Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

04 wrz 2008, 19:19

malgoska, gdzie kupiłaś taką bajerancką świecę na chrzest Antosi?

Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

04 wrz 2008, 19:34

Asika no wstyd mi jak cholera, ale nie mam absolutnie czasu teraz żeby nadrobić. Ledwo chwilę znajduję żeby napisać...

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

04 wrz 2008, 20:08

...
Ostatnio zmieniony 28 lut 2009, 13:24 przez malgoska, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

04 wrz 2008, 21:38

Witajcie mamuśki!
Czytam na bieżąco, ale niestety nie mam czasu na pisanie :(
jak już wspominałam, Damian bardzo źle przechodzi ząbkowanie, gorączkuje marudzi, są lepsze dni ale wtedy staram się nadrobic inne rzezy, choc czasu mam bardzo mało, pranie leży mi już od 2 dni i nie mam za cholerę czasu na to, aby poprasowac, dziś kolejne pranie małemu zrobiłam i tylko powiększy stosik. Jutro muszę iśc z małym do przychodni, bo musiałam małemu zrobic badanie moczu, wyniki z tego co wiem ma b. dobre, ale muszę iśc i pokazac noi na pewno odroczyc szczepienie, bo z tego co wiem to go nie zaszczepią bo gorączkuje.
Wkurzam się bo za cholerę nie mogę się skontaktowac z kucharzem z kateringu, który na chrzciny będzie wszystko przygotowywał, tzn. we wtorek z nim gadałam ale nie mał przy sobie tych naszych wcześniejszych ustaleń więc umówiliśmy się na środę na tel, no to dzwoniłam i za każdym razem nawet sygnału nie było tylko poczta, dziś też raz się dodzwoniłam ale mnie nie słyszał a potem tylko poczta, a jak był sygnał to nie odbierał tylko poczta :ico_zly:
zła jestem jak diabli, bo chciałam powiedziec dokładnie ile ludzi, dogadac szczegóły menu, juto piątek a nic niedogadane, a jeszcze umawialiśmy się że jak ja nie zadzwonie to on zadzwoni - ani raz nie oddzwonił ...
jutro jeszcze będę próbować, może w końcu łaskawie odbierze wrrr

o mały się obudził na dojedzenie zmykam

[ Dodano: 2008-09-04, 21:58 ]
Aha witam nową mamuśkę i z powrotem Monię wywczasowaną :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

04 wrz 2008, 22:54

No to specjalnie na życzenie Asiki z wielką przyjemnością wklejam dokładkę:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Mój mąż chyba pierwszy raz na forum u nas ;-)

Obrazek

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

04 wrz 2008, 23:01

mamamonia, zdjęcia rewelacja, a Julcia coraz ładniejsza :-D
ale Wam fajnie że byliście nad morzem, uwielbiam jeździć nad morze, fajnie że pogoda dopisała, no chyba że tylko na zdjęciach tak wygląda :ico_oczko:
a jak wesele przyjaciółki, wybawiliście się?

Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

04 wrz 2008, 23:36

Myszka_ pisze:mamamonia, zdjęcia rewelacja, a Julcia coraz ładniejsza :-D
ale Wam fajnie że byliście nad morzem, uwielbiam jeździć nad morze, fajnie że pogoda dopisała, no chyba że tylko na zdjęciach tak wygląda :ico_oczko:
a jak wesele przyjaciółki, wybawiliście się?


Kochana z tą pogodą różnie było. Słońca na szczęście sporo, ale temperatura i wiatr nas nie szczędziły. Do południa parę razy dało się poleżeć i poopalać, a nawet wykąpać w morzu, a potem spacerki, obiadek, deserek itp.
Ja też kocham morze :-D

Wesele spoko. Wybawiłam się, spotkałam paczkę z LO i nie tylko więc super. Mimo wszystko od czasu własnego weselicha mam wrażenie że już na żadnym nie będzie mi się podobało bardziej. Do dziś jestem pod wrażeniem tamtego dnia i nic go nie przebije... No chyba że wesele Julci :-D :-D :-D

No i Jula dziękuje cioci za komplement.

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

05 wrz 2008, 11:49

Mamamonia super,że jest co poogladac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Świetne zdjęcie Julia na tausinych włochatych kolanach :ico_haha_01: A tatusia to my już widziałyśmy na zdjęciach slubnych :-D

Ja tylko na chwilkę bo zaraz lece do fryzjera a wpadłam pochwalić się ,że Antoś dostał pierwszą w swoim życiu kartę z pozdrowieniami z wakacji. :-D Karteczka od Ewuni i Kini Sz. Dziękujęmy Agasza :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

05 wrz 2008, 11:58

Witam wszystkich!
My już po wakacjach ... niestety! Super było, baaaardzo nie chciało się wracać. Pogoda rewelacja, codziennie słońce, żadnego deszczu, a więc cały dzień spacery, zabawy na plaży, chodzenie po morzu. Ja nie lubię opalania i wylegiwania się na plaży, ale spacery wzdłuż wybrzeża to jest to co kocham najbardziej. Ewa początkowo bała się wody, nawet na piasku nie chciała boso stanąć, ale po dwóch dniach się odważyła i od tamtej pory ciągle chciała iść na plażę. Jeden dzień wyskoczyliśmy sobie do Ustronia Morskiego, bo nigdy tam nie byłam, i też zrobiliśmy sobie spacerek promenadą i plażą.
Dziewczyny moje były grzeczne, zawsze na spacery obładowani chodziliśmy jak nie wiem, no bo trzeba było wziąć spacerówkę, nosidełko, pieluchy na zmianę, jedzonko dla Kingi, jakiś kocyk, sweterki lub bluzy na wypadek większego wiatru. Kinga zwykle była w nosidełku u taty na brzuchu, a Ewa w spacerówce, albo Kinga w spacerówce a Ewa na nóżkach. Wymieniały się dziewuszki i wózek non stop był w użyciu.
Mieszkaliśmy w mieszkanku z widokiem na port i latarnię morską, jedengo wieczoru był tak cudowny zachód słońca, że aż dech zapierało. Potem Wam wkleję zdjęcie. W ogóle zdjęcia wrzucę oczywiście, ale póki co są jeszcze w aparacie, Adam przyjdzie potem z pracy to zgra je na kompa i Wam pokażę.
mamamonia, widzę że Julka ma taką samą chusteczkę na główce jak Kinga, w H&M kupiona, prawda? :-)

[ Dodano: 2008-09-05, 12:35 ]
Nasz wakacyjny plan dnia wyglądał tak:
pobudka ok 7:00, śniadanko, ubranko i ok 9:00 już na dworze. Spacerek promenadą, Kinga zazwyczaj w tym czasie spała, Ewa szła obok wózka i zatrzymywała się przy wszystkich kramach z bublami :-) Na szczęście ona jeszcze nie wie, że te rzeczy można kupić i mieć, bo my jej zawsze mówimy, że zabaweczki albo inne pierdoły tam mieszkają, tu jest ich domek, zrób im papa i że jeszcze przyjdziemy je odwiedzić. Do tej pory skutkowało, nie ma histerii że mamy jej coś kupować-ciekawe jak długo.
No i tym spacerkiem szliśmy do Adama rodziców, bo oni też są tam na wakacjach, tylko, że dużo dłużej, bo przyjechali parę dni przed nami i zostają jeszcze przez kolejny tydzień. U rodziców zostawialiśmy Kingę i z Ewą szliśmy na godzinkę na basen. Najbardziej podobało jej się zdecydowania w jacuzzi :-) Po basenie odbieraliśmy malucha i znów spacerek z godzinkę. Potem wracaliśmy znów do nich, Ewa zostawała spać, a my do smażalni na rybkę. Po południu chodziliśmy albo na plażę się pobawić, albo na miasto na rynek (Kołobrzeg ma przepiękny rynek) albo znów wzdłuż plaży dłuuugi spacer. Do domku przychodziliśmy ok 18,19 bo o tej porze moje dzieciaki marudzą ze zmęczenia. W domku jedzonko i Kinga spać, a Ewa wariować! Telewizorek, M jak miłość, You can dance :-) i w kimę. Ja spałam z Kingą, a Adam z Ewką.
No to chyba tyle z opowiadań o wakacjach. jednym słowem-super było! Chciałabym jeszcze!

[ Dodano: 2008-09-05, 12:38 ]
Antoś dostał pierwszą w swoim życiu kartę z pozdrowieniami z wakacji. :-D Karteczka od Ewuni i Kini Sz. Dziękujęmy Agasza

:ico_haha_02: proszę bardzo

[ Dodano: 2008-09-05, 12:40 ]
asika82, będziecie mieć chyba super pogodę na chrzciny - takie przyjęcie w ogrodzie to fajna sprawa. Aha i szkoda,że te mdłości to tylko jakiś głupi wirus był :-)

[ Dodano: 2008-09-05, 12:41 ]
Aaaaaaaaa no i witam nową kwietniówkę Mamę Adasia - Adam to bardzo piękne imię :-)

[ Dodano: 2008-09-05, 12:46 ]
asika82, a ile osób będzie na chrzcinach? Kogo wybraliście na chrzestnych?

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

05 wrz 2008, 15:57

...
Ostatnio zmieniony 28 lut 2009, 13:25 przez malgoska, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość