Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

02 wrz 2008, 18:56

Dominisia, jeju jak ja sie ciesze ze juz jestescie na dobrej drodze :ico_brawa_01:
modlilam sie za was kochana z calego serducha!!!! ja tez nie sadzilam ze ten wrzod taki wielki byl :ico_szoking: ale na poczatku byl maly, co? i przez te kilka dni taki wielgachny urosl :ico_olaboga:

agnieszka01.04, tak, wyslalam juz druki o te benefity i wlasnie dostalam dodatkowe do wypelnienia w ktorych chca dodatkowych informacji o czasie kiedy bylismy w PL, jak wroce do UK to musze je wyslac;) a z czym masz problem???? pisz!

eSKa, udanych wakacji na Majorce! kurde ale to wspaniale brzmi!!!!!!!!!!!!!


bylam na spotkaniu z kolezankami z bylej pracy, poszlysmy sobie do sfinksa
ale sie obzarlam...loooo ruszac sie nie moge
i jeszcze mnie za parking skasowali 9zl :ico_zly:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

02 wrz 2008, 18:57

oooo załapałam się jeszcze focie :ico_brawa_01: ale Nell nic sie nie zmieniła. W szoku jestem że ona w okularach słonecznych siedzi, już wyobrażam sobie Olka :-D minuta w takich okularkach byłaby rekordem :-D u niego ostatnio nawet czapka długo nie może zostać na głowie, ale na wczasach nie przejdzie mu zrzucanie :ico_nienie: Mamo Zuzi masz super pazurki :ico_brawa_01:
papapa

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

02 wrz 2008, 21:48

ESKA ale masz fajowo :-D milych wakacji :ico_brawa_01: rób duuużo fotek :ico_sorki:

MAJANDRA no ja też myślę, że się poznamy :-)

MAMOZUZI dziewczynki prześliczne :ico_brawa_01: to pierwsze zdjęcie Nell po prostu rozbroilo mnie :-D a pazurki faktycznie fajne :ico_haha_01:

EVE chodzi o te zarobki...mam wpisać przewidywane tak? a mam gdzieś wpisać, że wysłałam aplikację na child benefit? a o co pytają z waszego pobytu w Polsce, to na wszelki wypadek sobie pomalutku przygotuję :-) a mi dziś odesłali paszporty z child benefitu, ale miałam cykora jak je wysyłałam w Polsce to nie do pomyślenia, a tu normalne, wszystko listownie i przez telefon.
no właśnie do Polski nie bardzo tęsknie...słuchajcie...zostawiłam mamie kartę bankomatową, ale ona ostatnio pomyliła pin i karta została wciągnięta, no dzwonię do banku, bo jeszcze wtedy nie wiedziałam dlaczego ją wciągnęło, a babka, że mam przyjść do banku z dowodem i mi powie, ale nie teraz bo jeszcze firma jej nie wyciągnęła :ico_puknij: rany chciałam tylko głupiej informacji dlaczego, a nie nie wiadomo co...głupota

co ja jeszcze miałam napisać.......nie pamiętam

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

02 wrz 2008, 22:24

Jejku jak dobrze że z Jasiem już ok.Dominisia brawa dla was :ico_brawa_01: no i dla Jasia w szczególności :ico_brawa_01: Ja tez jestem w szoku że taki wielki ten wrzód był i że tak szybko puszczają tam do domku,w sumie to niby tylko zabieg ale to takie małe dziecko :ico_olaboga: ale dobrze że jest już ok.

Mamo Zuzi Nell słodka na zdjęciach :-D :-D

Eve no ja teraz się zastanawiam czy nie zmienić mleka bo jak taki szajs to szkoda narażać dziecko :ico_olaboga:

Eska super udanych wakacji życzę :-D

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

03 wrz 2008, 06:27

agnieszka01.04, tak, napisz przwidywane zarobki za ten rok, jesli zarobi roznie w miesiacach to napisz srednia, lepiej napisac pare funtow wiecej niz mniej po jesli zarobi za duzo to bedziecie musieli na koniec roku oddac, dlatego ja napisalam nawet te moje zarobki ze pracuje tylko 1 dzien w tygodniu. Nie musisz wpisywac ze wyslalas aplikacje child benefit, mnie powiedzieli ze dopiero jak juz bede miala child benefit to mam do nich zadzwonic i podac im telefonicznie.

Kicia10, ja mysle ze nie musisz zmieniac mleka, przeciez jesli jest na rynku to spelnia jakies normy, po prostu trzeba sprawdzac opakowanie po otwarciu ale ja to juz chyba bede uprzedzona do wszystkiego :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-09-03, 06:31 ]
[glow=yellow][size=150] Z OKAZJI UKOńCZENIA 1 ROKU PRZEZ SZYMCIA Obrazek [/glow][/size]
Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

03 wrz 2008, 08:57

dla Szymcia sto lat :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Eve no tak wlaśnie wypelnilam,dzięki :ico_sorki:

teraz zmykam szykować Julcię do szkoly :-)

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

03 wrz 2008, 09:05

DOMINISIA podziwiam Cie strasznie twarda z Ciebie Kobietka ja bym tam chyba umarła z żalu rozpaczy złości i nie wiem jeszcze z czego!! Najważniejsze że z Jasiem już dobrze, jest malutki więc miejmy nadzieję że szybko zapomni i tym przytkrym doświadczeniu!! Dominisia a To nie był przypadkiem Gronkowiec...? Bo to z tego co pisałaś tak mogłoby wyglądać bo ta bakteria to powoduje własnie takie wrzody i rózne inne perypetie.

MAMO ZUZI widzę ze Nellcia ma taki sam basenik jak Marcelinka :D:D Tylko że moja córka nie chce w nim siedzieć wychodzi ciągle :)

Wkleję Wam pare zdjęć z mojego pobytu w Austrii :0 Niewiele tego
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-09-03, 09:06 ]
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: STO LAT STO LAT SZYMUSIU@!!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

03 wrz 2008, 10:38

Kochany Szymusiu w Dniu Twoich pierwszych urodzin wszystkiego co najlepsze, badz zdrowy,silny,grzeczny i zawsze usmiechniety :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Wlasnie wrocilam do domku bylismy na zmianie opatrunku, oj byl placz, ale na szczescie wszystko wyglada ok :ico_brawa_01:

Justyna ale mnie wystraszylas tym gronkowcem... Ale badali mu krew wiec gdyby mial to chyba by to wyszlo w badaniu?? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: A Marcelinka sliczniutka! No i Ty laseczka ze ho ho :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mamo Zuzi no i w koncu moja Nalunia! Piekniusia! Ale na tym ostatnim zdjeciu to poznac jej nie moge :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

03 wrz 2008, 12:24

Dominisia, mnie pare lat temu w klinice zarażono Gronkowcem... usuwałam znamie i podczas czyszczenia i zszywania rany doszło do zakarzenia i tana mi sie nie goiła i miałam wyrywane szwy bo nie hciały się rozpuszczać i takie tam mam teraz blizne no i troche się leczyłam na tego gronkowca ale nie wiem czy to w krwi wychodzi musiałabyś w necie poszpoerać.. Ale miejmy nadziej eże Jasiu ma już wszystko za sobą!!

A ze mnie taka marna laseczka hehehe teraz mam nowe włoski wklejke Wam później focie jak sobie zrobie.

MARCELINCE przebił się ząbek!! Trz ma dziurke taką na 3 mm i jak pomacalam palcem to żabek juz oddycha przez tą szparkę :ico_brawa_01:

Mamo Zuzi ale Nellcia się zmieniła jak dla mnie to chyba ona jedyna ze wszystkich naszych tt dzieciaczków najbardziej :] i strasznie do Ciebie podobna ;)

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

03 wrz 2008, 12:57

hej dziewczyny
Super ze z Jasiem już dobrze, Dominisia dzielna z ciebie kobieta :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[size=150]STO LAT STO LAT .......[/size] dla Szymonka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-09-03, 12:59 ]
A misiowi w koncu przebila sie 2 na dole :ico_sorki: , wiec ma juz 7 zabkow :-D :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość