Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

04 wrz 2008, 21:13

agnieszka01.04, własnie skad jestes? U nas tez pada i pada :ico_noniewiem: i szybko sie pewnie nie zmieni (ja w Belfascie mieszkam bllleee)

a irlandzka słuzba zdrowia jeszcze idiotyczniejsza niz londynska :ico_noniewiem:
^ tyg temu wypadek. pierwsza wizyte u rehabilitanta mialam miec tydzien temu, ale w czwartek zadzwonili, ze musza przełozyc na "next thursday" wiec poszłam dzis, bo jak dla mnie dzis jest nastepny czwartek po tamtym czwartku :ico_noniewiem: Melduje sie w recepcji, ze jestem, a panienka mi mówi, ze ona ma jakąs inna dominike na tą godzine, ale moze to tylko pomylka w nazwisku i zebym usiadla i poczekala.... czekalam 45 min, nic sie nie dzieje, no to wracam do recepcji :ico_noniewiem: "mojej" panienki juz nie ma, pytam sie drugiej ile mam jeszcze czekac, a ona mi o moja date urodzenia i oswiadcza mi, ze moja wizyta jest dopiero za tydzien w czwartek :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: nosz cholera to co to w koncu znaczy po irlandzku "next"??? Mówie jej , ze nie mozliwe, zeby mi sie daty pomylily, bo gdyby mi laska przez tel powiedziala, ze to ma byc 11 wrzesnia rano to juz w tamtym tyg wiedzialam, ze nie moge byc 11 rano i bym sie nie zgodzila na to, a ona mi mowi, ze ona tylko sorry mi moze powiedziec. I wizyte przelozyli na 22 :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
czlowiek moze tu umrzec zanim go zrehabilitują :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

A Lusi piątki ida :ico_szoking: :ico_szoking: masakra, najgorsze ząbkowanie od poczatku. Objawia sie głównie bolem paszczeki i sraczka smierdżacą i mocno pupe odparzającą :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

04 wrz 2008, 23:39

a dziewczynki ja mieszkam niedaleko Lancaster, takie miasteczko nad zatoką ...moja córcia do szkoly wczoraj poszla...hmmm, mówi, że nic nie rozumie, ale się nie przeraża, jest ok, powinna szybko nadrobić prawda?

Jasnie Pani no wspóczuję takiej przygody, ja to wogóle nienawidzę czekać...12 września mam pierwszą wizytę u lekarza jako nowy pacjent, zobaczymy...

sluchajcie, jak mojemu Darkowi pojawily się male krostki,szczególnie na buzi, a niczym ich nie mogę usunąć,pewnie uczuleniowe, to do GP mam iść? i jeszcze jedno dentysta w UK jest dla dzieci darmowy prawda? Ja czytam co się da, chodzę gdzie się da, ale i tak w dużo rzeczach jestem zielona

[ Dodano: 2008-09-04, 23:43 ]
a tu kilka fotek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

a tu niewyjściowa mama
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

dużo zdjęć....nieeeeeee :ico_oczko:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

05 wrz 2008, 09:50

agnieszka01.04, tak dentysta jest darmowy dla dzieci.
Ja poki co mam tez jeszcze darmo (do roku od urodzenia dziecka) ale mam problem zeby znalezc jakiegos na swoim terenie - nigdzie nie przyjmuja nowych pacjentow :(

Twoja corcia zaczela 1 klase w szkole? A dlugo juz jestescie w Anglii? Pracujesz czy siedzisz w domciu z dzieciakami? Bo ja poki co to w domciu (jest mi jakos dziwnie -bo do marca jeszcze pracowalam - a teraz na macierzynskim, z tym,ze do starej pracy juz nie wroce, bo sie przeprowadzilismy) :ico_haha_01:

A tak poza tym - super zdjecia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

05 wrz 2008, 10:28

Julcia jeszcze w lipcu zalapala się na zajeęcia przed pojściem do pierwszej klasy, a teraz jest wlaśnie w niej, ja siedzę w domciu, na razie jeszcze troszkę to potrwa, ale może z czasem dam Darka też do przedszkola, zobaczymy, bo u nas jest o tyle trudniej, że mój W. jest kierowcą ciężarowym i ma nienormowany czas pracy i często nocki, więc ciężko byloby mi się tak zorganizować, dzieci do szkoly zaprowadzić, odebrać i ogólnie wszystko samej zalatwiać i jeszcze znaleść czas na pracę...o kurcze...to chyba nie do końca możliwe, nie mam tu nikogo, a jesteśmy też krótko, z dzieciaczkami od 10 lipca, W. byl wcześniej

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

05 wrz 2008, 10:42

:ico_brawa_01: witam :ico_brawa_01:
Daje znac ze juz sie nie moge doczekac porodu :ico_sorki: :-D :ico_brawa_01: czekam czekam wyczekuje ale oczywiscie jak na zlosc nic sie oczywiscie nie zanosi :ico_zly:
Jeszcze troszke sie pewnie pokulam :ico_ciezarowka:
co zrobic...
w domku juz wszystko gotowe na przyjecie ,,nowego czlaonka ,,rodziny :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

05 wrz 2008, 11:24

mmarta81, to juz calkiem blisko :ico_szoking: A dopiero co bylas na poczatku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

05 wrz 2008, 11:29

mmarta81, to juz calkiem blisko A dopiero co bylas na poczatku
:ico_brawa_01: no czes leci...
:ico_ciezarowka: jeszcze troszke i bedzie mi brakowalo mojego brzuszka-ale szczerze to juz bym bardzo chciala malenstwo trzymac na raczkach...ale co zrobic jej sie nie spieszy...wyganiec jej nie bedze :ico_nienie:
tylko tak po cichu prosze zeby do 14 sie urodzila :ico_sorki:
we wtorek bylam u poloznej i po 10 minutowym ugniataniu mojego brzucha stwierdzila ze mala jest,,sporych rozmiarow,, :ico_szoking: ba jej oko 3-4 kg :ico_olaboga: no a jeszcze moze podrosnac...mam nadzieje ze ma jednak te 3 kg ne 4 :ico_nienie: bo bedzie ciezko...

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

05 wrz 2008, 11:32

zle nie bedzie :ico_haha_01: przecietne dziecko wazy 3,5 wiec oki :ico_oczko:
Nie martw sie - teraz to az tak duzo nie przytyje :ico_oczko: A zreszta - z doswiadczenia powiem,ze oni tu czesto sie myla z tymi pomiarami - bo w koncu jak macanie brzucha moze byc dokladne!
U mnie z Ola sie calkowicie pomylili - choc teraz z Filipkiem z waga trafili dokladnie :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

05 wrz 2008, 12:29

marta juz koncóweczka :ico_szoking: :ico_szoking: gdzie ten czas uciekł???
A ze duzy, to lepiej. poród cięższy, ale potem masz duze dziecko i nie boisz sie, ze cos uszkodzisz, bo nic takie calkiem malenkie nie jest :ico_oczko:

felicyty i aga ja to juz bym mogla do pracy wrócic, ale tak sie zasiedzialam, ze mi sie nie chce :ico_oczko:

aga jak bierzesz taxy na dziecko to masz wszystko z opieki zdrowotnej za darmo. recepty tez darmowe.

[ Dodano: 2008-09-05, 12:29 ]
wam tez sie cos porobilo z forum, ze takie dziwne emotki???

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

05 wrz 2008, 13:14

mmarta ale to zlecialo,pamietam jak ja urodzilam to ty do nas dolaczylas,a tu zuzola za 2 dni pol roczku a ty juz na koncoweczce :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a z wielkoscia dziecka to dziewczyny maja racje nie da sie tak macajac ocenic u mnie zuzka miala byc nie duza a miala 3426g
zgadzam sie z jasnie ze napewno lepiej jak dzieciatko troszke wieksze ponad 3kg to ma troszke wiecej tluszczyku i lepiej dla niego ,takze nie masz co sie martwic

[ Dodano: 2008-09-05, 13:17 ]
jasnie to sobie jescze troche poczekasz,tez bym sie :ico_zly: na tych baranow,nastepnym razem kiedy powiedza ci next napewno zapytasz o dokladna date, bo tutaj wszystko jest mozliwe :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-09-05, 13:19 ]
agnieszka zdjecia swietne i wklejaj jak najwiecej :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-09-05, 13:20 ]
a corka napewno sie przyzwyczai i jezyk tez zalapie,to mala dziewczynka a takim latwiej

[ Dodano: 2008-09-05, 13:22 ]
moja kolezanka mial to samo jej mala na poczatku tez nawet nie bardzo chciala chodzic[chodzila dwa miesiace przed przerwa wakacyjna,a teraz zadowolona i tak jezyk lapie ze szok

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość