Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

04 wrz 2008, 09:22

Hello,i ja sie melduje.
Nocka ciezka,brzuch mnie bolal,mialam wrazenie ze @ dostane,a do tego dzidzia taka aktywna byla,myslalam ze skore rozerwie:-)

Ide na sniadanie,mezulo swieze rogaliki przyniosl,,,
narazie

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

04 wrz 2008, 09:33

:ico_haha_02: witam sie i ja :ico_haha_02:

Pati- zdaj nam tu relacje jek wrocisz od gina :ico_sorki:
sarenka :ico_olaboga: jeza ale ta Twoja kumpela miala z tym porodem :ico_olaboga:
ale wiesz co maz dzielny-moj to panika i by dziecko wpychal do srodka zeby sie czasem nie urodzilo :ico_oczko: -no i wspolczuje z powodu nieprzespanej nocki :ico_sorki:
U mnie noc ok 2 spacerki i to wszystko :ico_noniewiem:

Miszka mam nadzieje ze u Ciebie chociaz ciut lepiej :ico_sorki: i nowy dzien przyniusl nowa nadzieje... :ico_buziaczki_big:

adia26a Ty za 2 tyg bedziesz wiedziec czy na cc tak ?

Ja mam wizyte u poloznej 18 :ico_noniewiem: mazy mi sie ze juz na nia niedojde...ale nic sie niezanosi :ico_placzek:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

04 wrz 2008, 11:05

witajcie kochane ja dzis wstałam o 5 rano poczułam że cos mokro i ij jeszcze mały był taki napięty normalnie szok ze już się zaczzeło ale :ico_nienie: nic z tego . zadnych skurczy nic a nic :ico_placzek: Potem pojechałam do przychodni na badanie moczu i jutro się dowiem czy jeszcze mam takie złe wyniki czy już jest lepiej bo od tygodnia biore antybiotyk :ico_placzek: spotkałam pania dr dziecięcą i ona mi mówi że brzuszek to już mam niziutko i że tak z tydzien dwa i Antek wyskoczy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

04 wrz 2008, 11:10

witajcie kochane ja dzis wstałam o 5 rano poczułam że cos mokro i ij jeszcze mały był taki napięty
ale myslisz ze wody ci sie sacza???
Bo jak tak to chyba powinnas powiedziec w szpitalu :ico_noniewiem:
wiem ze wody moga sie saczyc przez dlugi okres...podobnie jak czop odchodzic...ale niebezpieczne jest jak maluszek bedzie mial tych wod za malo

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

04 wrz 2008, 11:17

czesc dziewcyznki :-)

teraz juz na Was kolej, co?

szybko minelo, nie? a ktora pierwsza ma temrin? :-) jak juz pierwsza urodzi to potem pójdzie szybciutko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

04 wrz 2008, 11:21

Melduje sie po wizycie

Otoz wszystko jest dobrze, maly miewa sie bardzo dobrze, tak wyszlo z zapisu KTG, skurczy brak, rozwarcia brak, maly jest bardzo nisko do dolu, ale to wszystko.
Lekarz mowil, ze to pierwsza ciaza wiec moze sie przeciagnac
choc nie musi.
Noi niestety wynik mojego badania na streptokoki wyszedl pozytywny-
mam bakterie i podczas porodu bede miala podawany antybiotyk.
Oby wszystko bylo dobrze.

No to na tyle bo musze isc cos zjesc i jedziemy do miasta
teraz juz na Was kolej, co?
no nasz anasza kochana, ale na razei sie nic nie zapowiada :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

04 wrz 2008, 11:21

Zirca, pytasz o pieluszki, ja mialam tylko jedne te dla noworodków Pmpersy rosmanowskie. BYlo ich chyba 30 sztuk. Do szpitala starfczylo bez problemu. BYlam zadowolona, bo malemu nie wylatywalo nic na plecki :-) potem juz zaczelam kupowac te "jedynki", bo maly uordizl sie czterokilowy, a te sa bardzo obszerne :-)

[ Dodano: 2008-09-04, 11:22 ]
ja codziennie zagladam na radosne ogloszenia :-) :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

04 wrz 2008, 12:07

czesc dziewczyny ja mialam nocke spoko a racej ranek bo poszlam spac ok.5.30, juz sie zaczynam przyzwyczajac do tego :ico_noniewiem:
Otoz wszystko jest dobrze, maly miewa sie bardzo dobrze, tak wyszlo z zapisu KTG, skurczy brak, rozwarcia brak, maly jest bardzo nisko do dolu, ale to wszystko.
Lekarz mowil, ze to pierwsza ciaza wiec moze sie przeciagnac
choc nie musi.
dobrze ze jest ok :-) lepiej zeby wyskoczyl troche poźniej niz wcześniej :ico_sorki:
adia26a Ty za 2 tyg bedziesz wiedziec czy na cc tak ?

Ja mam wizyte u poloznej 18 mazy mi sie ze juz na nia niedojde...ale nic sie niezanosi
no niby tak mi powiedzial, ale z tymi za przeproszeniem durniami to wiesz jak jest, za kazdym razem bada mnie ktos inny :ico_noniewiem: i jak pojde znow to mi powiedza ze za tydzien bedziemy ustalac, ehhh na nic tam za bardzo nie licze,ze np. za dwa tygodnie bede rodzic :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

04 wrz 2008, 12:55

Czesc dziewczynki!Zasnelam dzis o 5.30 rano,wiec dopiero wstalam. :ico_placzek:
Miszka mam nadzieje ze u Ciebie chociaz ciut lepiej i nowy dzien przyniusl nowa nadzieje...
Niestety Martunia,tutaj juz nic lepiej nie bedzie,zamiast umierac ze szczescia,ze za chwile bede miala swoje dziecko,zostalam zupelnie sama i rycze bez przerwy :ico_placzek: Ale musze byc twarda ,jeszcze troszke i mam nadzieje bede to mila w nonono :ico_placzek:
a do tego dzidzia taka aktywna byla,myslalam ze skore rozerwie:-)
Mnie wczoraj w nocy bolal krzyz,no i w koncu sie to moje dziecko ruszylo,wyczytalam ze po 36 tygodniu zaczynamy miec coraz mniej wod plodowych,pewnie dlatego w koncu znow czuje ruchy tak jak powinnam.
szybko minelo, nie? a ktora pierwsza ma temrin?
My kochana jakos tak wszystkie podobnie :ico_haha_01: Az dziwne,zadnna z nas nie ma terminu na przyklad na 10 wrzesnia,wszystkie druga polowa,masz racje posypiemy sie razem,nie bedzie mial kto powiadamiac na forum :ico_olaboga:
Noi niestety wynik mojego badania na streptokoki wyszedl pozytywny-
mam bakterie i podczas porodu bede miala podawany antybiotyk.
Oby wszystko bylo dobrze.
Boze Pati jak ja sie boje,ze to mam,a nie wiem,ale z kad to sie bierze?wiadomo?Super kochana,ze z malym ok,to ze nie ma rozwarcia wcale nie znaczy,ze za godzine nie bedzie i szybciutko urodzisz :ico_brawa_01:
czesc dziewczyny ja mialam nocke spoko a racej ranek bo poszlam spac ok.5.30, juz sie zaczynam przyzwyczajac do tego
O prosze,widze ze o tych samych godzinach chadzamy spac :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

04 wrz 2008, 13:22

oj Bidulki Wy moje :ico_pocieszyciel: rozdwajać się szybciutko, bo cholernie jestem ciekawa jak te nasze wspólne Bejbiki wygladają :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość