Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

04 wrz 2008, 11:33

Hej Kobietki.
U nas dziś ciepło, ale pochmurno. Doczekałam się i jutro jedziemy do Mikołajek. :ico_brawa_01:

anulka_, miłej pracy. Oj, Tobie to pewnie oczka bolą od tego siedzenia przed kompikiem... :ico_pocieszyciel:

[ Dodano: 2008-09-04, 11:34 ]
Barbara, pytałaś jak Pyza po wypadku. Na szczęście nawet siniaka nie ma... Aż zdziwiona tym jestem...

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

04 wrz 2008, 12:15

A moje dzieci juz sobie spia.. jakos szybko Nicolka zasnela ..??Wstala o 7 30 i juz o 12 00 chciala spac... kurde ile ta mala dziewczynka ma w sobie energii.. Naprawde potrafi mnie czasami wykonczyc ;D ;->
A Marcusek tez spi ale ja juz czuje ze on zaraz sie obudzi bo juz godzinke sobie spi,no zobaczymy..
U nas dalej pada i zimno.. oj jak ja nie cierpie takiej pogody..
Dziekuje wam za to sloneczko.. chcialabym zeby tutaj tez ono wyszlo tylko sie jakos na to nie zapowiada ;-)
Buziaki dla wszystkich papa

Mama_Ania to ciesze sie razem z Toba z wami ;-> :ico_brawa_01: Nareszcie sobie troche odpoczniecie i pobedziecie razem Super :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

04 wrz 2008, 12:26

Witajcie dziewczynki,
u mnie tez bardzo ladna pogoda, swieci slonko i jest cieplutko, wlasnie niedawno wrocilysmy z Asia z placu zabaw i polozylam ja spac, padla jak mucha hihi

Aniu, to cale szczescie ze Kinia czuje sie dobrze :ico_sorki:

Kristi, to i ja wysylam do Was troche slonka :-)

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

04 wrz 2008, 12:33

Basia dziekuje ;) :ico_haha_02:

A jak mowilam moj Marcusek sie obudzil i zaraz dostanie mleczko..
Do pozniej ;)

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

04 wrz 2008, 16:28

Kristi, mialam juz Ci to dawno 'powiedziec', sliczne zdjecie w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Moja Asia spala 2h i 15min. :ico_szoking: , ale to chyba dla tego, ze zbiera sie u nas na burze i deszcz a Asia jest taka 'wrazliwa' na zmiane pogody jak ja...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

04 wrz 2008, 19:04

wiecie, wciągnełam się w to forum i baaardzo mi się podoba :-D
hehe, anulka to znaczy że wszystko w normie, kazdy wciaga się w TT...nie może być inaczej :ico_oczko: :one:
Aniu to dobrze że z Kingusią OK, ale norm,alnie jestem w szoku...ze ani jednego siniaka po takim upadku, ale to cale szczęście!!
Basiu....ale Wam zazdroszcze ogrodu....achhhhhhhh :ico_noniewiem:
to i ja wysylam do Was troche slonka :-)
JA TEŻ proszęęę!!!

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

04 wrz 2008, 21:17

Hej hej
I moje dziecinki kochane juz sobie spia,dzisiaj byl fajny dzien pobawily sie moje dzieci razem,poukladalismy klocki i poczytalam im bajeczki i tak minal dzien ..
Pozatym to ok.
Caly dzien byla pogoda do pupy.. :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem: no ale w domku pieknie spedzilismy czas ;-)
Pokaze wam pare foteczek.. jak niemacie nic przeciwko.. :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
wiecie, wciągnełam się w to forum i baaardzo mi się podoba
to tak jak ja.. i wszystkie inne mamusie ;)

Ciekawa jestem co sie dzieje z Diem?? Napewno juz urodzila ale czemu sie nie odzywa??

Basiu kochana dziekuje ci bardzo za mily komplemencik.. :ico_oczko: :ico_haha_02:
Kiedys marzylam o tym zeby zostac fotografem.. bo bardzo lubie pstrykac zdjecia i teraz mam komu ;) :-D

A to te foteczki.. Moje kochane skarbki :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A tak dodam jeszcze ze Nicolka to wrecz tak mocno kocha swojego braciszka ze czasami sie boje ze go udusi.. no i nauczyla sie go juz sama brac na rece.. mam wszystko pod kontrola i ladnie uwazam zeby Nicolka nic nie zrobila Marcuskowi.. ale chyba nie bedzie tak zle :ico_haha_02: Marcusek lubi jak Nicolcia go tak meczy.. usmiecha sie do niej i smieje o te moje robaczki :ico_oczko:
Mam nadzieje ze podobaja sie wam foteczki ;) :ico_oczko:
Milej nocki dobranoc papa

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

04 wrz 2008, 22:10

Kristi, ale Twojw dzieciaczki cudnie się kochają .... i Marcusek ... już sam siedzi ... kiedy to zleciało .... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
anulka_
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 sie 2008, 06:31

04 wrz 2008, 22:51

Dobranoc!! :-)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

04 wrz 2008, 23:57

A tak dodam jeszcze ze Nicolka to wrecz tak mocno kocha swojego braciszka ze czasami sie boje ze go udusi.. no i nauczyla sie go juz sama brac na rece.. mam wszystko pod kontrola i ladnie uwazam zeby Nicolka nic nie zrobila Marcuskowi.. ale chyba nie bedzie tak zle :ico_haha_02: Marcusek lubi jak Nicolcia go tak meczy.. usmiecha sie do niej i smieje o te moje robaczki :ico_oczko:
Boziu jakie to musi być piękne....taka miłość siostrzano-braciszkowa....cudne, poprostu warto żyć dla takich chwil! Pięknie!
Cudne zdjęcia!!!

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości