Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

04 wrz 2008, 11:52

kurczę Wy możecie na podłogę (no wiadomo kocyk jakiś czy coś) a u nas to nie ma szans, tylko chodzik daje radę jak go położę na podłogę to krzyk zaraz :ico_noniewiem:
Renia, u mnie to samo, na macie i podlodze to za dlugo nie polezy..... nuda.... wiec bedzie coraz gorzej bo tylko prowadzac go trzeba, w fotelu za dlugo tez nie posiedzi... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

04 wrz 2008, 12:01

Hey.
Dawno nie zaglądałam, ale nie mam czasu za bardzo a i nie siedzę dużo na kompie. Jak już usiadłam to nie chciało mi się tu wchodzić bo zawsze zaległości.

U nas nic nowego - dalej ząbków nie ma, raczkuje tak szybko ze nim się obejrzę już jest w drugim końcu pokoju, staje przy wszystkim przy czym się da stanąć przez co już nie raz krzesło leżało na nim bo pociągnął je za sobą i bach. Guza tez już nabił sobie kilka razy.
Za 2 tyg lecimy do Polski.

Wy zdajsie to kino bollywoodzkie ściągacie.. Możecie tego nie zrozumieć bo w TV wygląda tak ładnie, egzotycznie.. ale ja mam obrzydzenie do wszystkiego co hinduskie. Tu jest od groma hindusów.. wszędzie tylko dziady w tych brudnych turbanach z zażółkniętymi brodami, hinduski w tych kolorowych łachach z ciapkami na czole, pomazanymi rękami i szponami u nóg, że aż na wymioty zbiera, jeszcze śmierdzą tymi swoimi masalami. Te malutkie hinduskie dzieci rodzą się już tak owłosione niczym monkey. A w dodatku są tak upierdliwi :ico_olaboga: Kiedyś pracowałam u takich :-/ Chłopcom od najmłodszych lat zapuszczają włosy i uwiązują im takie cebule na czubku głowy tak mocno, że aż oczy skośne im się robią. Tu dopiero człowiek staje się rasistą i nawet nie tak bardzo w stosunku do czarnych jak do tych ciapatych :-/. Wy hinduski świat znacie z telewizji.. ja z życia wśród nich. Przepraszam, może Wam się nie spodobać to co napisałam, ale to moje zdanie.

Rafał ma wolne aż do niedzieli więc spędzi z nami trochę czasu.. Tak apropo - przez to, że tatuś mało czasu spędza z nami, z synkiem to Norbert już taki mamisynek się srobił, wszedzie tylko za mną raczkuje, zobaczy mnie to zaraz do mnie chce. To miłe ale wolałąbym, żeby i tata spedzal z nim wiecej czasu.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

04 wrz 2008, 12:08

Renia, u mnie to samo, na macie i podlodze to za dlugo nie polezy..... nuda.... wiec bedzie coraz gorzej
Ulek na szczęście lubi się tak bawić i sama wytrzymuje nawet, oczywiście jestem w pobliżu, więc może dlatego jest spokojna ;-)
Dawno nie zaglądałam
No właśnie dzisiaj o Tobie myślałam, ze dawno Cie nie było :-)
Tu jest od groma hindusów..
Wiem, bo byłam w Londynie, ale mnie to się podobało, kupiłam sobie nawet pare ciuchów w ich sklepach :-)
ale to moje zdanie.
Masz do niego prawo... ja wiem, że tak naprawdę to tam jest okropnie w Indiach, bieda az piszczy, toaleta na dworze i nie jest tak pięknie, a wręcz gorzej niż w filmach... Ale filmy są całkiem inne niż amerykańskie, o czym innym, nie ma przekleństw, seksu ani brutalności, dlatego mnie odstresowują :-)

Idziemy na spavcerek :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

04 wrz 2008, 12:26

Klaudia, milo ze wpadlas do nas!! i ze u Was wszystko OK.
Pewnie nie mozesz sie doczekac kiedy do Polski przylecisz :-)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

04 wrz 2008, 13:39

A czy robicie swoim maluchom groszek zielony? Macie jakiś sposób na obranie go, mi to zajmuje kupę czasu, czy może jest jakiś łuskany? Ja mam zwykły mrożony i pełno zabawy z obieraniem. Ale za to dzisiaj byo warto zrobiłam mu tak jak kisiel z żółtkiem i zjadł że aż miło :ico_brawa_01:

Cleo no napewno w życiu codziennym to wszystko wygląda inaczej ale w amerykańskich też nie jest tak jak w filmach i coś oglądnąć można. Każdy ogląda to co lubi więc przecież mas zprawo powiedzieć jak to jwygląda tam w Londynie. A Rafał dojeżdża do Was czy tylko Ty jedziesz i wracasz? A na ile lecicie?

i my lecimy kożystać z pięknej pogody :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

04 wrz 2008, 15:21

A czy robicie swoim maluchom groszek zielony? Macie jakiś sposób na obranie go, mi to zajmuje kupę czasu, czy może jest jakiś łuskany? Ja mam zwykły mrożony i pełno zabawy z obieraniem.
Ja dodaje nieraz troche do zupki, ale ja kupowalam swiezy taki wyluskany juz... :-)

[ Dodano: 2008-09-04, 15:22 ]
ale Wam zazdroszcze Wy sobie spacerujecie z Maluchami a ja tu musze gnic w pracy :ico_zly:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

04 wrz 2008, 15:33

cześć dziewczyny ja nie wiem naprawde jak znajdujecie czas na pisani chyba że piszecie w pracy ja kąpletnie nie mam czas a to sprzątanie gotowanie spacer i td, jak mały śpi w domu to zawsze coś do zrobienia żadko mam czas podziwiam was a tak bym chciała popisać z wami!!! :ico_placzek: czytam i czyta tylko potem pare słów skrobne i znowu pewnie znajde czas za pare dni. ach jooo ale całusy dla was i dla wszych pociech.

U nas ok Kamilek raczkuje na całego gdy zatrzyma się przy meblu na który można się wspiąć odrazu staje na nogi :ico_brawa_01: pozatym ok
pa pa bo właśnie mały już się obudził i będziemy jeść dziś rosołek własnej roboty z jarzynkami kurczaczkiem i kaszką manną buziaczki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

04 wrz 2008, 15:46

Hello przybywam tylko na chwilke z nowinami,że mój Mirek przeszedł swoj pierwszy dystans raczkując :ico_brawa_01: ,Ale i tak zdecydowanie woli na nogach stać :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

04 wrz 2008, 16:02

Jola_85, :ico_brawa_01: ogromne dla Mirusia

a ja uwieczniłam wszystkie zęby Szyneczki :-D
Obrazek
może później dodam filmik jak mi się uda :-)

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

04 wrz 2008, 16:02

Jola_85, to tak jak mój jak tylko jest kołomnie to łapie mnie za nogawki i się wspina, jak mam go na kolanach to to samo chwyta mnie za bluzke i do góry. :ico_szoking:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość