknij:
no i najwiecej denerwuje, przyszla tesciowa, przeciez nie jest prawdziwa babcia małego, ale lubi sie wtracac, pyta jak ja mpoge sluchac te krzyki, ona by oszala ze musze malego bic za to a to mi na glowe wejdzie :ico_puknij:
czyli masz przysłowiową teściową , każda teściowa się wtrąca :ico_oczko:
ona kocha filipka jak swojego,
to najważniejsze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-09-03, 07:09 ]
a i u nas też histerię się zdarzają dośc częśto ostatnimi czasy ale taka jak wczoraj była pierwszy raz :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

03 wrz 2008, 09:59

witajcie :ico_oczko:
nocka koszmarna :ico_olaboga: kiedy w koncu beda nocki przespane przez Gabi?

kasiekk, jak zdroweczko ?przeszlo?

lulu81, to super ze przyszla tesciowa kocha Filipka tak powinno byc :-)

ja dzisiaj ide do gina od marca ide i nie moge dojsc :ico_sorki:
mam @ ale i tak pojde moze przepisze mi jakies tabletki anty :-D

pata, jak u ciebie lepiej z mezusiem?

[ Dodano: 2008-09-03, 10:52 ]
lece na spacerek sloneczko swieci wiec zmykam :-)
milego dnia kochane :ico_oczko:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

03 wrz 2008, 11:33

kuba padł :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
robię sobie fryteczki :ico_oczko:
magda75, współczuje ,biedna gabi może koszmary ją męczą w nocy albo zęby :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:
była kuzynka , potem byliśmy na spacerze i kubus się zmęczył i śpi

a z T odzywamy się "służbowo" a dziś go nie ma bo pojechał po towar wróci po południu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

03 wrz 2008, 21:23

witam
nocka ok,pobudka niestety już o 6.16 :ico_noniewiem:
ja czuje sie juz normalnie na szczęście :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: dzis byliśmy cały dzień na działce od 12 do 18.30,Kacper nie spał w dzień i padł juz o 20,zmeczony był bardzo,z sikaniem bez zmian ,leje w majtki :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: buuuuuuuuuuuuuuu

mamie dzis daliśmy odpocząć ,jutro pojedziemy
jutro w końcu mam zamiar sie zarejestrowac w UP,i w końcu musze do tej szkoły sie zapisac :ico_oczko:
pata może faktycznie ząbki,jak jeszcze nie ma wszystkich

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

03 wrz 2008, 21:29

Witajcie.

Wiktor ma mniejszy katar, pokasłuje tylko sporadycznie ale na wieczór wydawał mi się ciepły więc zmierzyłam temp. 37,6 ... Oby się nie rozchorował :ico_sorki: :ico_sorki: Może zęby :ico_noniewiem:

Ale mam wiadomość dnia :ico_oczko: Posmarowałam brodawki solą i mu dałam , wziął do buzi i mówi "be" więc dziś cały dzień bez cyca :ico_brawa_01: Zasnął mi po południui teraz wieczoram bez cyca, w łóżeczku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A jak się przebudził to wzięłam go na ręce, przytulił się i od razu mówi "be" :ico_oczko:

Zobaczymy co będzie w nocy.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości