Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

03 wrz 2008, 13:32

a mi się przypomniało właśnie że ojego męża siostrzenica jak miała 7 m-cy to już się podnosiła i dookoła łóżeczka chodziła sama, a koło miesiąca później raczkowała i roku nie przechodziła sama, w 13-tym m-cu dopiero chodziła sama wię wydaje mi się że to wszystko zależy od tego ile taki dzieciaczek jest prowadzany bo ona nie ubiła jak wchodziła tam gdzie nie można i wolała nosić. Zresztą wszystko się w praniu okaże i tak zanim się obejrzymy to wszystko z szafek będzie na podłodze :ico_oczko:

Arturek właśnie zjadl obiadek, położyłam go do łóżeczka bo wydawał się być śpiący a ten się przekręca i bawi czymś tam co w łóżeczku znalzał :-D

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

03 wrz 2008, 13:55

a mi się przypomniało właśnie że ojego męża siostrzenica jak miała 7 m-cy to już się podnosiła i dookoła łóżeczka chodziła sama, a koło miesiąca później raczkowała i roku nie przechodziła sama, w 13-tym m-cu dopiero chodziła sama wię wydaje mi się że to wszystko zależy od tego ile taki dzieciaczek jest prowadzany bo ona nie ubiła jak wchodziła tam gdzie nie można i wolała nosić. Zresztą wszystko się w praniu okaże i tak zanim się obejrzymy to wszystko z szafek będzie na podłodze :ico_oczko:
mnie sie wydaje ze to bardzo indywidualna sprawa.... kazde dziecko inaczej przez to "przejdzie".... :-) moj uwielbia jak sie go stawia na ziemi.... a siedziec dobrze dalej nie siedzi.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

03 wrz 2008, 14:10

a siedziec dobrze dalej nie siedzi....
nie masz co się martwić, mój też nie siedzi jakoś nawzwyczaj dobrze, samego go na siedząco nie zostawię bo w każdej chwili bach..
Fajowe zdjęcie w podpisie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

03 wrz 2008, 15:01

Renia0601 napisał/a:
a mi się przypomniało właśnie że ojego męża siostrzenica jak miała 7 m-cy to już się podnosiła i dookoła łóżeczka chodziła sama, a koło miesiąca później raczkowała i roku nie przechodziła sama, w 13-tym m-cu dopiero chodziła sama wię wydaje mi się że to wszystko zależy od tego ile taki dzieciaczek jest prowadzany bo ona nie ubiła jak wchodziła tam gdzie nie można i wolała nosić. Zresztą wszystko się w praniu okaże i tak zanim się obejrzymy to wszystko z szafek będzie na podłodze :ico_oczko:


mnie sie wydaje ze to bardzo indywidualna sprawa.... kazde dziecko inaczej przez to "przejdzie".... :-) moj uwielbia jak sie go stawia na ziemi.... a siedziec dobrze dalej nie siedzi.... :ico_noniewiem:
też mi się zdaje, że to kwestia indywidualna, bo Uli też nikt nie prowadza, sama po łóżeczku chodzi, a Gabriel bywa prowadzany-choć bez samodzielnego opierania Go o podłogę, bo jego kręgosłupek nie jest chyba jeszcze na to gotowy... sam się w każdym razie ani myśli podnieść w łóżeczku czy gdziekolwiek, oczywiście dać Go do pionu i zaraz się cieszy, ale sam nie potrafi zdecydowanie... :-)

Babcia mi dziecko uśpiła, ja przygotowałam wszystko do obiadu... za chwilę tylko wstawię na gaz, do piekarnika, wleję śmietanę gdzie trzeba i gotowe...

Opowiadałam Wam kiedyś, że Kuba był zawsze strasznym bawidamkiem... wiecie pisk dziewczyn, rzucanie stanikami :ico_oczko: i one ostatnio masowo nas na NK znajdują-minus takiego "obnażania" się w internecie... normalnie co drugi dzień jakaś i nie nawet żebym się niepokoiła, ale irytuje mnie fakt, że grono babek, które czasami nas dosłownie prześladowały, płakały przez telefon, wydzwaniały po nocach :ico_szoking: czaiły się pod naszym domem... że one teraz gapią się na zdjęcia naszego synka...

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

03 wrz 2008, 15:16

ah i dwa dni sie zbieram ale zawsze zapominam. W tesco jest dziwna promocja, huggiesy z chusteczkami tej samej firmy sa tansze o 7zl od tych bez chusteczek, Marcin mi wczoraj kupował, dał 35zł za opakowanie czwórek
bez polskich znakow pisze bo z Arturkiem :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

03 wrz 2008, 15:25

ja mam do tesco daleko... bardziej by mi się opłacało w realu kupić za 42 i chusteczki osobno :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

03 wrz 2008, 15:32

ja mam wszedzie daleko i do tesco i do reala.... :ico_noniewiem:
ja kupuje te z lidla i jestem zadowolona, czasami tez te z Rossmana.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

03 wrz 2008, 15:52

My już po spacerku, ale może pójdziemy jeszcze jak Jarek z pracy wróci.
Justyna, nie ma problemu, jak nam się nie uda piątek, to poczekamy do przyszłego tygodnia :-)
Co do tych lasek, które Was prześladują... szkoda, że na naszej klasie nie ma opcji pokazywania zdjęć tylko znajomym, których masz w kontaktach. Współczuję, takie nagabywanie chyba by mnie doprowadziło do szewskiej pasji... baby czasem są tak głupie i niepoważne, że aż się w głowie nie mieści.

Gosia, super zdjęcie Pawełka w podpisie :-) Ma taką niewinną minkę :-)
Co do chodzenia i siadania, też uważam, że to zależy od dzieciaczka, każdy rozwija się w swoim tempie, Ula nie potrafi jeszcze prowadzana za rączki przestawiać nóżki w taki sposób, żeby wychodziło chodzenie do przodu. Dla jej dobra lepiej by było, gdyby zaczęła chodzić jak najpóźniej, ale nie od nas niestety to zależy.

Do tesco daleko nie mam, ale chusteczki kupuję w rossmanie i jestem z nich bardzo zadowolona, są delikatne, ładnie pachną i są niedrogie.

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

03 wrz 2008, 16:12

Co do tych lasek, które Was prześladują... szkoda, że na naszej klasie nie ma opcji pokazywania zdjęć tylko znajomym, których masz w kontaktach. Współczuję, takie nagabywanie chyba by mnie doprowadziło do szewskiej pasji... baby czasem są tak głupie i niepoważne, że aż się w głowie nie mieści.
Z tego co wiem, to chyba mozna sobie ustawic, ze tylko znajomi moga ogladac Twoja galerie zdjec....
Gosia, super zdjęcie Pawełka w podpisie :-) Ma taką niewinną minkę :-)
Dzieki :ico_wstydzioch: no minka niewinna moze, ale w rzeczywistosci.... lobuziak maly

[ Dodano: 2008-09-03, 16:22 ]
Justyna, wejdz sobie na NK na swoj profil i tam jest "prywatność" w opcji "co moga ogladac wszyscy" odznaczysz "galerie zdjec i chyba to powinno wystarczyc.....??

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

03 wrz 2008, 17:06

też mi się coś właśnie przypomina że taka opcja istnieje, a dodawać ich do znalomych nie musisz przecież. A pisząc dalej o tych pampersach bo wcześniej mi nie dał dokończyć to chusteczki są do d... ale kupione tylko ze względu na to że bez nich pampersy kosztowałyby 42zł a bez nich 35, więc tylko tak pisałam jakby któraś miała blisko a zawsze huggisy kupowała, bo ja chusteczki zawsze Dzidziusie z Cleanic'a kupuję albo Dady z Biedrony też są fajne.
Teraz położyłam mojego rozrabiaka na trzecią drzemkę w co szczerze wątpię ale może...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość