lilo

04 wrz 2008, 19:04

Ale szwagierka coś mówiła że ze wszystkimi zajęciami (tylko nie wiem o jakich zajęciach mówiła) wychodzi coś z 270zł.
To już wiem że będę płacić 230 zł. około. 90,00 zł podstawy, 10 zł. rytmika no i dniówka 6,00 zł. posiłki.
ja nic nie słyszałam o takich zajęciach, a u was coś mówili?
U nas są tańce i angielski. Ale sugerują że 3-latki jeszcze nie korzystają. To jest dodatkowo płatne, ale nie chodzi o koszt - ja myślę że to za wcześnie dla mojego malucha. Za rok zapiszę.
Basen jest dla 5-latków tylko, nie dziwię się - 20 sztuk 3-latków na basenie to musi być przeżycie :ico_haha_01: I nie wiem czy coś jeszcze :ico_noniewiem:

Składka na przybory po 40 zł.

Jestem więc po pierwszej wywiadówce :-D

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

04 wrz 2008, 19:16

Jestem więc po pierwszej wywiadówce :-D
Ale fajnie....i jak samopoczucie? :-D
20 sztuk 3-latków na basenie to musi być przeżycie
Właśnie próbuję to sobie wyobrazić :ico_szoking: ,połowa niech tylko płacze to już "ciekawie" by było :ico_oczko:

lilo

04 wrz 2008, 19:30

Ale fajnie....i jak samopoczucie?
Fajnie, na razie nie było uwag i jedynek :ico_oczko: Panie tylko prosiły żeby każda mama przyniosła paczkę chusteczek higienicznych takich po 100 szt. - bo nie mają czym łez ocierać :ico_haha_01: :ico_oczko:

W przyszłym tygodniu ma być logopeda i sprawdzać mowę, ogólnie ciągle mam pozytywne wrażenia jeśli chodzi o to przedszkole.

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

04 wrz 2008, 19:50

Haha..nie pomyślałabym o tych chustkach :ico_oczko:
ogólnie ciągle mam pozytywne wrażenia jeśli chodzi o to przedszkole.
To świetnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kejcia
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 452
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:06

04 wrz 2008, 20:55

Dobry wieczór.

Tutaj mnie jeszcze nie było,bo ja to tylko jednego sie trzymam i jakoś tak :ico_wstydzioch: ale jesli moge to troche też popisze.
Widze,ze rożnie płacicie za przedszkole .U nas jest 200 zł podstawa i 4 zł za każdy dzien z posiłkiem czyli 288 zł miesiecznie.
moja córcia fajnie ma siew przedszkolu,szybko sie klimatyzuje i przyzwyczaja .A i ja jestem spokojniejsza

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

05 wrz 2008, 07:16

witam serdecznie

widze ze dzis jestem pierwsza.

Kraków cały we mgle,mam nadzieje ze bedzie piekny weekend bo wybieramy sie do znajomych na podkarpacie.
ciekawe czy moja cora bedzie chciala dzis zostac w przedszkolu?? :ico_noniewiem:

u nas podstawa to a40 zl a jedzenie 4 zl.pewnie jeszcze jakies koszty dojda,ale niewiem kiedy jakies zebranie bedzie :-)

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

05 wrz 2008, 09:29

ja myślę że to za wcześnie dla mojego malucha. Za rok zapiszę
mam kolezankę która uczy maluchy angielskiego. powiedziała że to tylko zdzieranie kasy bo jeszcze dobrze polskiego nie znają i trudno w godzinę wytłumaczyć że coś co dopiero co sie dziecko nauczyło że jest krową to cow, więc uczą na blache wierdszy i piosenek żeby sie rodzice cieszyli ale dzieci tego nie rozumieją tylko klepią jak my byśmy mogli w każdym języku sie wykuć. co innego dom dwujęzyczny lub przedszkole obcojęzyczne - jak sie rozmawia z dzieckiem w danym języku ileś tam godzin dziennie to załapie - Carmen Osity najlepszym przykładem. u nas ten angielski jest bez opłat dodatkowych w ramach zajęć więc ola będzie chodziła. a powiedziała ta kolezanka że plus tylko taki że sie dziecko osłucha, ale na dobrą sprawę tyle już tych angielskich zwrotów, piosenek w naszym życiu że i tak się osłuchuje.

ale się wymądrzyłam :ico_wstydzioch:

zapraaszam na :ico_kawa:

Ola poszła chętnie tylko katar ma straszny, mam nadzieje że nic sie nie rozwinie z tego...

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

05 wrz 2008, 10:28

mam kolezankę która uczy maluchy angielskiego. powiedziała że to tylko zdzieranie kasy bo jeszcze dobrze polskiego nie znają i trudno w godzinę wytłumaczyć że coś co dopiero co sie dziecko nauczyło że jest krową to cow,
Też tak o tym myślę.Dziwiłam się jak widziałam ogłoszenie typu "angielski dla najmłodszych-od 0,5 do 3 lat" :ico_szoking: Dzieci mogą się osłuchać z obcym językiem nawet jak im się właczy np kreskówkę w oryginalnym brzmieniu.
Beatris60, zdrówka dla Oli.
kejcia, witaj na przedszkolaczkach :-D :ico_brawa_01: Super że córcia szybko się zaaklimatyzowała w nowym miejscu,to mniejszy stres dla Was obu :ico_haha_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

05 wrz 2008, 12:28

Dziwiłam się jak widziałam ogłoszenie typu "angielski dla najmłodszych-od 0,5 do 3 lat" :ico_szoking: Dzieci mogą się osłuchać z obcym językiem nawet jak im się właczy np kreskówkę w oryginalnym brzmieniu.
ja właśnie zapisałam na ten angielski Tomka. Wiem że on jeszcze nie mówi ale to chodzi właśnie o osłuchanie. A kreskówki to jest zły przykład bo tam nie ma pokazanego ruchu warg. A właśnie logopeda nam kazała z Tomkiem mówić tak by widział nasze usta.

Co do ceny to ja dalej nie wiem. Ale na pewno się zgłoszą. Dzisiaj Tomek w domu coś choroba go chyba bierze. Ale już sama nie wiem czy to na prawdę coś poważnego czy to z nerwów.

[ Dodano: 2008-09-05, 12:29 ]
aha a rytmika jest od 4 latków.

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

05 wrz 2008, 12:41

Każdy robi jak uważa...ja mam swoje zdanie.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość