Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

03 wrz 2008, 11:11

komu babcie usypiaja dzieci?

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

03 wrz 2008, 11:12

AniaZaba

[ Dodano: 2008-09-03, 11:12 ]
Anuszka pisze:komu babcie usypiaja dzieci?

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

03 wrz 2008, 12:14

Hej kobiety nie mogłam sie powstrzymac zeby nie zajrzec :ico_olaboga: tesknie normalnie za wami :ico_haha_02:. Babia wzieła franulka na spacerek śpi juz dwie godziny :ico_olaboga: a ja sie ucze ale oczywiscie musiałam was poczytac.
nie jestem w stanie odpisac na każdego posta bo tyle napisałyscie.


Emilia gratki za kolejnego ząbalka dla Marcysia u nas jak zwykle cisza w tej kwesti choc marudny Franek sie zrobił niemiłosiernie wiec ja za każdym razem wyczekuje tego pierwszego ząbeczka.
basia24 pisze:jejku ale super babcie wam usypiaja dzieci tylko u mnie to raczzej nic z tego ja jestem o zuzke taka zazdrosna ze nie lubie jak ktos ja w ogole nosi a co dopiero o usypianiu i karmieniu, nie jestem tylko zazrosna o siostre i michala a tak to o wszystkich, walnieta jestem a co bardzo ja kocham
ja też jestem strasznie zazdrosna i nie martwie sie tylko jak z moją mama i męzem jest Franek a jak kto inny weżmie go choc na chwie na rece to gotuje sie we mnie :ico_zly: :ico_wstydzioch:

Anuszka ja szczepiłam małego na pneumokoki.

pozdrawiam wszystkie mamuski buziaki

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

03 wrz 2008, 12:21

Usypiała mama wczoraj bo sytuacja była wyjątkowa, musiałam zawieźć mojego męża na pogotowie :ico_olaboga:
Ja nie lubię tylko jak moja teściowa się małą zajmuje, nie wiem, ale wydaje mi się że nie ma w ogóle podejścia do dziecka, zamiast się z nim bawić i wygłupiać to tylko gada jak ze starą babą.

Zuzia waży 6850.. myślałam szczerze powiedziawszy że już dobije do tych 7 kg bo taka jakaś ciężka się zrobiła a tu nonono. Pytałam lekarza o te nocne płacze, stwierdził że to przez bóle wzrostowe, bo ząbków u niej raczej nie widać (chociaż może gdzieś się tam czają :ico_oczko: ). Powiedział że to normalne na tym etapie rozwoju, dziecko szybko rośnie (szczególnie podczas snu) no i mogą je boleć np. jelitka, główka lub klatka piersiowa.. no i trzeba to przeżyć. Sadzać mogę ją tylko na chwilę, bo jak sprawdzał jeszcze ma miękki kręgosłup i podczas siedzenia się wykrzywia, ale że siedzi stabilnie i ma z tego taką radochę, to kilka chwil jej nie zaszkodzi za bardzo. Morfologia się polepszyła, nie jest jeszcze idealna ale już jest dobrze. A samo szczepienie.. o dziwo płakała może 10 sekund :ico_brawa_01: a teraz śpi :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: a ja zabieram się za obiadek :-D

kamila_torun
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1708
Rejestracja: 24 maja 2007, 11:42

03 wrz 2008, 13:33

ja nie mam komu dac melego na spanko.. moja mami w anglii a tesciowa jest bleee... a teraz mami by sie przydala bo musze zaliczyc rok na studiach..
musze sobie dac samej rade, bo stary ciagle w pracy. :ico_noniewiem:
znikam do czasu gdy pozaliczam i sie rozjasni moja sytuacja :-)

zyrafa
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 24 maja 2007, 12:24

03 wrz 2008, 13:43

Dziewczyny, jak gotuję małej zupkę to ziemniak mogę gotować razem z jarzynami czy osobno? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

03 wrz 2008, 13:45

zyrafa, razem. Ja wszystko trę i potem gotuje z woda i maselkiem.

zyrafa
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 24 maja 2007, 12:24

03 wrz 2008, 13:48

Dzięki!

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

03 wrz 2008, 20:27

Anuszka pisze:razem. Ja wszystko trę i potem gotuje z woda i maselkiem.
tak samo ja :-)

[ Dodano: 2008-09-03, 20:28 ]
asiab pisze:ja szczepiłam małego na pneumokoki.
ja tez dostanie traz 3 dawke, jeszcze jedna zostaje ale to dopiero jak skonczy 2 latka

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

03 wrz 2008, 21:42

A my szczepimy tylko tym co musimy. Niczym więcej bo szczepionki zawierają rtęć i wiele innych metali ciężkich i jeżeli dzicko ładnie się oczyszcza z tych metali to ok a jeżeli nie to potem są z tego same problemy. A ja poki co nie jestem w stanie powiedzieć jak moje dziecko się z nich oczyszcza. A nie chciala bym żeby miao autyzm jak synek mojej psiapsiuły który nabawił się go właśne po szczepionkach

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość