asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

04 wrz 2008, 18:16

Osita no teraz to juz widać brzuszek widać.
Co do chrzcin to my robimy w ogrodzie. Nie jest znana do końca liczba osób i dlatego robimy sami. Pytaliśmy ile kosztowałby obiad w takiej dobrej restauracji naszych znajomych to po znajomości ok 80 zł za osobe. Nam wypada od 20 do 26 osób więc koszt jest spory.
Ania ja bardzo bym chciała widzieć Cię w poniedziałek tylko nie chcę Cię zarazić, żebym póżniej wyrzutów sumienia nie miała. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

04 wrz 2008, 19:00

hej dziweczyny :ico_brawa_01: mam pytanie pisze do was bo jak widze jestescie "starsze " stazem :ico_ciezarowka: i doswiadczeniami czy w ciazy mozna uzywac samoopalacz? :ico_nienie: bo wiem ze niektore kremy np z kwasami i retinolem to :ico_nienie:
niestety wymiotuje dzien w dzien a dzisiaj nawet w samochodzie tescia wiec moja twarz ma kolor sino zielony :553: i przydaloby sie troche koloru :ico_haha_02:
prosze napiszcie czy cos wiecie na ten temat :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-09-04, 19:02 ]
osita moze cos w necie czytalas :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

04 wrz 2008, 19:11

adka, to forum zdominowane przez siedlczanki, wiec pisz :-D :ico_oczko: mi w zasadzie nic na temat samoopalacza, ze nie wolno, nikt nie mowil. sama uzywalam jakis tylko do twazy... super byl, ladnie sie rozsmarowywal, nie zostawial sladow ani plam. kupiony w pl, w siedlcach :ico_oczko: tam gdzie ccc na dole w perfumerii...
wspolczuje ci tych mdlosci :ico_chory: :ico_sorki:
osita, a gdzie je znalazłaś??? :ico_wstydzioch:
hhiihihiihi, asike tez poogladalam, ladny brzusio :-D :ico_oczko: a gdzie laseczko chwalilas sie brzuszkiem??? w trzecim trymestrze??? :ico_oczko: duzo dziewczyn fotki pokasowalo... :ico_placzek: a ja tylko chcialam podejrzec, jakie to sa brzusie w 26 - 27 tc, wcale nie mam malego :ico_nienie: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-09-04, 19:16 ]
osita moze cos w necie czytalas :ico_ciezarowka:
:ico_oczko:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=49544

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

04 wrz 2008, 19:45

osita niestety nie moge wejsc na ta strone co podalas :ico_zly: jakis blad mi wyskakuje

no to samopalaczidzie w ruch :ico_brawa_01:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

04 wrz 2008, 20:39

duzo dziewczyn fotki pokasowalo.
no cos Ty? Dla mnie to dziwne nawet bardzo :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

04 wrz 2008, 22:30

Ania - dzięki, skarbeńko :-D Dojdą, dam znać :ico_haha_02:
Mamusie, spokojnej nocy i poranku z uśmiechem :-D

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

05 wrz 2008, 07:35

Dzień dobry :ico_ciezarowka:
Witam w słoneczny poranek.

My już na nogach, zaraz chyba przejdziemy się na rynek Ale na razie napiłabym się :ico_kawa: kto się pisze :ico_oczko: Początek weekendu, fajnie

A jeśli chodzi o samoopalacze to ja nigdy nie uzywałam więc nie pomogę ale jak widzę nasza osita już znalazła stronke na ten temat :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

05 wrz 2008, 07:57

chrzciny za 450 zł na 16 osób :ico_szoking: aż mi sie wierzyć nie chce my jak robiliśmy to za sama sale zapłąciliśmy 500 zł do tego sami robiliśmy jedzenie w sumie impreza na około 30 osob wyszlo nam pewnie ze 2000 zł z tym ze mamy troche pomogły i to co one gotowaly to kasy nie wzieły ale koszt był duzy tak czy siak

ja mam wolne mąż zabral synka do sklepu więc mam pare minut żeby popisać w spokoju :ico_brawa_01:

a jeszcze co do wesela to skakać mi się bardzo nie chce ale nie ominę takiej wyżerki :-D

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

05 wrz 2008, 09:26

Witam kobietki! Melduję że po wczorajszym usg 3 i 4d wszystko jest ok. Synek waży 720gram i jest cały i zdrowy. Chyba badanie nie jest przyjemne dla naszych dzieciaczków- tak mi się synuś zasłaniał rączkami i nóżkami że aż mi go było szkoda. Pan doktor badał nas chyba z 50 minut: sprawdził przepływy krwi w serduszku, w pępowinie, ilość wód płodowych, pomierzył wszystkie kościki itd. Oprócz tego widziałam jak nasze maleństwo ziewa, połyka wody płodowe; szyjkę miał okręconą pępowinką ale to jeszcze niczemu nie szkodzi bo mały musi się przecież obrócić główką w dół. Mamy oprócz tego mnóstwo fotek, film z badania no i oczywiście opisane wyniki badań. Super ale fakt skasował 200zł. Po powrocie z pracy postaram się umieścić jakieś fotki naszego syneczka.

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

05 wrz 2008, 09:37

nie moge wejsc na ta strone co podalas :ico_zly:
wkleje tutaj cytaty:

Kod: Zaznacz cały

(..)w ciązy (...) czy można uzywać samoopalaczy ? można, szczególnie tych dla alergików

Kod: Zaznacz cały

"z tego co przeczytałam ostatnio wynika, że samoopalcze można stosować dopiero w 4 miesiącu ciąży !!!! i zabezpieczać ciało filtrami to podstawwa !!! " to samo przeczytasz na temat balsamów do ciała, w szczególnosci balsamów przeciw rozstępom- po prostu jest zasada, zeby na poczaku ciąży w miarę mozłiwosci nie stosować nic. ale samoopalacze nie są niebezpieczne- działają wyłącznie na samej powierzchni skóry- nic nie przenika do krwi. mechnizm dziąłnia opisany jest tu: http://www.wizaz.pl/basia_opalanie_samoopalacze.php
lece do lekarza, wpadne dopiero wieczorem. tosia, jakby co, do slij maila, ale mysle ze moze z zaba sie uda albo innym hostem... piszcie duzo!!! i wklejcie swoje brzuchy!!!! :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość