Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

03 wrz 2008, 21:25

asika82, kuruj sie bidoku oby jutro juz bylo po wszystkim.
A Wasze dzieciaczki śmieją się już w głos?
_________________
no kacper juz od jakiegos miesiaca albo i duzej tak sie smieje,najbardziej lubi jak go łaskotam delikatnie albo robie idzie kominiarz po drabinie...to smieje sie strasznie glosno wtedy,raz krzysiek udawal ze gra na gitarze i robil smieszne miny i kacper tez sie chichral z ojca na calego.a od jakiegos czasu sie wycwanil i jak go czymam za paszki a on stoi u mnie na kolanacz to podskakuje i odbija sie nogami i husiu mu sie zachciewa łobuz jeden :ico_haha_02: dzis mu zaczeło z noska leciec,mam nadzieje tylko ze to nie katar jakis wiekszy i ze mu do jutra przejdzie :ico_zly:
ja jestem padnieta dzis i sama nie wiem czemu :ico_olaboga: mamamonia, witaj i pisz jak tam bylo na wakacjach noi oczywiscie czekamy na fotki :-D
asika82 pisze:Tosia ma kolczyki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tez mi sie strasznie podobaja kolczyki u małej dziewczynki,pokazuj nam tosie w kolczykach :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

03 wrz 2008, 22:28

Eeech było super. Szkoda że już po... Morze działa na mnie niesamowicie. Na Julę chyba też :ico_haha_01:
Odwiedziliśmy Grzybowo, Kołobrzeg, Ustkę, Gdynię i Kaszuby. Trochę plażowania, trochę spacerowania, rybka smażona, gofry oczywiście, jednym słowem rewelacja.

Foteczki proszę bardzo:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Powiem Wam, że odkąd skończyły się kolki mam niesamowicie dużo radości z bycia mamą. Jula z dnia na dzień daje mi więcej szczęścia. Kocham ją nad życie :ico_haha_01: Kochałam ją od zawsze, odkąd pojawiły się 2 kreski na teście, ale aktualnie to jakiś szał jest :ico_haha_01:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

03 wrz 2008, 22:28

Witaj mamamonia, czekamy na dłuższa relacje i zdjęcia.

edit53 pisze:oby jutro juz bylo po wszystkim
dzięki, już jest trochę lepiej.

[ Dodano: 2008-09-03, 22:30 ]
Mamamonia ubiegłas mojego posta.

[ Dodano: 2008-09-03, 22:32 ]
Śliczne zdjęcia, Ty taka uśmiechnięta, szczęśliwa a zdjęcie brzuszkowe Julii świetne. Ach jak ja Ci zazdroszczę tego morza. Nam niestety nie udało się nigdzie wyjechać, za rok sobie odbijemy.
Mamamonia a kiedy masz chrzciny?

Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

03 wrz 2008, 23:24

asika82 pisze:Witaj mamamonia, czekamy na dłuższa relacje i zdjęcia.

edit53 pisze:oby jutro juz bylo po wszystkim
dzięki, już jest trochę lepiej.

[ Dodano: 2008-09-03, 22:30 ]
Mamamonia ubiegłas mojego posta.

[ Dodano: 2008-09-03, 22:32 ]
Śliczne zdjęcia, Ty taka uśmiechnięta, szczęśliwa a zdjęcie brzuszkowe Julii świetne. Ach jak ja Ci zazdroszczę tego morza. Nam niestety nie udało się nigdzie wyjechać, za rok sobie odbijemy.
Mamamonia a kiedy masz chrzciny?


Dziękuję.

Chrzciny 14 września. Jula skończy w tym dniu 5 miesięcy. Będzie miała przepiękny strój. Na pewno wkleję Wam fotki :-D

Awatar użytkownika
MamaAdasia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 02 wrz 2008, 21:19

03 wrz 2008, 23:50

edit53 pisze:witam z poranna :ico_kawa:
MamaAdasia, szczeze mowiac nie bardzo wiem ile to na nasze cm :ico_wstydzioch: ale z wagi widze ze duzy chlopak z niego :ico_brawa_01: noi najwazniejsze ze zdrowy :ico_haha_02:


Oj zdrowy! Zdrowy! Plucka tez ma calkiem nie zle, szczegolnie gdy jest glodny :ico_brawa_01: Postaram sie za niedlugo wkleic jakies zdjecia i mozxe suwaczek. Wszystkie macie takie fajne podpisy, a moj taki szary

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

04 wrz 2008, 11:39

mamamonia, fotki bomba a julcia juz taka duza dziewczynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
MamaAdasia pisze:Postaram sie za niedlugo wkleic jakies zdjecia i mozxe suwaczek.
czekamy :ico_haha_01:
a u nas z nosa sie leje,w nocy troche mu furczalo w nosku to zapodalismy kropelki,narazie to przezroczysty biały katarek ,jak do jutra sie powiekszy to bedzie trzeba isc do lekarki :ico_zly:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

04 wrz 2008, 12:00

Kacperek zdrówka oby przeszło bez wizyty u pana doktora. :-)

MamaAdasia Awatrek jest to już nie tak szaro ale duże zdjęcie synka w podpisie mile widziane. Zdradzę Ci sekret,że my bardzo lubimy podziwiać nasze kwietniowe szkraby. Wklej kilka fotek pochwal się Adasiem.


Mamamonia świetny termin chrztu :ico_brawa_01: A czy Julia będzie miała cudowną sukienkę czy skromną, zwyczajną to żadna różnica bo i tak będzie wyglądała ślicznie.


Dzisiaj czuję się już lepiej i zaczyna doprowadzać dom do stanu sprzed mojej choroby. :ico_duzepranko: :ico_odkurzanie: :ico_pranko: :ico_prasowanko: Marek na wielkich spożywczych zakupach i zaraz zabieram się za pieczenie biszkoptów do tortu. W niedzielę ma być u nas 29 st. celcjusza :ico_szoking: Strasznie gorąco ale mam nadzieję,że będzie super bo przyjęcie robimy pod drzewami w ogrodzie. Ależ ja się cieszę z tej imprezy. Tylko czy Antosiowi nie będzie za ciepło z długim rękawem :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-09-04, 12:02 ]
Mamamonia a Wy gdzie macie chrzciny? U Twojej mamy czy u męza a może w Wawie robicie?

[ Dodano: 2008-09-04, 12:03 ]
Mamamonia ja to chętnie jeszcze bym pooglądała zdjęcia z nadmorskich wojaży :-D

Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

04 wrz 2008, 13:01

Asika dla mnie skromna = cudowna :-D Co prawda droga jest (niestety) ale to prozent od chrzestnej i dokładnie taka jak marzyłam. Oto ona:

http://www.abrakadabra.sklep.pl/?p0=1&p1=8&p2=11&o=1659

Chrzcimy w Wawie.

Więcej fotek znad morza może uda się wkleić wieczorkiem.

Asika a z jakiej okazji przyjecie?

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

04 wrz 2008, 15:08

...
Ostatnio zmieniony 28 lut 2009, 13:24 przez malgoska, łącznie zmieniany 1 raz.

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

04 wrz 2008, 18:06

Mamamonia rzeczywiście sukieneczka bardzo ładna i skromna. Taka gustowna po prostu . A cena cóż... cena już nie jest skromna :ico_haha_01:
Mamamonia widac,że nas nie doczytałaś :ico_haha_01:
mamamonia pisze:z jakiej okazji przyjecie?
chrzciny kochana chrzciny w tą niedzielę. Myszka też ma 7 września ale nic nie pisze ostatnio.


malgoska pisze:Tośkę przebierałam zaraz po kościele, żeby się sukienusia nie zniszczyła :-D
ja to raczej z gorąca będę musiała bo nie zamierzałam oszczędzać ubranka bo i nie ma po co.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość